İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Lâlâ Modifiye Tamamlandı

Ufuk Aydın

Recommended Posts

Ufuk Aydın
(düzenlendi)

Yavaş yavaş yaptığım makyaj operasyonu (ST panjur hariç ) tamamlanmıştır. Sizinle bunu paylakmaktan mutluluk duyarım. (NOT : İlk 4 resimden sonraki fotoğraflarda yay takılı değil)

Araçtaki Extralar:

- Komple Bodykit(Ön ve arka ek, Yan marşpiyeller)

- ST ORJİNAL Spoiler

- Çift çıkış egzoz

- Ön camlar film.

- Ez lip

- 3,5cm Voghtland Spor Yay

- H11 Led sis 

- H7 Led far

- Ford sibop kapakları

- APP Plaka ve pleksi

- Plaka üstü Led ampül

- 4 Cam Cam rüzgarlığı

- Ayak aydınlatma Led ampül

- WRC Spor Anten

LAaJOZ.jpg

rMQqJ3.jpg

7gkOyN.jpg

PkqROO.jpg

VaVZBy.jpg

lj7o4B.jpg

nM7vy5.jpg

v4A9Rr.jpg

r9XrRP.jpg

L38rEV.jpg

1da5r5.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 20
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Güzel günlerde kullanın çok başarılı bir çalışma olmuş. Binmeye kıyamazsınız buna :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Arslankurt

Maşallah araç gayet güzel görünüyor. Jantları gövde rengine ya da mat siyaha boyatmayı düşündünüz mü acaba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Maşallah araç gayet güzel görünüyor. Jantları gövde rengine ya da mat siyaha boyatmayı düşündünüz mü acaba.

Jantlar orjinal ICA paket jantı. O yüzden oynama yapmak istemedim ama boyatmayı düşündüm evet.

MAT renge boyarsam görüntüsü kaybolur bence o yüzden yaptırmadım. Beyazada boyatmak pek hoş göstermez bu jantı.

Şu anlık bence güzel ama fikriniz için teşekkür ederim değerlendiricem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Cok gosterisli olmus Masallah i var Allah kaza bela vermesin keyifli surusler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Barış Usta da çıkmış fotolarda :)

Güle güle kullan...

Barış Usta'nın ellerine sağlık. Saatlerce uğraştık yaylar için. :) 

Candır o :)

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Merhaba, öncelikle araç çok güzel olmuş iyi günler de kullanın. Bir kaç sorum olacaktı ez lip dediğiniz şey ön tampon ekine takılan çift taraflı bant gibi yapıştırılan parça mıdır ? Yapıştırmaysa eğer sağlam şekilde duruyor mu montajı kolay mı ? Led sis ve far demişsiniz bu yeni nesil led ampullerden mi taktınız araca ? Memnun musunuz ve ne kadara aldınız acaba ? Son olarak da st panjur bulabildiniz mi hiç ? Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Maşallah tekrardan, ön tampon eki çok yakışıyor bu arabaya.

Güle güle kullanman dileklerimle.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Merhaba, öncelikle araç çok güzel olmuş iyi günler de kullanın. Bir kaç sorum olacaktı ez lip dediğiniz şey ön tampon ekine takılan çift taraflı bant gibi yapıştırılan parça mıdır ? Yapıştırmaysa eğer sağlam şekilde duruyor mu montajı kolay mı ? Led sis ve far demişsiniz bu yeni nesil led ampullerden mi taktınız araca ? Memnun musunuz ve ne kadara aldınız acaba ? Son olarak da st panjur bulabildiniz mi hiç ? Teşekkür ederim.

Merhaba Teşekkür ederim öncelikle :) Evet ezlip çift taraflı bantla ön tampon ekine yapıştırılıyor. Bütün herkes vida attır düşer düşer dedi ama ben bantıma güveniyorum :D Şirketteki çift taraflı bantı kullandım çok sağlam olduğunu düşünüyorum o yüzden vida attırmadım. Ama zamanla araç yıkandıkça ne olur tabikide bilinmez sadece şansımı denedim. Çıkarsa yenisini alırım ama vida attırmam :) Yeni nesil led ampül derken ? Valla yeni nesil eski nesil bilmiyorum Yurtdışından getirttim onlarıda :)  ST panjur buldum evet satan var. Ancak durumların şuanda pek müsait değil ona :)

Yorum bağlantısı
Ömer Zahit Kara

Guzel olmus tadinda gibi. Fiskiyeleri beyaza boyamanizi tavsiye ederim. Logoyu bile beyaz jel yapmissiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...