İçeriğe Yönlendir

A119 Araç Kamerası Incelemesi ( Geldi ) 2016 Model 60 Fps ! Kapasitör

Olgu Erhan

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Hakan Atuğ

Merhaba Olgu bey, ön ve arka cam için Mini 0903 nanoq ve A119S aldım. Mini 0903 ü hardwire kit ile bağlantısını yaptım ancak GPS düzgün çalışmadığı için A119S'i ön cama (1080 pixel 30 fps) takıp mini 0903'ü de arka camda harwire kit ile (çalışırken 2080p 30 fps, park halindeyken 1080p 5 fps) kullanmayı düşünüyorum. Ancak sormak istediğim; 2 kameranın da çalışma durumunda aküye bir sıkıntı yaratıp yaratmayacağı, 2 kameranında aynı anda çalışmasından dolayı akünün daha çabuk 11.5 v altına düşmesi sebebiyle kameralara gelen akımın kesilmesi ve kaydın durması, önerilerinizi bekliyorum, telekkürler

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Merhaba Olgu bey, ön ve arka cam için Mini 0903 nanoq ve A119S aldım. Mini 0903 ü hardwire kit ile bağlantısını yaptım ancak GPS düzgün çalışmadığı için A119S'i ön cama (1080 pixel 30 fps) takıp mini 0903'ü de arka camda harwire kit ile (çalışırken 2080p 30 fps, park halindeyken 1080p 5 fps) kullanmayı düşünüyorum. Ancak sormak istediğim; 2 kameranın da çalışma durumunda aküye bir sıkıntı yaratıp yaratmayacağı, 2 kameranında aynı anda çalışmasından dolayı akünün daha çabuk 11.5 v altına düşmesi sebebiyle kameralara gelen akımın kesilmesi ve kaydın durması, önerilerinizi bekliyorum, telekkürler

Akünüz yeni ise birşey olmaz, zaten gündüz sıcakta araç kapalı iken prk modu yapmayacağınızı farz ediyorum. Kameralar eriyor fenaa sıcak oluyor içerisi.
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Aküm 2 yıllık ama maalesef A119S'de park modu özelliği yok bu sebeple 128 Gb kart alıp Kart doldukça üzerine yazacak şekilde ayarladım ve araba kapalıyken her 2 kamerada çalışacak [emoji3]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 saat önce, Hakan Atuğ yazdı:

Aküm 2 yıllık ama maalesef A119S'de park modu özelliği yok bu sebeple 128 Gb kart alıp Kart doldukça üzerine yazacak şekilde ayarladım ve araba kapalıyken her 2 kamerada çalışacak emoji3.png

Çözünürlüğü kaça ayarladınız.. 

128'lik karta kaç saat kayıt alabiliyorsunuz. ?

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Çözünürlük 1080p, 30 fps, 128 Gb kartta 91 Gb boş yer kalmış, 394 dosya kayıt etmiş, 1,5 günlük kayıt yapmış

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Aküm 2 yıllık ama maalesef A119S'de park modu özelliği yok bu sebeple 128 Gb kart alıp Kart doldukça üzerine yazacak şekilde ayarladım ve araba kapalıyken her 2 kamerada çalışacak [emoji3]

Kameralar o zaman direkt güneş görmesin, focus ayarları kayar hatta bozulabilir bile. Gölgeye prk edin. Gündüz park kaydına bırakmayın.
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Macit Aliyev

Olgu abi güneş altına parketmeyin demişsiniz. Bazı kameraları araç camına yapıtırınca(tutma aparatı yokken) üzerini içerden güneşlikle kapatmak mümkün olmuyor.Bu zaman kamera çalışmazken de mi problem olur focus ayarlarında, yoksa bu söylediğiniz sadece kamera kayıttayken ve güneşin altındaysa zarar görür?

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu
On 10.07.2017 at 23:19, Olgu Erhan yazdı:

Viofo A119 GPS V2 "VAHM699" indirim koduyla 68 dolar. Takipli kargo fiyata dahil.

Link: https://goo.gl/Bz1WRn

Olgu bey merhaba,

Güncel indirim kodu var mıdır ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bey merhaba,
Güncel indirim kodu var mıdır ?

viah0914 kodu ile 79.9 olmalı. Takip kodu ücreti dahil.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu
On 14.09.2017 at 15:07, Olgu Erhan yazdı:

viah0914 kodu ile 79.9 olmalı. Takip kodu ücreti dahil.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Viofo A119 V2 veya A119S modelinin v2.1 eylül güncellemesi ile park modu özelliği geldi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Macit Aliyev
On 19.09.2017 at 14:03, Mustafa Bağseven yazdı:

olgu bey bu kameradan 2 tane alsam kaç günde geliyor elimize?

15 Eylülde siparişini verdim, bugun istanbulda kargoya teslim edilmiş. En geç 2 güne de elimde olur. Yani toplamda 14 gün sürecek gibi.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Olgu abi, bu kamera aracın kontağı kapalıyken ve çakmaklığa takılıyken  park modunda çekim yapar mı? elektriği nerden alacak?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Olgu abi, bu kamera aracın kontağı kapalıyken ve çakmaklığa takılıyken  park modunda çekim yapar mı? elektriği nerden alacak?

Yeni bir versiyon güncellemesi ile bu özelliğin geldiğini okumuştum.. 

Sabit elektrik verilirse yapar. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
9 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yeni bir versiyon güncellemesi ile bu özelliğin geldiğini okumuştum.. 

Sabit elektrik verilirse yapar. 

Mehmet abi A119 V2 park modlu olanından aldım. O sabit elektrik işi nasıl olacak? Mesela powerbank iş görer mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Mehmet abi A119 V2 park modlu olanından aldım. O sabit elektrik işi nasıl olacak? Mesela powerbank iş görer mi?

10000 lik poverbank olur En az 24 saat çekim yapabilir. Elinde daha düşük powerbank var sa onu da deneyebilirsin. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Evet arkadaşlar park moduyla falan ugraşamam diyerek yeni bi cihaz tasarladım.

Cihaz akü voltajı 11,4volta düştügünde kameraya gelen elektriği otomatik kapatıyor. Böylece akü bitme derdinden kurtuluyoruz.Şu an viofo a118 24 saat açık ben de.

Hz8TWT.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
19 dakika önce, Mustafa Bağseven yazdı:

Evet arkadaşlar park moduyla falan ugraşamam diyerek yeni bi cihaz tasarladım.

Cihaz akü voltajı 11,4volta düştügünde kameraya gelen elektriği otomatik kapatıyor. Böylece akü bitme derdinden kurtuluyoruz.Şu an viofo a118 24 saat açık ben de.

Hz8TWT.jpg

11.4 çok düşük değil mi ?

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
42 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

10000 lik poverbank olur En az 24 saat çekim yapabilir. Elinde daha düşük powerbank var sa onu da deneyebilirsin. 

Elimde 2000 lik var. Herhalde o da 4-5 saatlık işe yarar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Ben yazılımla 11,4v ayarladım Mehmet abi. 11,4v bana marş bastıracak kadar yeter zaten.Şu an  bi düşüş olmadı

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
On 19.09.2017 at 13:28, Olgu Erhan yazdı:

trq005 İndirim kodu ile 69.9 a düşmüş : link https://goo.gl/Bz1WRn 

İndirim kodunun süresi geçmiş. Güncel kod varmıdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...