İçeriğe Yönlendir

Akrapovic Egsoz Ucu

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

Akrapovic egsoz veya egsoz ucu kullanan var mı ?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Akrapovic egsoz veya egsoz ucu kullanan var mı ?

Bahsettiğiniz uç bu mu ? Diğer egzoz uçlarından farkı nedir bu Akrapovicin ?

bD2PAd.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Otomobillere takılıyor mu? Motosikletler için diye biliyorum..  :unsure2:

ben malum sitede satılık bir kaç araçta gördüm , ses olarak ta güzel ,egsoz ucu olarak güzel duruyor ama fiyatlar aşırı fazla

Bahsettiğiniz uç bu mu ? Diğer egzoz uçlarından farkı nedir bu Akrapovicin ?

resmi şu an göremiyorum , karbon kısmı gerçek karbonmuş nasıl oluyorsa ? 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Otomobillere takılıyor mu? Motosikletler için diye biliyorum..  :unsure2:

bmw ler için var abi :D komple sistem :D 

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Bizim insanımıza has bu tip ses  olayı, avrupalı ses gelmesin diye her türlü yalıtımı  yapar bizde ses olsun gürültü olsun derdindeyiz  :D​ 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Bizim insanımıza has bu tip ses  olayı, avrupalı ses gelmesin diye her türlü yalıtımı  yapar bizde ses olsun gürültü olsun derdindeyiz  :D​ 

dün akşam bizim bebek uyurken sokaktan bir araç geçti tekleme yapar gibi , sonra egsoz tabanca gibi patlar şekilde bir ses çıkardı , çocuk olduğu yerde uykusunda korktu hadi birde bu tip insanlarımız var şimdi bu benim içimden geçen bütün küfürleri haketmedi mi ?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

dün akşam bizim bebek uyurken sokaktan bir araç geçti tekleme yapar gibi , sonra egsoz tabanca gibi patlar şekilde bir ses çıkardı , çocuk olduğu yerde uykusunda korktu hadi birde bu tip insanlarımız var şimdi bu benim içimden geçen bütün küfürleri haketmedi mi ?

İşte bende bunu diyorum bizim insanımıza has bu tip şeyler  :good1:  Yani biz gürültü olması için her şeyi yaparız arabaya, kornadan tutunda egzoz ucunu ıslık takmak gibi  :D

Bizim Türk insanın DNA yapısı böyle ağresif,yerinde duramayan insanlarız. Bi avrupalının sakinliği/dinginliği bizde asla olamaz ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

patlamayı ateşleme ksip yakıtı yollayan eksik fabrikasyoın yazılımlılar da olmakta. akrapoviç ucu replikadır diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ahanda öle olanı hele gece saat 23.00 den sonra bağırtırana elimde 5 set 6 lı türk kavesi fincan seti var çin malı onları fırlatıyorum balkondan tek tek bu arada üüüüü ne dualar ne dualar  :crazy:

+1000000000000000000000000000000000000000000000

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Ahanda öle olanı hele gece saat 23.00 den sonra bağırtırana elimde 5 set 6 lı türk kavesi fincan seti var çin malı onları fırlatıyorum balkondan tek tek bu arada üüüüü ne dualar ne dualar  :crazy:

+1000000000000000000000000000000000000000000000

Yumurta at ki yıkamacılar kazansın :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

patlamayı ateşleme ksip yakıtı yollayan eksik fabrikasyoın yazılımlılar da olmakta. akrapoviç ucu replikadır diye tahmin ediyorum.

Abi replikaya göre fiyatlar tavan 1100 tl uç mu olur , her araçtan indiğimde bakarım yerinde duruyor mu ?

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Akrapovic güzelleri genelde yüksek performanslı arabalar için üretir komple set halinde.Bunların iyi olcağını zannetmiyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...