İçeriğe Yönlendir

A119 Araç Kamerası Incelemesi ( Geldi ) 2016 Model 60 Fps ! Kapasitör

Olgu Erhan

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu

Güzel olmuş. Kabloları nasıl gizlediniz?

Fotoğraftaki gibi yağmur sensörünü koruyan plastik trimi söküp deldim. Kablolamayı yapıp trimi kapatınca sıfır kablo görüntüsü oluyor.

gXG5m5.jpg

MkZEq1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Fotoğraftaki gibi yağmur sensörünü koruyan plastik trimi söküp deldim. Kablolamayı yapıp trimi kapatınca sıfır kablo görüntüsü oluyor.

gXG5m5.jpg

MkZEq1.jpg

yahu fabrikada üretilmiş gibi olmuş, ne kadar güzel bir çalışma. Kamerada kapasitörlü çekimleri güzel uzun seneler oradan çıkartmazsınız taaa ki aracı satana kadar  :bravo:

Bu çalışmayı kısaca video çekerek anlatsanız 1. msja eklesek süper olurdu  :flowers:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

gXG5m5.jpg

MkZEq1.jpg

Çok güzel olmuş. Bana iş çıkardınız :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

yahu fabrikada üretilmiş gibi olmuş, ne kadar güzel bir çalışma. Kamerada kapasitörlü çekimleri güzel uzun seneler oradan çıkartmazsınız taaa ki aracı satana kadar :bravo:

Bu çalışmayı kısaca video çekerek anlatsanız 1. msja eklesek süper olurdu :flowers:

İlk boş vaktimde çekerim tabi ki ama bizde sizinki gibi kafaya takılan kamera filan yok ki olgu bey. Paket lastiğiyle kafama tutturur çekerim artık. =D
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İlk boş vaktimde çekerim tabi ki ama bizde sizinki gibi kafaya takılan kamera filan yok ki olgu bey. Paket lastiğiyle kafama tutturur çekerim artık. =D

Paket lastiği ile daha doğal olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Cuma günü kameram ulaştı, daha montajini yapmadim ama çok beğendim.

Kuga'da 0807'yi monte edecek yer bulamayınca Görkem Bey'in aracındaki resmi görüp sipariş etmiştim.

Yerine gayet güzel olacağını ve orjinal gözükeceğini düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Cuma günü kameram ulaştı, daha montajini yapmadim ama çok beğendim.

Kuga'da 0807'yi monte edecek yer bulamayınca Görkem Bey'in aracındaki resmi görüp sipariş etmiştim.

Yerine gayet güzel olacağını ve orjinal gözükeceğini düşünüyorum.

Montajdan sonra resimleri paylaşın lütfen :) kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bu a119 dan arkadaşıma da aldım fakat şöyle bir sıkıntı oldu. Aparatı çakmaklığa taktığım an sigorta patlıyor. Arızalı bir başlık geldi anlaşılan. Nasıl çözeriz bu sıkıntıyı? Yeni başlık istesek gönderirler mi? Ya da herhangi bir 5v çakmaklıkla mı deneyelim. Amper önemli mi?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu a119 dan arkadaşıma da aldım fakat şöyle bir sıkıntı oldu. Aparatı çakmaklığa taktığım an sigorta patlıyor. Arızalı bir başlık geldi anlaşılan. Nasıl çözeriz bu sıkıntıyı? Yeni başlık istesek gönderirler mi? Ya da herhangi bir 5v çakmaklıkla mı deneyelim. Amper önemli mi?

Video çekip ticket atın gönderirler, herhangi 5V ile çalışır tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Bu makine güzel bide arka kamera eklenebilseydi çok kıyak olurdu hangi makineye baksam illa bir eksiği var Blacksys cd 100 oda güzel onunda ekranı yok gps ayrı alınıyor, limitimizde 300-400 arası olacağı için çok fahiş fiyatta eksiksiz olanlar.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu makine güzel bide arka kamera eklenebilseydi çok kıyak olurdu hangi makineye baksam illa bir eksiği var Blacksys cd 100 oda güzel onunda ekranı yok gps ayrı alınıyor, limitimizde 300-400 arası olacağı için çok fahiş fiyatta eksiksiz olanlar.

Blacksys çöp, çekimleri iğrenç.

Arka cama A118c alın ayrıca en güzel kombinasyon.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Stoklara girmiş görünüyor, tükenmeden kaçırmayın derim .)

CAR18OFF indirim kodumuz.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

• 2016-10-24 18:18The item is at the PostNL sorting center

2016-10-19 03:25The item is pre-advised

benim kargo geliyor galiba

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

A 119 daha güzel kamera. Bugün arkadaşin aracina montajini yaptik gps modulu daha güzel çalisiyor km falan kordinatlari yardimci program olmadan izleyebiliyoruz.

Teşekkürler olgu abi

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

A 119 daha güzel kamera. Bugün arkadaşin aracina montajini yaptik gps modulu daha güzel çalisiyor km falan kordinatlari yardimci program olmadan izleyebiliyoruz.

Teşekkürler olgu abi

Rica ederim güle güle kullan [emoji846]

Arkadaşlar elimde 1 adet A119 var sıfır acil nakit ihtiyacı fiyatı 309 tl kargo bana aittir. İlanlarda konu açmıyorum şu an için yurtdışı kargo beklemek istemeyenler için :

4dc2338947e57f6f4282fdc99944a3bc.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

fiyatınız gayet uygun olgu bey  :bravo:

valla kamera süper bir model, bugüne kadar incelediklerimin en iyisi diyebilirim. Hatta istanbul izmir ankara 5 farklı adrese sipariş ettim ( arkadaşlarımın adresleri ) gümrük sıkıntısı olmasın diye. 5 adet daha ortalama 4 hafta sonra gelecek  :yes:

Wb53XQ.jpg

Xiaomi bisiklet almıştım bir türlü gümrükten geçmedi 666 $ iade aldım dedim bari kamera ile değerlendireyim.

http://www.gearbest.com/bikes/pp_434406.html

1N5OZY.jpg

A3arGz.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benim bir sorum olacak. Time lapse özelliğini bir defa açıp unutuyor muyuz yoksa her park ettiğimizde aktif etmek mi gerekecek?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Benim bir sorum olacak. Time lapse özelliğini bir defa açıp unutuyor muyuz yoksa her park ettiğimizde aktif etmek mi gerekecek?

Aynen elle aktif etmek gerekli, park moduna otomatik geçmiyor kamera. akan trafikte timelapse kayıt pek tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Görüntü kalitesi çok güzel. Fakat şerit takip uyarısı alamadım ben.

Aşağıdaki kamyonu şikayet ettim

1.02 e dikkat. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...