İçeriğe Yönlendir

Bu Cihazdan Kullanan Var Mı ?

Gencay Bengli

Recommended Posts

Gencay Bengli

Değerli forum arkadaşlarım merhabalar ,

Aracını kendileri yıkayıp da  şöyle bir ürün kullanan var mı ?

Artıları eksileri nelerdir ?

aliexpressde mevcut ama açıkçası biraz pahalı buldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Ben kullanıyorum, basınç olarak ne iyi ne kötü. Ancak ilaç pompalarından kat ve kat daha iyi. Benim almamdaki neden, ne suyu bulabiliyorum, ne de elektriği. 1 Dabacana su alıyorum ve bu cihaz ile herhangi bir yerde aracı yıkıyorum. En büyük artısı bu...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Bunun yerine hortumun ucuna 5liralık aparatlar var onlardan alın daha iyi olur. Geçen burdaki koçtaşda karcherin makinasında indirim vardı 130tl.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

ben H.B dan blackdecker almıştım müstakil evdeyken iyiydi şimdi sitede olduğumdan kullanamıyorum maalesef. bir kova su ile araba pırıl pırıl oluyordu.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Uğur Çimen

Kullanılan pampa tezgah altı su arıtma sistemlerinin pompalrından.işyerimde atıl bir sistem var konuyu görünce kendim yaparım dedim ammaa pompa çalışma voltajı 24v olduğundan kaldı.Su arıtma sistemi yapan eş dost varsa çıkma pompa bulunup yapılabilinir.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

bende beğenmedim açıkcası, tanzik yetersiz ve püskürtme alanı çok dar gibi geldi bana. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Bende site kurbanıyım. Maalesef elektrik ve su çekebileceğim bir yer yok. Amacımda kuvvetli tazyik değil sadece durulama yapsın yeter. Fiyat biraz yüksek açıkçası.

Ben kullanıyorum, basınç olarak ne iyi ne kötü. Ancak ilaç pompalarından kat ve kat daha iyi. Benim almamdaki neden, ne suyu bulabiliyorum, ne de elektriği. 1 Dabacana su alıyorum ve bu cihaz ile herhangi bir yerde aracı yıkıyorum. En büyük artısı bu...

Oktay Bey Merhabalar ,

Sizde aliexpressden mi aldınız. Eğer link duruyorsa gönderme imkanınız var mı? 

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

tazyiki yetersiz bence 

http://www.hizlial.com/lavor-ninja-120-amator-hobi-soguk-yikama-makinasi/10672720 

ben bu linkteki ürünle aynı marka 130 bar basınçlı olanının almıştım 115 TL idi indirimdeyken gayet memnunum bence siz de böyle birşey alın derim.

elektrik ve su problemi yaşamaktayım. Maalesef böyle ürünlere yöneliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bu motorun üzerinde 4 vida deliği var. başka güzel projeler de yapılabilir gibi geldi bana.

motor diyaframlı mı ki?

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

bu motorun üzerinde 4 vida deliği var. başka güzel projeler de yapılabilir gibi geldi bana.

motor diyaframlı mı ki?

Mehmet abi selamlar ,

Diyaframlı oluşu hakkında bir bilgim yok ; ama 4 vida deliği bir yere sabitleme yapılabilmesi açısından güzel olabilir. Yerde durmasından iyidir. 

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Verdik siparişi.. Bakalım gelince bir detaylandırma yaparım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...