İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Cam Sıyırıcı Sorunu Çözümü

Misafir

Recommended Posts

Selim Kılınç
(düzenlendi)

2nukm03.jpg

2d91shi.jpg

9t249e.jpg

121zafm.jpg

2jd43f6.jpg

Sağol Yaşar Usta

"İşin gücün rastgelsin."

Adres: IHLAMUR KÖPRÜSÜ POLİS NOKTA KAVŞAĞI

tarihinde Selim Kılınç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Bende bugün siparişimi verdim hayırlısıyla antalyadan,inşallah yarına gelir dikkat etmem gereken yazılanlar harici bir şey varsa çünkü kendim takmaya çalışıcam.Konuyu başlatıp bizlere faydası dokunan Yunus Emre Bey'e de teşekkürlerimi iletiyorum...

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Kusura bakmayın daha önceden arkadaşlar içinde nikelaj olanını önermişti. Oto Cam Yaşar ustaya daha öncedende akıl danışmıştım nikelajsız daha iyi dedi ve yaptırdım camların iniş çıkışları bile gevedi rahatladı sıyırıcıyar yerlerinden oynamıyor bile çok hoş ve güçel oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Kusura bakmayın daha önceden arkadaşlar içinde nikelaj olanını önermişti. Oto Cam Yaşar ustaya daha öncedende akıl danışmıştım nikelajsız daha iyi dedi ve yaptırdım camların iniş çıkışları bile gevedi rahatladı sıyırıcıyar yerlerinden oynamıyor bile çok hoş ve güçel oldu

Dört cam için fiyat bilgisi verir misiniz Selim Bey? Sipariş etsek dört cam fitili kargolayabiliyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

2illu3d.jpg

Münir bey telefonu var beni söyleyin birde Niğdeden mondeocu bir arkadaş daha gelmiş onun cam sıyırıcılarını da yapmıştı.

Telefon ile irtibata geçin eğer gönderemez ise ben yardımcı olurum. (Paketler ödemeli olarak gönderirim.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Dört cam için fiyat bilgisi verir misiniz Selim Bey? Sipariş etsek dört cam fitili kargolayabiliyor mu?

Ben kargoyla istedim.Ertesi gün elime ulaştı.1 saat gibi kısa bir vakitte 4 tanesinide  taktım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

O zaman harika. Montajda nasıl bir işlem yapılıyor ? Kendimiz takabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Suat YAPICI

Eskiyi direk söküyorsun aradaki boşluğu daraltıp direk yenileri takıyorsun hepsi bu ben aynaları ve ghia amblemini çıkarmaya gerek duymadım.Yalnız biraz baskı uygulaman gerekiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Arkadaşlar bende siyirici ararken malum tanesini çeyrek altınla aynı fiyata duyunca fitilciye gittim ve uyabilecek fitillerden denedi usta, baktı mazdaninkiler uyuyor ver dedim ordn 4 cam için, 3 metre kadar aldim 15 tl verdim, metresi 5 tl :) kestim camlara göre, bi güzel yapıştırıcı da sıktım altlara atmasın diye, sonra baktım 10 numara oldu. 1 milim gibi camla arada bir boşluk var ama eskilerdede zaten vardı, ayrıca kapılarda da su tahliyesi olunca kafaya takmadım. Görüntü gayet güzel oldu. Orjinalden 1 - 2 milim eni dar. Ama değdi 15 tl, sök sök tak :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Telefonla giriyorum nasıl yükleniyor bilmiyorum. Hiç öyle bir özellikte yok burda. Form özellik olarak telefona pek açık değil sanırım. Profile resim bile koymaya buton falan bişey yok:)

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Üst kısımdan ek internet sayfası açın, tinypic adresine girin resmin bulunduğu yere dosya yazan yerden ulaşın yükleyin

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Site görünümüne geçtim profilime eklemek için yerini buldum ama sayfaya nasıl resim yüklenir onu kurcalamam lazım biraz

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Çelebi

Ah be derviş kardeşim bursada nerde buldun aramadığım yer kalmadı, İstanbul yada kayseride yapan yerler iç kısımları kadifemsi gibimi yoksa düz lastikmi ona göre sipariş veriyim

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Ah be derviş kardeşim bursada nerde buldun aramadığım yer kalmadı, İstanbul yada kayseride yapan yerler iç kısımları kadifemsi gibimi yoksa düz lastikmi ona göre sipariş veriyim

mehmet abi beşyolda buldum ama isminin unuttum yerin. görsem bilirim ama :D benim araca bak önce ama, kafana yatarsa değişirsin sende. birebir aynısı olmuyor ama görüntü kirliliği gidiyor hiç olmazsa

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

mehmet abi beşyolda buldum ama isminin unuttum yerin. görsem bilirim ama :D benim araca bak önce ama, kafana yatarsa değişirsin sende. birebir aynısı olmuyor ama görüntü kirliliği gidiyor hiç olmazsa

evet 2 yerde var bugün ordaydım
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

2nukm03.jpg2d91shi.jpg9t249e.jpg121zafm.jpg2jd43f6.jpg

Sağol Yaşar Usta

"İşin gücün rastgelsin."

Adres: IHLAMUR KÖPRÜSÜ POLİS NOKTA KAVŞAĞI

O tarihten beri kullanıyorum hem tertemiz oldu hemde camlarım daha seri fabrikasyon gibi açılıp kapanıyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

O tarihten beri kullanıyorum hem tertemiz oldu hemde camlarım daha seri fabrikasyon gibi açılıp kapanıyor.

Selim bey lastiklerin iç kısmı kadifemsi gibimi orjinaldeki gibi yoksa düz lastik şeklindemi?
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Valla şimdi resim çekerim ama yukleyemedigim için çekemiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Valla şimdi resim çekerim ama yukleyemedigim için çekemiyorum.

Ben bi ara uğrayıp bakiyim nasıl durmuş belki yarın olabilir parçacıya uğricam kelebek sensörü alıcam
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Ben bi ara uğrayıp bakiyim nasıl durmuş belki yarın olabilir parçacıya uğricam kelebek sensörü alıcam

Abi araç evin önünde hep, işyeri yakın yürüyerek gidip geliyorum. Gündüz dersen yanımda olmaz ama akşam 7den sonra istediğin saatte gelip bakabilirsin. Kelebek sensörü niye abi hayırdır?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...