İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Philips H7 Tip Crystal Vision Uygulama

Oğuz Varhan

Recommended Posts

Cem Işık
2 saat önce, Cengiz Yılmaz yazdı:

Merhaba,

Ampulün teki bu gün  arızalandı. Sanırım ömrünü doldurdu. Yeni fiyatları inceledimde ortalama çiftti 150 ₺ çıvarlarında. Fiyat çok pahalı bulduğum için alternetifleri araştırıyorum.

Saygılarımla.

Performans ampullerinin ömrü malesef çok uzun olmuyor. Ampulü takarken de çıplak elle cam kısma dokunulmaması önem arzetmektedir. Elden bulaşan yağ, ömrünü kısaltıyor epeyce.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Yılmaz
9 saat önce, Cem Işık yazdı:

Performans ampullerinin ömrü malesef çok uzun olmuyor. Ampulü takarken de çıplak elle cam kısma dokunulmaması önem arzetmektedir. Elden bulaşan yağ, ömrünü kısaltıyor epeyce.

16 ay ömür de fena sayılmaz ama fiyat performansı çok kötü.

Fiyat ve performans olarak önereceğiniz bir ampul var mı bu tip farlar için fikir beyan eden arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Emre Koncuk

Herkese merhaba,

İlk konudaki resimler görünmüyor. O yüzden fikir sahibi olamadığım için sizlere sormak istiyorum. 2012 Fiesta Titanium X aracım var. Mercekli far için beyaz renk ne önerirsiniz? Led xenon takacaktım ancak sogutmalı olanlarda farın kapağı kapanmadığına dair bazı yorumlar okudum. Kendi aracına takıp kullanan memnun olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Ayrıca kısa ve sis farların H kodu nedir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...