İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Lâlâ Modifiye Tamamlandı

Ufuk Aydın

Recommended Posts

Ufuk Aydın

Uzun zamandır değişiklik yapmıyorum LâLâ'da. Bari son halinin fotoğraflarını atıyım :)

1vOWyb.jpg

LA5zaz.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

plaka üstüne hangi ledleri taktınız acaba ? Hangi tür led takılıyor plaka ışığına ? teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

plaka üstüne hangi ledleri taktınız acaba ? Hangi tür led takılıyor plaka ışığına ? teşekkürler 

Bir abim hediye etti onları ve kendisi taktı. İnanın hiç bilmiyorum nasıl bişey olduklarını :)

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Bir abim hediye etti onları ve kendisi taktı. İnanın hiç bilmiyorum nasıl bişey olduklarını :)

:) Teşekkür ederim yine de sağolun  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Reha Demirbaş

Aracınız çok güzel olmuş elinize sağlık. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Cam rüzgarlığını nereden temin ettiniz ve tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Aracınız çok güzel olmuş elinize sağlık. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Cam rüzgarlığını nereden temin ettiniz ve tavsiye eder misiniz?

Teşekkür ederim sağolun.

Tamamen görsel amaçlı aldım rüzlarlığı. İstanbul-Şirinevler Sem tuningten. En güzel görünen ve kaliteli olanı bu.

Tavsiyeden kasıt bir faydası varmı derseniz ister istemez oluyor, mesela camı az açtığımda rüzgar sesi çok gelmiyor içeriye, sigara kullanıyorsanız külünüz içeri uçmuyor(Ben arabamda asla içirmedim arkadaşın aracından biliyorum :)

Vede güneşin batış saatlerinde tam o kısma denk geliyorsa güneş sizi rahatsız etmiyor tabikide :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

Teşekkür ederim sağolun.

Tamamen görsel amaçlı aldım rüzlarlığı. İstanbul-Şirinevler Sem tuningten. En güzel görünen ve kaliteli olanı bu.

Tavsiyeden kasıt bir faydası varmı derseniz ister istemez oluyor, mesela camı az açtığımda rüzgar sesi çok gelmiyor içeriye, sigara kullanıyorsanız külünüz içeri uçmuyor(Ben arabamda asla içirmedim arkadaşın aracından biliyorum :)

Vede güneşin batış saatlerinde tam o kısma denk geliyorsa güneş sizi rahatsız etmiyor tabikide :)

Bende görsel amaçlı kullanmayı düşünüyorum siz belki internetten temin ettiyseniz referans olması açısından sormak istedim. Birde kafa karıştırıyor internet 30 liradan 70 liraya kadar rüzgarlık var. Siz en iyisini yapıp görerek almışsınız.

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Bende görsel amaçlı kullanmayı düşünüyorum siz belki internetten temin ettiyseniz referans olması açısından sormak istedim. Birde kafa karıştırıyor internet 30 liradan 70 liraya kadar rüzgarlık var. Siz en iyisini yapıp görerek almışsınız.

Aynen öyle. Hepsi mügen cam rüzgarlığı olarak geçiyor. Ama bence en iyisi ve araçla en bütün duran model bu. Görerek almak en mantlıklısı. İnternette her üründe aynı kapak resmi var.

80TL'ye aldım bende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Sony teyp ve geniş ekran uygulamam :) Lala yorumu almassak olmaz :)

Çok başarılı olmuş bence elinize emeğine sağlık.

Ama keşke ekran double olsaydı :) Onun yerine güzel bir ekran alabilirsiniz ilerki zamanlarda double. 

Yorum bağlantısı
Ubeyd Bayar

Çok başarılı olmuş bence elinize emeğine sağlık.

Ama keşke ekran double olsaydı :) Onun yerine güzel bir ekran alabilirsiniz ilerki zamanlarda double.

Sağolasın teşekkür ederim. Double istediklerim 1,5 :). İlerki zamanda inşalah :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Çelik

J2dlro.jpgSony teyp ve geniş ekran uygulamam :) Lala yorumu almassak olmaz :)

Sony çok hoş duruyor. Araç x paket mi yoksa kendiniz mi aldınız ? Uygulaması hakkında bilgi verirseniz ben dahil birçok kişiye bilgi sağlar:)

Yorum bağlantısı
Mert Kaymak

Ön tampondaki ford logosunu nasıl beyaz yaptığınızı öğrenebilir miyim acaba? Bende sticker tarzı bişey arıyorum ama bulamadım.  

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Ön tampondaki ford logosunu nasıl beyaz yaptığınızı öğrenebilir miyim acaba? Bende sticker tarzı bişey arıyorum ama bulamadım.  

Stickercı bir abim hediye etmişti bana. Yani sticker var logonun üzerinde.

Yorum bağlantısı
Mert Kaymak

Stickercı bir abim hediye etmişti bana. Yani sticker var logonun üzerinde.

aynısının dışı siyah yazısı beyaz olanını arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? :)

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

aynısının dışı siyah yazısı beyaz olanını arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? :)

Hazır olarak yok hiç görmedim ben çünkü. Ama sticker'lere yaptırabilirsiniz dilediğiniz gibi.

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Sonunda becerdim 8000k lik xenon renk goruntusu

Markası nedir acaba. Bende yeni forza marka aldım ancak taktığım gün balastında problem çıktı. Garantiden değiştiricem umarım :)

Yorum bağlantısı
Burak gülten

Markası nedir acaba. Bende yeni forza marka aldım ancak taktığım gün balastında problem çıktı. Garantiden değiştiricem umarım :)

Hadi ya. MFK markasi hicbir sorun yasamadim bu anlamda. Sadece 8000k olmasndan dolayi gorus dusuk. Simdi 4300 luk siparis verdim markasina bile bakmadim. Bakalim o nasil olucak.

Yorum bağlantısı
Burak gülten

EJzZEB.jpg

Bide arastirdinmi hic hocam bilmiyorum ama bu resimleri bu forumdan bulmustum. Sence mondeo gunduz fari alsak elektrik tesisati olarak tamponu kesip montaj yapilirmi ? Yapilsa guzel dururmu fikrini almak istedim. Gorsellige onem veren birisin

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Bide arastirdinmi hic hocam bilmiyorum ama bu resimleri bu forumdan bulmustum. Sence mondeo gunduz fari alsak elektrik tesisati olarak tamponu kesip montaj yapilirmi ? Yapilsa guzel dururmu fikrini almak istedim. Gorsellige onem veren birisin

Plastidip ile orjinal jantlari boyamayi dusunuyorum. My fiesta benim aracim. Tamponada mondeonun gunduz farini taktirmayi dusunuyorun

Tabiki böyle bir işlem yapılabilir. Aracınız ne renk ? Beyaz yada mavi dışında ise yapmanızı önermem çok fazla ışık yakışmaz bence.

Ama farklı olmak herzaman iyidir farklılık güzellik katar. Şahsen ben çok beğendim kendi aracıma yapmam böyle kesme biçme ama resmini attığınız mavide efsane durmuş :)

Varsa aklınızda böyle bir fikir ve tamponu düzgün kesip bağlayacak güvendiğinizi bir sanayici varsa hiç düşünmeden yaptırın derim.

Yorum bağlantısı
Can Çelik

Gündüz farı yakışmış bencede mavide güzel durmuş fakat kırmızımsı renkte o plastik renki olmamış piyano black denense daha güzel olabilirmiş bence.

Xenon konusunda ne sıkıntı yaşadınız hocam ?

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Gündüz farı yakışmış bencede mavide güzel durmuş fakat kırmızımsı renkte o plastik renki olmamış piyano black denense daha güzel olabilirmiş bence.

Xenon konusunda ne sıkıntı yaşadınız hocam ?

Aldığım Xenon kitininde 1 tane beyinde problem var. Sağ ve sol olmak üzere 2 beyin geliyor. Bir tanesinde sıkıntı olduğu için tek farım yanıyor sadece.

Yarın firmaya geri gönderiyorum kontrol için geri dönüşlerini bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...