İçeriğe Yönlendir

Bisiklet!

Davut Turmuş

Recommended Posts

Davut Turmuş

arkadaşlar havalarında iyileşmesi ile büyük projem olan bisikleti hayata geçirmek istiyorum hatta okula da bisikletle gelen bir arkadaşım var onunla beraber bisikletlerle gitmeyi planlıyoruz.Yalnız biraz tavsiye ye ihtiyacım var 300-400 tl ye bu iş olur mu çokta kötü bişey olmasın diyorum uzun vade de kullanılabilsin istiyorum marka model vb bilgim yok şehir içi ağırlıklı olacak kullanım alanı aktif olarak kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Kötü bisiklet eşittir kötü tecrübe...

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bisiklet sürmekten çok zevk alıyorum bende fırsat buldukça bisikletle geziyorum. İki üç yıl öncesine kadar kaç yaşına geldin hala bisiklet sürüyorsun diyorlardı artık o görüş azaldı :)

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

katlanır bisiklet alın. bagajda dursun.

hocam katlanır bisiklet eski pinokyo tarzı değil mi

Bisiklet sürmekten çok zevk alıyorum bende fırsat buldukça bisikletle geziyorum. İki üç yıl öncesine kadar kaç yaşına geldin hala bisiklet sürüyorsun diyorlardı artık o görüş azaldı :)

daha dur bakalım genç adam yaşında ne varmış :biggrin:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

hocam katlanır bisiklet eski pinokyo tarzı değil mi

daha dur bakalım genç adam yaşında ne varmış :biggrin:

Bende tam öyle diyordum  :D

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

mesafe ne kadar ? arkadaşım yazın 600 tl ye katlanır aldı özellikleri güzel bende düşünüyorum

mesafe gidiş geliş 6 km civarı hocam ama bisiklet olayını sadece okula gitmek için değil hafta sonları falanda düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

şu an reklamları yayınlanan al sat sitesine bi bakın derim.oradan oğluma bisiklet aldım(sıfırı 450 olan bisikleti 175 e aldım)  .inanın sıfır ayarında...

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Hibrid dediğimiz dediğimiz bir model. Şehir bisikleti olduğu için tekerleri ince önde ufak bir amortisör ve ayarlanabilir açılı gidon boğazı mevcut. Bununla araziye bile girilir. İşinizi görür vites değiştiriciler en alt model karar sizin ama çevrenizde temiz 2. el varsa düşünün derim.

valla bulunduğum il çevresine baktım pek uygun birşeyler yok gibi düzce de şöyle bir şey var http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-alman-mali-bisiklet-alu-konbike-171288925/detay

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

üç tip bisiklet var:

1- mega market bisikletleri

2- mağaza bisikletleri

3- butik meraklı üst sınıf bisikletleri

bianchi ortadaki sınıfa giriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bence ekonominiz musait ise iyi bir sey alin.lakin iyi olmayan bisiklet ile bu sevda baslamadan bitiyor.bende gecen sene basladim bu ise carraro sportive 227 aldim 1320 ye cok memnumum.tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

üç tip bisiklet var:

1- mega market bisikletleri

2- mağaza bisikletleri

3- butik meraklı üst sınıf bisikletleri

bianchi ortadaki sınıfa giriyor.

evet hocam çok doğru bi tespit olmuş sizinkisi büyük market bisikletleri de ayrı bi güzel tabir :) önerdiğiniz katlanır bisikletler ihtiyacıma cevap veririmi bilmiyorum ilerde bizim ufaklık büyüdüğünde onla beraberde parkta falan binerim diye düşünüyorum butik bisikletlerde sanırım fiyatı pahalı olanlar :)

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

bisiklet her yönden çok güzel bir araç,bence bütçeniz varsa iyi bir bisiklet alıp hem rahat edin hem kullanmanıza büyük teşvik olsun....

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bu aralar bende şehir ve gezi adı altındaki bisikletlere bakıyorum. Birazcık düzgün olanları sıfır olarak en az 600-700 tl arası.Biraz kaliteli parçalara sahip olursa en az 1000 tl ve üstüne çıkılması gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş
(düzenlendi)

Bu aralar bende şehir ve gezi adı altındaki bisikletlere bakıyorum. Birazcık düzgün olanları sıfır olarak en az 600-700 tl arası.Biraz kaliteli parçalara sahip olursa en az 1000 tl ve üstüne çıkılması gerekiyor.

evet hocam buyurduğunuz gibi iyisi 1000 tl aşağı yukarı 

O fiyata 2. El alınması iyi olur sıfıra alıncak bir bisiklet uzun dönemde kullanılmaz ilanlara bakın tavsiyede bulunayım

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-biri-bisiklet-mi-dedi-272251353/detaybu mesela fena gözükmüyor?

tarihinde Davut Turmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Merhaba,

bende severek kullanıyorum bisikleti, hafta sonları yakın civar gezmeye filan çıkarım. Size tavsiyem minumum başlangıç seviyesi iyi bir bisiklet almanız. Ben ilk alırken bianchi scorpion almıştım, çok sağlam bi bisikletti, alırken hayatta satmam ömürlük bisiklet filan demiştim, sanırım 600 tl ye almıştım. Sağlamına gerçekten sağlam ama sonra gördüm ki resmen kalas, yani bi noktadan bi noktaya gidiyorsunuz ama zevk almıyorsunuz ve sizi çok yoruyor. Sonra o bisikleti 300 TL verip 1350 TL ye sedona 741almıştım, binerken altınızda bi sanat olduğunu düşünüyorsunuz, gerçketen öyle, yolda giderken bisikletin o açılar, vitesi, hafifliğiyle hissedebiliyorsunuz bunu. Belki şimdi bana inanmazsınız ama murat 131 le focus arasındaki kadar sürüş zevki farkı var,bilenler bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Merhaba,

bende severek kullanıyorum bisikleti, hafta sonları yakın civar gezmeye filan çıkarım. Size tavsiyem minumum başlangıç seviyesi iyi bir bisiklet almanız. Ben ilk alırken bianchi scorpion almıştım, çok sağlam bi bisikletti, alırken hayatta satmam ömürlük bisiklet filan demiştim, sanırım 600 tl ye almıştım. Sağlamına gerçekten sağlam ama sonra gördüm ki resmen kalas, yani bi noktadan bi noktaya gidiyorsunuz ama zevk almıyorsunuz ve sizi çok yoruyor. Sonra o bisikleti 300 TL verip 1350 TL ye sedona 741almıştım, binerken altınızda bi sanat olduğunu düşünüyorsunuz, gerçketen öyle, yolda giderken bisikletin o açılar, vitesi, hafifliğiyle hissedebiliyorsunuz bunu. Belki şimdi bana inanmazsınız ama murat 131 le focus arasındaki kadar sürüş zevki farkı var,bilenler bilir.

hocam ben bu bisiklet işine öyle bi gireyim dedim olay bambaşka boyuta gidiyor  :) forumlara baktığımda ve sizlere sorduğumda çok farklı durumlar ortaya çıkıyor sanırım bende bi üst seviye ye çıkacağım imkanları zorlayıp

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...