İçeriğe Yönlendir

Araç Içi Temizlik Ve Parlatma

Selim Kılınç

Recommended Posts

Selim Kılınç

Hemen denediğim ürünü ve etkisini paylaşıyorum arkadaşlar kendimizi ailemizi çocuklarımızı sırtında taşıyan mondeo herşeye değer,

A101 den ucuz diye aldım hemen denedim işte sonuç;

jq73aw.jpg

2uopguf.jpg

Yorum bağlantısı
Batuhan Vural

Parlatmak için Mazot la silicen aracın içini abi ;) Bide araç parfümü lazım kokmasın diye ;)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Uzun süredir kullanıyorum temizliği çok başarılı.Motor temizliğinde de kullanıyorum plastik yerlerde güzel iş çıkarıyor.Boş bir fısfıs şişesini bir miktar sirke ve su ile doldurup camları temizlemekte ucuz yoldan güzel sonuca ulaştırıyor.  :flowers:

Parlatmak için Mazot la silicen aracın içini abi ;) Bide araç parfümü lazım kokmasın diye ;)

Aracın içi mazotla silinir mi   :D başımıza iş gelmesin  :)

Yorum bağlantısı
Eser Yıldırım

Mondeo herşeyin iyisini hak ediyor.Maşallah iyi olmuş.Bu arada araba da bayaa kirlenmiş hee  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

Mazot la silmeden önce bir kez daha düşünün derim cokbgüzel parlatir doğru ama toz toplama olayı daha fazla olur.. illa ki yapacağım derseniz birazda yağ damlatin daha parlak olacaktır. .

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mondeo mazotu sadece deposuna hak eder, boyaya sürüp de araca hakaret etmeyin

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Mondeo herşeyin iyisini hak ediyor.Maşallah iyi olmuş.Bu arada araba da bayaa kirlenmiş hee  :D  :D  :D

kıştan çıktık diye bahane üretebilirim. artık araç içerisinde sigara içmek yokk.

şu kelimeni de aynen tekrarlıyorum "Mondeo herşeyin iyisini hak ediyor."

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yusuf Akdaş

Araç içi konusunda motor fotolarını koymak ne kadar doğru bilmiyorum ama zamanlar öğreneceğiz artık.

Bende Aspirin marka genel temizleyici ile yaptım bu temizliği. cam sil içine su koyarak duruladım kalan ıslaklıkları hava tabancası ile kuruttuktan sonra son olarak

Lastik parlatıcı sıkıp bıraktım son hali budur efenim. :)

20160312_172156.jpg

Yorum bağlantısı
Batuhan Vural

Araç içi konusunda motor fotolarını koymak ne kadar doğru bilmiyorum ama zamanlar öğreneceğiz artık.

Bende Aspirin marka genel temizleyici ile yaptım bu temizliği. cam sil içine su koyarak duruladım kalan ıslaklıkları hava tabancası ile kuruttuktan sonra son olarak

Lastik parlatıcı sıkıp bıraktım son hali budur efenim. :)

20160312_172156.jpg

Toz Yapışmasın Buna Abi Kullandınmı Böyle Hiç ?

Yorum bağlantısı
Yusuf Akdaş

2 ay falan oldu temizleyeli toz biraz toplandı bende yarım şişe kadar suyu yine camsil ile sıkıp yine kompresör ile uçurdum. Şimdi o yağlı gibi olan tabaka yok ama parlaklık devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Batuhan Vural

Bende wd-40sıkıp duruladım 1aydır kullanıyorum toz falan yok.

Yorum bağlantısı
Yusuf Akdaş

Açık havada olduğu için kokusunu bile almadım desem yalan olmaz. Wd40 evet genelde servisler motor temizledikten sonra sıkıyor bi kaç defa rastgeldim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Guzel olmus elinize saglik [emoji4]

Yorum bağlantısı
Yusuf Akdaş

Teşekkürler. Kocaeli yakınlarında olan arkadaşlara motor temizlik ve pasta cila konusunda destek verebilirim. Forddaşlık :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...