İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Burhan Yiğit

Hayılı uğurlu olsun hocam fakat cam sıyırıcımı yoksa cam kenar fitilimi

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Hayılı uğurlu olsun hocam fakat cam sıyırıcımı yoksa cam kenar fitilimi

Sıyırıcı hocam konu başlığındaki sorunlara deva

Yorum bağlantısı
Misafir

Sıyırıcı hocam konu başlığındaki sorunlara deva

Selim abi herkesten ketum çıktın ha :)  Kaça yaptırdın malzeme aynı mı? 

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Selim abi herkesten ketum çıktın ha :)  Kaça yaptırdın malzeme aynı mı?

Malzemeyi gördüm aybaşını bekliyorum Yunus hocam yaptırsaydım veya yapsaydım fotoğraf muhakkak çekerdim.

Kusura bakma ayın 15 inde inşallah

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Malzemeyi gördüm aybaşını bekliyorum Yunus hocam yaptırsaydım veya yapsaydım fotoğraf muhakkak çekerdim.

Kusura bakma ayın 15 inde inşallah

Biz de bakalım bari. Sağol.

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

Selim bey sizi bekliyoruz ne oldu yaptırdınız mı? Fiyat ne imiş merakta kaldık çarşamba kayseri deyiz

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Selim bey sizi bekliyoruz ne oldu yaptırdınız mı? Fiyat ne imiş merakta kaldık çarşamba kayseri deyiz

Vallaha Mete bey daha öncedende dediğim gibi memuriyetten dolayı ayın 15 ini bekledim hafta sonuna denk geldiğinden hiç birşey yapamadım hafta içine ilave ek görevler derken salı çarşamba muhtemelen bilgi muhakkak vereceğim resimli olarak görevimiz arkadaşlar

Telefonla da bilgi alabilirsiniz ayrıca

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Tavsiyede bulunayim .

Aynalari mutlaka sökerek takın.

Şeffaf silikon bulundurun.  Lastikleri sıkıştırıp taktıktan sonra silikonun ucunu lastik sıyırıcının altına baştan başa sıkın.

Aynaları çıkardıktan sonra cam sıyırıcının tam oturmadığı yerleri silikonla doldurun.

Arka camdaki ghia yazan kapağı çıkarip öyle takın. Gerekli yerleri silikonlayin.

Rüzgar sesi  kesiliyor. :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çelik2

super bi haber . ya bu tarafta bumazsam bende tel.edip istiycem :bravo:

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Lpg tesisatım ısıtmıyordu baktım paralel bağlanmış lpg regülatörü ve kalorifer borularına 2 T attırdım. Termostat evine giden hortumu gerizekalılar değiştirmediler patlattı 15 cm var yok neyse Yaşar ustamın yanına gittim halletti sağ olsun sıyırıcıları da araya giren işlerden dolayı yaptıramadım yaptırır yaptırmaz resimleri yayınlayacağım kusura bakmayın beyler anca.

Yalnız bizim ustanınkin de orta kısmında sanki nikelaj demir yoktu gittim baktım fakat usta böylesinin daha iyi olduğunu söyledi.

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Lpg tesisatım ısıtmıyordu baktım paralel bağlanmış lpg regülatörü ve kalorifer borularına 2 T attırdım. Termostat evine giden hortumu gerizekalılar değiştirmediler patlattı 15 cm var yok neyse Yaşar ustamın yanına gittim halletti sağ olsun sıyırıcıları da araya giren işlerden dolayı yaptıramadım yaptırır yaptırmaz resimleri yayınlayacağım kusura bakmayın beyler anca.

Yalnız bizim ustanınkin de orta kısmında sanki nikelaj demir yoktu gittim baktım fakat usta böylesinin daha iyi olduğunu söyledi.

Nikelaj demirsiz daha iyi olamaz . bizim aldiklarimizda nikelajsız istediğiniz kadar sıkıştırınca fitil bir miktar. Oynuyor. Ve bu yüzden silikon kullanmak lazım. :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Çelik2

yunus emre bey istesem benim için temin edebilirmisiniz.

Yorum bağlantısı

yunus emre bey istesem benim için temin edebilirmisiniz.

Gökhan bey ben istanbula izne geldiğimde oradan temin ettim zaten :) şu an ordudayım. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ethem Yaralı
(düzenlendi)

Merhaba , 

Arkadaşlar benim aracımda bu sabah farkettiğim bir durum söz konusu camın iç tarafında kapı döşemelerinin oturduğu yer ile cam arasında rahat bir camlık boşluk var bu orjinalindemi böyle yoksa iç taraftada bir sıyırıcı vs mevcutmu olması gerekiyor ? Aşağıdaki resimde yunus hocamın resmi üzerinde olan boşluğun hemen hemen aynısı yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

5c499d7ec8604a51abd069b44efb2af0.png

tarihinde Ethem Yaralı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Çelik2

Merhaba , 

Arkadaşlar benim aracımda bu sabah farkettiğim bir durum söz konusu camın iç tarafında kapı döşemelerinin oturduğu yer ile cam arasında rahat bir camlık boşluk var bu orjinalindemi böyle yoksa iç taraftada bir sıyırıcı vs mevcutmu olması gerekiyor ? Aşağıdaki resimde yunus hocamın resmi üzerinde olan boşluğun hemen hemen aynısı yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

5c499d7ec8604a51abd069b44efb2af0.png

evet bir sıyırıcıda iç kısımda var sizde yok

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Kılınç
(düzenlendi)

Sağol Yaşar Usta

"İşin gücün rastgelsin."

Adres: IHLAMUR KÖPRÜSÜ POLİS NOKTA KAVŞAĞI

2illu3d.jpg

tarihinde Selim Kılınç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozan Akkaya

Yunus Emre Bey'e ve Selim Bey'e yardımları için teşekkürler. Hem cam sıyırıcılar yenilendi, hem de Ekrem SAYAN Bey gibi bir usta ile tanışmama vesile oldular.

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Başımızdan kaza geçti çok şükür teslim aldım aracımı fakat arkadaşlar kusura bakmayın ben daha parayı bulup yaptıramadım yaptırıp yaptırmaz resimleri paylaşacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Köksal Mandıracı

Elinize saglik.Emek verilen her sey kutsaldir.Ayri bir haz verir insana.Para ile herkes yapar..Onemli olan el emegi ile yapmaktir.Ugrasmak,emek vermek..Sonunda basarmanin mutlulugu tarif edilemez..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İbrahim Kabasakal

Bu cam sıyırıcı sorunu benim içinde önemli bir sorundu. Ancak Ustaellerde komple boya esnasında orjinalini alıp yeniledim. O kadar güzel oldu ki anlatamam. Cam iniş-çıkışları yağ gibi. Maliyeti 4 tanesi için 550 tl oldu ama güzel oldu.

Yorum bağlantısı
onurdursun

Sayan ticarette her çeşit fitil mevcut tek kötü yanları pazarlık yapmazlar ne derlerse o

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...