İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Lâlâ Modifiye Tamamlandı

Ufuk Aydın

Recommended Posts

Sezer Pamukçu

maşallah aracınız çok güzel...  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  değmesin inşALLAH.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tunahan Şen

Teşekkür ederim. Bodykit yapıcaksanız eğer aracı azda olsa basmanız gerekiyor benim tavsiyem. Ben 3,5cm spor yay taktım genede bunla bile çok göstermiyor kendini bodykit.

Aracım dizel olduğu için egzoz sadece görüntü amaçlı takıldı. Egzozun çıkış kısmı kesilip kaynakla bunu taktırdım.

Valla radyo hiç dinleyen birisi değil. Orjinal anten takılı ikende dinlemezdim o yüzden fark varmı yokmu bilmiyorum ama arkadaşlarım radoyuyu açtığında gayet normal dinliyorum hiç rahatsız olmadan.

Teşekkür ederim. Benim ki de dizel. Görüntüs güzel olduğu için düşündüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ufuk Aydın

1,5 Ay sonra askere gideceğim ve bu yüzden yaklaşık olarak 1 ay sonra aracı satılığa çıkaracağım. Boşuna ben yokken yatmasın :)

Şimdiden bilgilerinize :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Oğuz Varhan
Ufuk kardeşim yapma satma kıyma be duygulandım hayırlı olsun yemin ediyorum param olsa alır geri satardım sana daha iyileri senin olsun ama bir fiesta kullanıcısı olarak yakından takip ediyordum aracını :(

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Ufuk kardeşim yapma satma kıyma be duygulandım hayırlı olsun yemin ediyorum param olsa alır geri satardım sana daha iyileri senin olsun ama bir fiesta kullanıcısı olarak yakından takip ediyordum aracını :(

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederimm inanın bende duygulandım mesajınızı görünce.

Malum sitedeki ilanada hep aynı şekilde mesajlar geliyor. Almak için değil sürekli yapma etme satma güzel dilekler için mesajlar geliyor.

Çok mutlu oluyorum aslında bunları görüp duydukça. Ama ne biliyim işte askere gidiyorum boşuna  1 sene yatıcak(Astek olursam 1 sene tabi yoksa 6ay)

Gelene kadar modeli düşücek falan filan diye kuruyorum içimde :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Arslankurt

Hocam Astek olursan alır aracını gidersin,diğer türlü de 5 ay için değmez eğer aracınızla bağınız varsa :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Hocam Astek olursan alır aracını gidersin,diğer türlü de 5 ay için değmez eğer aracınızla bağınız varsa :p

Evet öyle bir avantaj var. Ama araç çok dikkat çekici olduğu için asker olduğumu bilip kötü niyetli araca zarar vermek isteyen insanlar olabilir.

O yüzden o riskede girmek istemiyorum aslında. Satılmazsa yanımda götürücem zaten.

Bu arada bende Osmaniye'liyim . Bahçe :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Arslankurt
(düzenlendi)

Evet öyle bir avantaj var. Ama araç çok dikkat çekici olduğu için asker olduğumu bilip kötü niyetli araca zarar vermek isteyen insanlar olabilir.

O yüzden o riskede girmek istemiyorum aslında. Satılmazsa yanımda götürücem zaten.

Bu arada bende Osmaniye'liyim . Bahçe :)

Haklısınız hocam olayın diğer boyutu... Kadirli'deyim ben de.

tarihinde Alper Arslankurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Araç satılmıştır.

Yeni sahibine güle güle kullanmasını temenni ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Ali Kılıç3

Konuyu hortlatalım ?

Maşallah kardeşim çok güzel olmuş aracın bodykit i nerde yaptırdın ? Fiyat olarak ne kadar tuttu?

barış ustamı da tesadüfün gördüm ona da buradan selamlar ?✋️

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Oğuz Varhan

sa konuyu hortlattım Ufuk kardeşim kusura bakma da cam rüzgarlıklarını nereden temin etmiştin acaba :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...