İçeriğe Yönlendir

Oval 6X9 Hoparlör Tavsiyesi...

Ercan Ayas

Recommended Posts

Ercan Ayas

Ford connect aracımın arka bagaj kısmı tavanına hoparlör için kabin yaptırıyorum elimde bu amfi mevcut bu amfi için uygun kenwood , pıoneer ve sony gibi yada bilindik bir markanın 100-300 tl arası oval hoparlörünü almak istiyorum kullanan memnun olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum3c2ef707f75cc4b8aec1e37dab23b79a.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

eğer temizini bulabilirseniz pioneer ts-a 6992s modeli güzeldir.ben amfi ile kullandım çok net sesi vardı.biraz eski seri ama yeni modellere kıyasla daha verimli diyebilirim

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

kullanılmış değilde sıfır ürün arayışındayım eski pıoneer ve kenwood ların ses kalitesi elbette tartışılmaz ama temiz bulmak ve uygun fiyata almak imkansız sonuçta

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Bende Mondeo için düşünüyorum. Tweeter olmadığı için sesler çok boğuk çıkmakta tweteer koyacak yerde yok delip biçmek gerekiyor. 4 veya 5 yollu güzel bir oval hoparlör koyup biraz daha tiz sesler almak istiyorum. Ama bende daha karar veremedim Cadence ZRS serisini önerdiler onunda fiyatı 300 TL

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

kenwood oval kullanıyorum 2015 ağustosta 150 tl gibi rakama aldım sony teyb ile kaliteli sesi var

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Model olarak öğrensek daha yardimci olur internette ve piyasada fiyat arastirmasi yapabilirim

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2 ohm olanlardan alın, alpine ve nakamichi iyidir. Amfinin çıkış gücü yaklaşık %40 artar 2 ohm kullanılırsa

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Alpine SXE 6925S modelini aldım bir türlü bağlatmak kısmet olmadı , amfi ile yakın zamanda güzel bir set oluşturmak niyetim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...