İçeriğe Yönlendir

Cruiser 250

Misafir

Recommended Posts

• 2 ay sonra...

Sağol barış :)

Ne satması nereden çıkardın?

Darbeyi yeyince hırsından eski defterleri açıyor. Elin uşağı mod. filan dinlemez kodu mu oturtur. ;) Birazdan süpürgeyi al şuraları sil süpür, bakkala git , eczaneye git bize bişiler al gel diyecekler haberi yok! :D

Tabi tabi [emoji16]

Yorum bağlantısı

Darbeyi yeyince hırsından eski defterleri açıyor. Elin uşağı mod. filan dinlemez kodu mu oturtur. ;) Birazdan süpürgeyi al şuraları sil süpür, bakkala git , eczaneye git bize bişiler al gel diyecekler haberi yok! :D

Zevkle [emoji23]

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vaaay hadi hayırlı olsun, şöyle tam motor alda beraber gezelim, ne o öyle 250 cc ve uzun yol, hele uzun yola bak 200 km. :D hız 100 110, olmaz, araba sollamada patlarsın, öyle tıs tısta gidilmez uzun yol, tabi bas 200 -300 yap demiyorum, 100 le git ama bastınmı motor uzayacak güçte olsun, 50 hp. civarı 0-100 5-6 sn. falan olsun bari, anca kurtarır yani... :)

Tamam her motorla uzun yola gidilir ama adam gibi gidilmez, bu işin sonu (yarış motoru derdin yoksa ve ölmek istemiyorsan) endurodur kardeş, şimdiden eğer iyice alıştıysan, kontra tekniği viraj vs. al bir Hooondaaa rahat et, süper sport değil, naked değil, honda sitesine gir Adventure bölümünden birşey seş, seçte ülke sağlam kalırsa, şirket batmazsa senle şöyle bir gezelim, Antalya taraflarına doğru, İzmir-Aydın-Kaş o taraflardan :biggrin: 600-700 km. minimum ve 1 günde...

Bizim Onurda mokka mı zokka mı ne almış, o kadar alma dedim, almış artiz, onda da çapırımsı bir şey vardı, duruyormu acaba, onuda gaza getirip ekibe alalım, bir iki tur attıkmı ülkede sonrası ver elini yurtdışı, kimse bulamaz bizi :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
1 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Vaaay hadi hayırlı olsun, şöyle tam motor alda beraber gezelim, ne o öyle 250 cc ve uzun yol, hele uzun yola bak 200 km. :D hız 100 110, olmaz, araba sollamada patlarsın, öyle tıs tısta gidilmez uzun yol, tabi bas 200 -300 yap demiyorum, 100 le git ama bastınmı motor uzayacak güçte olsun, 50 hp. civarı 0-100 5-6 sn. falan olsun bari, anca kurtarır yani... :)

Tamam her motorla uzun yola gidilir ama adam gibi gidilmez, bu işin sonu (yarış motoru derdin yoksa ve ölmek istemiyorsan) endurodur kardeş, şimdiden eğer iyice alıştıysan, kontra tekniği viraj vs. al bir Hooondaaa rahat et, süper sport değil, naked değil, honda sitesine gir Adventure bölümünden birşey seş, seçte ülke sağlam kalırsa, şirket batmazsa senle şöyle bir gezelim, Antalya taraflarına doğru, İzmir-Aydın-Kaş o taraflardan :biggrin: 600-700 km. minimum ve 1 günde...

Bizim Onurda mokka mı zokka mı ne almış, o kadar alma dedim, almış artiz, onda da çapırımsı bir şey vardı, duruyormu acaba, onuda gaza getirip ekibe alalım, bir iki tur attıkmı ülkede sonrası ver elini yurtdışı, kimse bulamaz bizi :D

Tamam abi. Evi satıp alayım bir honda :D:D 

İşe gidip geliyordum ben bununla. Günde 40 kilometreye 250 cc yetiyor artıyor bile. Altınova mutluköy arası eski yolu bilirsin tek şerit. Miss :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

o kadar pahalı değil yahu, 35 kaatçık :D 2. el alırız bizde ....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...