İçeriğe Yönlendir

2016 Vitara Fiyatları Açıklandı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Klasik tork konvertörlü. Kara düzen.  :)

ayrıca birinci vites çok düşük tutulmuş 6. vites te çok uzun tutulmuş diye özellikle belirtmişler. 1. vitesi  LO olarak kullanabiliyorsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

4x2 GLX modeli 80.000 civarı olur sanırım.

Görüntü ve donanıma göre fiyat gayet iyi ama, 1 ton araba kalmadı ki.

Gözle görüp iyice test etmek lazım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bilakis tüm araçlar hafifliyor.

bu araç eski grand vitara değil. 3 kapılıya ya da eski orijinal vitaraya göre düşünün. ve doğrusu bence o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Bu motor lpg'ye uyumlu mu? Yani TSİ veya GDİ gibi bir durumu var mı acaba?  :blush:

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Mehmet hocam teşekkür ederim konu için. Suzuki'nin Türkiye distribütörü değişti, Doğan Holding'e bağlı olarak bundan sonra satış ve servis hizmetleri yürüyecek inşallah. Servis, yedek parça ve süreklilik konusunda kaliteyi üst düzeylere taşımayı hedefliyoruz. Ben de elimden gelen katkıyı sunmaya çalışacağım.

Başlangıçta Vitara ve Swift geliyor, yılın ikinci yarısında Baleno modeli gelecek. Suzuki'nin rakiplerine göre avantajı küçük hacimli ve düşük tüketime sahip motor üretiminde uzman olması; bunu marin (outboard deniz) motorları ve motosikletlerindeki geçmişi ve başarısı kanıtlamaktadır. Bir kaç yıldır VW ile yaptığı ortaklık nedeniyle yerinde sayan markanın yeni modelleri ile yeniden yükselişe geçmesi planlanıyor, hybrid ve elektrikli araç arge faaliyetleri sürmekte.

Yeni Vitara'da şimdilik dizel gelmeyecek, benzinli de kullanılan şanzıman CVT. Daha test sürüşü yapamadım, gerçi testin uzman ve objektif taraflarca yapılması daha faydalı olur. Umarım ilginize mazhar olur.

Selamlar

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Mehmet hocam teşekkür ederim konu için. Suzuki'nin Türkiye distribütörü değişti, Doğan Holding'e bağlı olarak bundan sonra satış ve servis hizmetleri yürüyecek inşallah. Servis, yedek parça ve süreklilik konusunda kaliteyi üst düzeylere taşımayı hedefliyoruz. Ben de elimden gelen katkıyı sunmaya çalışacağım.

Başlangıçta Vitara ve Swift geliyor, yılın ikinci yarısında Baleno modeli gelecek. Suzuki'nin rakiplerine göre avantajı küçük hacimli ve düşük tüketime sahip motor üretiminde uzman olması; bunu marin (outboard deniz) motorları ve motosikletlerindeki geçmişi ve başarısı kanıtlamaktadır. Bir kaç yıldır VW ile yaptığı ortaklık nedeniyle yerinde sayan markanın yeni modelleri ile yeniden yükselişe geçmesi planlanıyor, hybrid ve elektrikli araç arge faaliyetleri sürmekte.

Yeni Vitara'da şimdilik dizel gelmeyecek, benzinli de kullanılan şanzıman CVT. Daha test sürüşü yapamadım, gerçi testin uzman ve objektif taraflarca yapılması daha faydalı olur. Umarım ilginize mazhar olur.

Selamlar

siz suzukidesiniz sanırım bilgi bekliyoruz tabi. ben şanzımanı klasik gibi okudum ama siz daha iyi bilirsiniz.

JIMNY durumu nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

siz suzukidesiniz sanırım bilgi bekliyoruz tabi. ben şanzımanı klasik gibi okudum ama siz daha iyi bilirsiniz.

JIMNY durumu nedir?

Ayhan abi Doğan holdingte yönetici. Bu sebeple bilgi sahibi Suzuki hakkında

Suzuki'de Yönetim Kurulu üyesiyim. Yazmayı unutmuşum Jimny de gelecek net durumunu öğrenirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fuarda bindik elledik. rakamı da bence tercih listesinde başa oturur. hafifliği nasıl sağlamışlar onu merak ediyorum

Test edelim :)

her tür test edelim

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

web sitesindeki form hata veriyor. bu arada :)   epeyce işiniz var ama "mal iyi" galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Fiyat gerçekten baya iyi

ancak eski Vitara ile karıştırmamakta yarar var, almayı planlayanların Muhtemel Yedek Parça Tedariğinde Yaşanacak Problemleri (Gecikme&Fiyat) ve İkinci Eldeki Değer Kaybını göze almaları gerekir...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Test yapan var mı? GLX gelmemiş. Jimny ise hala muamma. bu jimny ler japon mu macar mı?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kemal Korkmaz
(düzenlendi)

Bu Suzuki Grand Vitara'nın 2006-2010 model benzinli otomatik 4x4 olanı nasıldır...

tarihinde Kemal Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Bu Suzuki Grand Vitara'nın 2006-2010 model benzinli otomatik 4x4 olanı nasıldır...

Eskisini bilmem de.. Yenisini bugün test ettim... İlerleyen saatlerde konu açarım.. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Eskisini bilmem de.. Yenisini bugün test ettim... İlerleyen saatlerde konu açarım.. 

Hani nerede konu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:
Hani nerede konu

Üşendim. [emoji85]
Açacağım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 saat önce, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Hani nerede konu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...