İçeriğe Yönlendir

A119 Araç Kamerası Incelemesi ( Geldi ) 2016 Model 60 Fps ! Kapasitör

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Olgu bey park modu var mı? Merak ediyorum incelemenizi. 0807 iade sürecinde şu an benim. 119 gpsli de indirim olursa alıp geçmeli.

İndirim kodlarını 1. Msjda paylaştım, park modu time lapse ve hareket sensörü olarak bulunuyor.

Bu modelde yabancı forumlardan duyduğum kadarı ile gelişmiş bir harekete duyarlı kayda geçme özelliği var.

Kit olarak ayrıca satılan park modu duymuştum - Time lapse yada harekete bağlı kayıt motion dedect ayarlandığında işini yapacaktır.

Yada kit mit almadan direkt kendi adaptörü yardımı ile hep enerji alacağı bir sigortaya bağlanabilir hareket sensörü devreye alınır ve öyle park modu yapabilir.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Görkem Azizoğlu 

Bu arada üretici web sitesi : http://www.viofo.com/home/30-a119-1080p-60fps-dash-cam.html

bahsi geçen park modu kiti : http://www.viofo.com/accessories/19-dash-camera-vehicle-hard-wire-kit-mini-usb-compatible-with-g1w-g1w-c-a118c.html

Fiyatı : http://www.foxoffer.com/car-camera-accessories/726-mini-0801-and-a118c-a118-b40-car-camera-hardwire-kit.html

L3mAqG.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

A119 Malzeme kalitesi çok iyi görünüyor. Viofo, Kapasitör - Gps ve Estetiği buluşturmuş :)

6468f57b87e7aef51ce16b50ca1ae657.jpg993bfba534bf44fce7ad6e66cf1162d7.jpg85813fe6d48f8e28f72df00a04b5865e.jpg148a997ba275efc82af335dfbb59f936.jpg54490c6f726eb86dcfaa786ed0a9348f.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Arkadaşlar kamerada çok özel bir ayar var, kutu açılım videosunda detaylarını verdim fakat sabaha kadar video render ancak bitecek. 

200 ms Time lapse ayarı var. Bu ne demek oluyor 3 dakikalık Park modu çekiminde detayları en ince ayrıntısına kadar görebiliyoruz. Aşağıdaki çekimleri program yardımı ile yavaşlatma ihtiyacı hissetmeden araçların plakaları ortam ışığına göre tespit edilebilmekte. Örnek şu Reno Clio bana geri hamle yaparken çarpsa plakası kabak gibi ortada  :flowers:

Ayrıca Time Lapse Çekimini bile 2K çekiyor  :shok:

Kayıtları yaparken araçta direkt enerjiyi almadığım için powerbank bıraktım ve nerede ise hemen hemen hiç enerji çekmemiş  :yes:  Ortama 3-4 saatlik hareket sensör testi ve 1 saat time lapse denemesi yaptım. Kamera önünde devamlı birşeyler hareket olduğu için cihaz habre çekmiş. Yani Park modu olarak hareket sensörü bırakmak yerine time Lapse en iyisi  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kaç gayme şimdi bu 119 abi?

1. Msjda indirim kodları var. [emoji1]

a118 ile arasında çok fark var mı abi?

Elimden geldiğince inceleme videosunda anlattım. [emoji1360]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü
(düzenlendi)

Can sıkıcı bir soru daha sorayım affınıza sığınarak: Bu A119 mu yoksa Dome D201 mi? Birincisinin kapasitörlü, ikincisinin pilli olması dışında... İş para konusunu geçti. O kadar çok model var ki, en iyi kararı vermek istiyorum. Özellikle de yurtdışından alacağımız için...

tarihinde Ömer Gözcü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Can sıkıcı bir soru daha sorayım affınıza sığınarak: Bu A119 mu yoksa Dome D201 mi? Birincisinin kapasitörlü, ikincisinin pilli olması dışında... İş para konusunu geçti. O kadar çok model var ki, en iyi kararı vermek istiyorum. Özellikle de yurtdışından alacağımız için...

A119 derim ben.  :yes:

Gündüz - Sabah Çekimleri :

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü

A119 derim ben.  :yes:

Gündüz - Sabah Çekimleri :

Teşekkür ederim. Uzun zamandır takip ediyorum sizin incelemelerinizi. Bir türlü karar verememiştim. Artık bir karar vermem gerekiyordu :) A119'u az önce sipariş ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Olgu Erhan

GPS li model Stoklarda !!!

indirim kodu ile çok güzel fiyata geliyor kaçırmayın bitmeden !!!

lE3MPQ.jpg

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Montaj için güzel bir yer buldum güneşten direkt etkilenmemesi ve kablolama için çok iyi oldu.

RQnDv7.jpg

6mJNGv.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Montaj için güzel bir yer buldum güneşten direkt etkilenmemesi ve kablolama için çok iyi oldu.

RQnDv7.jpg

6mJNGv.jpg

Müthiş bir yere takmışsınız, hem iyi gizlenmiş hem yolu süper görüyor hemde cihazı güneşten baya bir koruyorsunuz :) GPS bağlanma hızı iyi değilmi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Müthiş bir yere takmışsınız, hem iyi gizlenmiş hem yolu süper görüyor hemde cihazı güneşten baya bir koruyorsunuz :) GPS bağlanma hızı iyi değilmi.

Bağlanma hızı çok iyi. Çok sağolun tavsiye ettiğiniz için.

Sensörü sağlam çalışıyor gerektiği an devreye giriyor. Kalitesi çok güzel. İstediğin an sök tak bir cihaz ama benim ki biraz tak unut tarzında oldu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Bunu çift taraflı bantla değil de normal vantuzla yapıştıracak aparat yok mu? İleride söküldüğünde camda izi kalmasın...

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bunu çift taraflı bantla değil de normal vantuzla yapıştıracak aparat yok mu? İleride söküldüğünde camda izi kalmasın...

Hiç iz kalmıyor, kutunun içinden şeffaf bir jelatin çıkıyor onun yardımı ile cama yapıştırıp istediğiniz an sıfır iz ile çıkartabiliyorsunuz.

Ayrıca direkt yapıştırsanız bile bir çay kaşığının arkasını kullanarak hafif hafif yandan baskı uyguladığınızda kolayca çıkar. 

Aracımda hep bir çay kaşığı taşırım :) Yoksa onlarca kamera takıyorum test ediyorum benim camın hali nasıl olurdu  :shok:  :fiuw:  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Oktay1

RQnDv7.jpg

6mJNGv.jpg

Arkadaşım, bu mesajını okumadığım için o kadar üzülüyorum ki şuan. Dün geldi kargo ve aracıma taktım. Eski kamerayı sökerken güneşten kavrulmuş çok zor söktüm ve parçalandı desem yeri var. Güneş bu kamerayı da mahveder diye içimden geçirmiştim. Çok güzel bir yer bulmuşsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Arkadaşım, bu mesajını okumadığım için o kadar üzülüyorum ki şuan. Dün geldi kargo ve aracıma taktım. Eski kamerayı sökerken güneşten kavrulmuş çok zor söktüm ve parçalandı desem yeri var. Güneş bu kamerayı da mahveder diye içimden geçirmiştim. Çok güzel bir yer bulmuşsun.

Olgu Bey'in anlattığı gibi söküp bu fotoğraftaki kısıma alabilirsiniz aslında.
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

RQnDv7.jpg

6mJNGv.jpg

Güzel olmuş. Kabloları nasıl gizlediniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...