İçeriğe Yönlendir

2016 Vitara Fiyatları Açıklandı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

yakıtına bir bak. çok az yakıyor acayip birşey. dizel zaten bu saatten sonra pek alınacak teknoloji olmaktan çıktı EURO6 ile burnuna çapıt sokuldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Fiyatı gayet uygun gibi geldi bana hemide otomatik.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

1075 kg , nasıl iş anlamadım. 

büyük sandım, b segment gibi bu. 

Yorum bağlantısı
Enver Çatak

Boyut, ağırlık, yakıt, tasarım olarak hoşuma gitti. Uzunluğu ve ağırlığı benim 2003 focus kadar.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

koca arabayı 1.6 atmosferik nasıl taşıyacak tam bir suzuki hareketi :)

Araç görüntüsünün aksine çok hafif, 1075 kg. En ağırı 4x4 otomatiği 1185 kg.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

asx gibi değile benziyor bu küçük mini countryman gibi felan herhalde. hyundai i20 nin yükseği.

Yorum bağlantısı
Misafir

Fiyat performansta başarılı alınabilir, o değilde swift bile aklımı çelebilir. :D

Mehmet hocam bunlardaki otomatik kara düzen mi ?  Çift kavrama mı  ?

Yorum bağlantısı
Eser Yıldırım

Dışarıdan gayet başarılı duruyor [emoji6]

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Fiyat performansta başarılı alınabilir, o değilde swift bile aklımı çelebilir. :D

Mehmet hocam bunlardaki otomatik kara düzen mi ?  Çift kavrama mı  ?

Klasik tork konvertörlü. Kara düzen.  :)

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Fiyatı fazlasıyla mükemmel. Fiesta sıfını arabaların 65BİN tl olduğu bir piyasada bu fiyat bu segment arabaya müthiş bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Budan Afyonda 82.000 TL ye 2015 Trend X Kuga vardı (sıfır)..bana Vitara için fiyat uygun gelmedi açıkçası..

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Fiyat çok uygun görünüyor. Güvenlik ve konfor donanımları, motor, yakıt tüketimi vb. konularda diğer modellerle arasında ayrıntılı bir karşılaştırma yapmak lazım. Mini SUV segmentinde modeller ve rakipler çoğalıyor. 

Yorum bağlantısı
Erdal Delebe

Yakıt değerleri muhteşem. fiyat hiç fena değil. saçma sapan arabalara deli paralar istendiği yerde güzel bir alternatif. Tabi SX4 iptal oldu sanırım. getirmiyorlar heralde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Benim çok hoşuma giden bir araç olmadı. fiyatıda çok makul seviyelerde değil. tek avantajı otomatik olması. Aynı kulvarda  Kadjar ve yeti turbo motor seçeneği ile satılıyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

b segment suv , fiyat uygun değil bana göre. 

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Fuarda gözlemlemiştim.Bence fiyat makul.Tasarım güzel,iç mekan kalitesi orta, en artı tarafı ise iç mekan geniş,Bu araç çok satar.LPG ile.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...