İçeriğe Yönlendir

Cruiser 250

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Merhaba, 100 cc lik şeftali motorumu sattıktan sonra bu motoru aldım. Honda cbr250r düşünüyordum aslında ama kardeşim 2 ay önce bitane satın aldı ve benimde baya kullanma fırsatım oldu. Gezintiye uygun olmadığına kanaat getirip bunu aldım. Tabi tabiri caizse çakma çapır :)

Aslen Keeway Land Cruiser 250 nin enjeksiyonlu versiyonu.  Motoru 2. el 112 kilometrede aldım. Gönül bunların Honda, Yamaha vs gibi modellerine binmek ister ama ekonomi buna yetti. 

250 cc v2 18 beygir motoru var. Güç biraz hacim ve enjeksiyona göre düşük fakat kasayı çok rahat taşıyor. 100-110 kilometre hız ile seyir esnasında yüksek gaz istemiyor ve otobüs gibi salınıyor :p

g8V5Db.jpg

o38gaq.jpg

ZkQDaz.jpg

7gXkpa.jpg

ljr78p.jpg

Pk6qA7.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Kazasız belasız, güle güle kullanman dileğiyle..  :nazar: Birde bundan aldın mı tam olacak gibi..  ;)  :fiuw:  :p  :D

hawkspikes1.jpg

german-single-spike_2.jpg

Yada bundan. Ama bu motora bu gitmeyebilir..  :D

0511e5d3e6c506d45630018221ddf340-500x400

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hayırlı olsun İlkay Bey. Kazasız sağlıklı günlerde kullanın. Söz konusu iki tekerli olunca heyecanlanmamak elde değil ama siz yine de çok dikkatli olun...

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bu kasklar korunmak içinmi yoksa savaşmak içinmi üretilmiş?

Motor için ise :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

CBR 250 de iyi motordur,Maşallah güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin  :nazar:

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim. :)

CBR 250 de iyi motordur,Maşallah güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin  :nazar:

Çok daha iyi motor.  Fakat oturma pozisyonu gereği özellikle 2 kişi akşam gezintilerine pek uygun gelmedi bana. Yoksa her türlü bundan 10 gömlek üstün bir makina Honda. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

mqdefault.jpg

İlkay abi ilk toplantı fotosunu gönderdi.Ben ekliyorum.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Teşekkür ederim. :)

Çok daha iyi motor.  Fakat oturma pozisyonu gereği özellikle 2 kişi akşam gezintilerine pek uygun gelmedi bana. Yoksa her türlü bundan 10 gömlek üstün bir makina Honda. 

SüperSport motor tabi tartışılmaz bunun rahatlığı.Güle güle kullanın tekrardan Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mavi istridye barı değil mi orası :)

Yok bu mavi midye olanı.Balıkesir'de ki imkanlarla anca bu kadar :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Kazasız belasız, güle güle kullanman dileğiyle..  :nazar: Birde bundan aldın mı tam olacak gibi..  ;)  :fiuw:  :p  :D

hawkspikes1.jpg

Yada bundan. Ama bu motora bu gitmeyebilir..  :D

Yağmurlu havada sıkıntı yapmasın  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Yağmurlu havada sıkıntı yapmasın  :D

Kullanmadım, bilmiyorum. Kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.  :p  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Kullanmadım, bilmiyorum. Kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.  :p  :biggrin:

Duyanda inanır :D :d 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Keeway Super Shadow 250 düşünüyordum bende ama kısmet olması, bu yaz da 2. Numara geliyor başka baharlara kalıyor benim sevda :)

Hayirli olsun kazasız belasiz kullanın inşallah. Fiyat nedir ayıptır sorması?

Yorum bağlantısı
Misafir

Tam sana göre bi kask var elimde, bigün veririm :)

Hayırlı olsun anam [emoji14]

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İlkay hayırlı uğurlu olsun.şeklini çok beğendim.çapır değil mi,olsun da dopraktan olsun :)

dikkatli kullan kardeşim.wiwi yazan kask varya,kask değil o,bilgin olsun.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ilkay yeni motosikletin hayırlı uğurlu olsun, allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. sabah kask videosu paylaşmıştım vesile ile burada da paylaşayım.

videoda çin malı demiş ama biz onu ucuz ve kalitesiz diye genelleyelim. motosikletim yok ama bu videoyu paylaşmak istedim. hiçbirimizin canı kıymetsiz değil. güvenli sürüşler...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

İlkay hayırlı uğurlu olsun.şeklini çok beğendim.çapır değil mi,olsun da dopraktan olsun :)

dikkatli kullan kardeşim.wiwi yazan kask varya,kask değil o,bilgin olsun.

Önder abi sağol. O kaskı motoru aldığım bayi bedelsiz verdi. Bende nolan marka var.

Motor ciddi rahat yolda :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...