İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Cruise Kontrol-Hız Sabitleyici Montajı

Sinan Kaya

Recommended Posts

Serkan Toker
7 dakika önce, Mustafa Tatlı yazdı:

Merak etmeyin aracı alırken tanışmıştım :) O zaman sıkıntı yok Sabri usta çözecekse ;)

Yani giderken eliniz boş gitmezseniz olmayacak iş yok, Sabri usta en fazla beni arayıp direksiyon ister bir tane.. :)  :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tatlı

Sabri ustam adam gibi adam.Ne isterse istesin götürürüz sıkıntı yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Kenan

Focus 2008 tdci trend (makyajlı kasa 109 ps) için ben de aliexpres ten düğmeleri sipariş ettim. Merakla bekliyorum. Düğmelerin kablosunu hangi sokete nasıl takıldığı ile ilgili bir kaynak bulamadım. Bir yakınımın VCM ile modüle yazma işini halledebiliriz ümidindeyim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Onur Alsan

2013 ford transit v347'ye de takılabilir mi arkadaşlar?

Hız sabitleyicili olanları var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 01.05.2017 at 00:28, Mehmet Kenan yazdı:

Focus 2008 tdci trend (makyajlı kasa 109 ps) için ben de aliexpres ten düğmeleri sipariş ettim. Merakla bekliyorum. Düğmelerin kablosunu hangi sokete nasıl takıldığı ile ilgili bir kaynak bulamadım. Bir yakınımın VCM ile modüle yazma işini halledebiliriz ümidindeyim.

gem modülünde az da olsa kabul etmeyeni çıkabiliyor ona ypacak bir şey yok. debriyaj switchinden gelen tesisatta kablo yok ise ona bir ek yapmak gerekbiliyor ayrıca.

Yorum bağlantısı
Onur Alsan
11 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

gem modülünde az da olsa kabul etmeyeni çıkabiliyor ona ypacak bir şey yok. debriyaj switchinden gelen tesisatta kablo yok ise ona bir ek yapmak gerekbiliyor ayrıca.

Çağlar Bey, ford transit v347'ye de yapılabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...