İçeriğe Yönlendir

Alınacak Pulsar 200Rs

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Arkadaşlar acenta ile fiyatı anlaştık sadece renk işi kaldı kapora vermedim bugün iyi düşünüp karar vereceğimi  söyledim.Karar vereceğim hususlar şunlar.

1-Elinde sarı bir 200rs var ama 2015 model 10,000-tl istiyor sigortası ve mtv bana ait plaka ve 100-tl değerinde bir kask ona ait.

2-Ben kırmızı siyah olanını istiyorum 2016 model yukardaki şartlar geçerli ama fiyat 10500-tl.

3-Yada bu yukardakilerin hiç biri deyip pulsar 200 ns dermisiniz(bu modelde abs yok ayrıca farlarıda mercekli değil)fiyatı 9000-tl (geçen sene bu motordan elimde vardı hanıma araç alacağımız için satmıştım,çok atik seri bir motor)

Şimdi siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?almak istediğim motor pulsar 200rs başka marka düşünmüyorum.Fikirleriniz çok değerli yarınakadar karar verip tercihimi yapmak istiyorum.Bunu yazarken bile heyecanlıyım :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

ABS'siz pulsarla yatan, arkasından aldığı her motorda ABS arayan bir arkadaşım var.

Bence ABS olsun. azıcık fazla olsun. Renk de istediğiniz renk olsun, bence ya düz siyah ya düz sarı. 2 renk olmasın. Ama renk olayı tamamen zevkler ve renkler.

Bu arada fiyatlar yüksek değil mi? Sahibindende 7350'ye sizin 9000 dediğiniz aleti satıyolar, hem de Antalya'da.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

ABS'siz pulsarla yatan, arkasından aldığı her motorda ABS arayan bir arkadaşım var.

Bence ABS olsun. azıcık fazla olsun. Renk de istediğiniz renk olsun, bence ya düz siyah ya düz sarı. 2 renk olmasın. Ama renk olayı tamamen zevkler ve renkler.

Bu arada fiyatlar yüksek değil mi? Sahibindende 7350'ye sizin 9000 dediğiniz aleti satıyolar, hem de Antalya'da.

sitelerde satanlar var onlarada baktım bahsettiğiniz miktar 3.seçeneğe ait pekte arzu etmiyorum ama seçeneklerde var naked bir model diğerine nazaran

Yorum bağlantısı
Misafir

ns ikinci eli daha hızlı olan bir model. Motorları aynı zaten. Rs alacaksanız bence 500 tl fazla verip 2016 alın derim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ns ikinci eli daha hızlı olan bir model. Motorları aynı zaten. Rs alacaksanız bence 500 tl fazla verip 2016 alın derim.

katılıyorum gönlünüzdeki ni alın zevkle binin  :good1:

Yorum bağlantısı
ümit türüt

2.seçenek

100 liralık kask zaten çöptür.

Abs li 2016 Pulsar RS.

Yorum bağlantısı
Kerim Karadağlı

Fatih kardeşim, 15 yılını iki teker üzerinde yemiş biri olarak. Hint motorları fena değildir, kolay,kolay arıza vermez ama ince işcilikleri zayıf olan motorlardır. Buna TVS ve BAJAJ'ın motorları dahil. Ayrıca titreşim olayı vardır, uzun yol için insanı çok yorabilir. Özellikle TVS apache ile çok uzun yol yaptığım için bunu net bir şekilde söyleyebilirim. Ayrıca 200cc'lik bir hint motoru için, 10500 TL astronomik bir rakam bana kalırsa. 

Sana tavsiye edeceğim motor ise üzerine 2500 civarı para ekleyip, 2015 model ikinci el az kilometre'de temiz bir Yamaha R25 olacak. Bilmiyorum daha önce ne kadar motorsiklet tecrübeniz var ama herzaman bir Japon motoru, bir hint motorundan kusursuz'dur. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Fatih kardeşim, 15 yılını iki teker üzerinde yemiş biri olarak. Hint motorları fena değildir, kolay,kolay arıza vermez ama ince işcilikleri zayıf olan motorlardır. Buna TVS ve BAJAJ'ın motorları dahil. Ayrıca titreşim olayı vardır, uzun yol için insanı çok yorabilir. Özellikle TVS apache ile çok uzun yol yaptığım için bunu net bir şekilde söyleyebilirim. Ayrıca 200cc'lik bir hint motoru için, 10500 TL astronomik bir rakam bana kalırsa. 

Sana tavsiye edeceğim motor ise üzerine 2500 civarı para ekleyip, 2015 model ikinci el az kilometre'de temiz bir Yamaha R25 olacak. Bilmiyorum daha önce ne kadar motorsiklet tecrübeniz var ama herzaman bir Japon motoru, bir hint motorundan kusursuz'dur. ;)

ben 38 yaşındayım,bisikler motosikler  çok sevdiğim çok sevdiğim araçlar oldu.4 tekerlekli araçlara bu kadar düşkün olmadım.İlk aracımı alacağım zaman bile hiç heyecanlanmamıştım ama ne zaman yeni bir motor alacak olsam sevgilimi görmeye giderkenki heyecan oluyor içimde.Motorlar konusunda çokda bir tercübem yok.Motor sürmek bence gerçek özgürlük.Ben bajaj pulsar 200ns kırmızı siyah serisinden bir adet alacak gibiyim.Gazipaşadaki acenta ile son birkez daha fiyat konusunda görüşeceğim.Şayet fiyat konusunda çok diretirse alanyadan bir acentadan alacağım.Hakkımda hayırlısı olsun.Sizin tavsiye ettiğiniz motorlar çok güzel ama gönlüm buna kayık gibi.Bakalım nasibimizde ne varmış.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

2016 model Türkiyeye giriş yapmadı daha.Fiyat çok çok iyi.Ama bence siz yanlış anladınız.10000 tlye plaka dahil verirse direkt zarar yada başabaş gelir.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

2.seçenek

100 liralık kask zaten çöptür.

Abs li 2016 Pulsar RS.

2016 model Türkiyeye giriş yapmadı daha.Fiyat çok çok iyi.Ama bence siz yanlış anladınız.10000 tlye plaka dahil verirse direkt zarar yada başabaş gelir.

2016 elinde yok zaten nisan 20 de gelecek.Ama ben vazgeçtim rs den granejı çok şişirmişler aynalar çok dengesiz ve güvensiz(kör nokta oluşturuyor) ve vites göstergesi yok.Kısmetse ns alacağım şuan fiyatta anlaşamadık oluru 7900-tl dedi 9 taksit.7500 olsun gönlümden geçen bu sigortayı ben ödeyeceğim.

Ümit abi o kaskı almayacağım daha iyisini alıp alacağım kaskın fiyatından düşüttüreceğim :) abs li olanı beğenmedim.Kullanıcı yorumları ve test sürüşü yapan arkadaşların videolarını izledim.Gerçekten hayal kırıklığı oldu.

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Canlısını da çok inceledim bu motorun. Hatta 200NS siyah için pazarlık bile yapmıştım. 200 RS çok abartı ve aşırı spor gelmişti gözüme. Bu fiyata alınabilecek en iyi motorlar. İmkanınız varsa sıfır almanızı tavsiye ederim. Antalya'da 2 bayi var sürekli birbirleri ile çekişiyorlar. Biri merkezde biri Alanya'da. İkisini de yoklanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)

Mega motor var alanyada. 7300 tl bilginiz olsun.

aradım vade olursa 8300-dediler o peşin fiyatıymış.

ALDIM 8000-tl 8 taksit birde 300-tl lik kask aldım(ümit abi ancak bukadarlık bir bütçe var kask için çöp deme ama sen çöp dediğin için vazgeçtim diğerinden),plaka ona ait sigorta bana,kırmızısını.Birazdan ofise getirecekler motoru.Birde su geçirmez branda yaptırayım paraşüt kumaşından.

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

aradım vade olursa 8300-dediler o peşin fiyatıymış.

ALDIM 8000-tl 8 taksit birde 300-tl lik kask aldım(ümit abi ancak bukadarlık bir bütçe var kask için çöp deme ama sen çöp dediğin için vazgeçtim diğerinden),plaka ona ait sigorta bana,kırmızısını.Birazdan ofise getirecekler motoru.Birde su geçirmez branda yaptırayım paraşüt kumaşından.

Tam uzunca açıklama yazmıştım ki olay çözülmüş :) Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin :D internette ns'e göre branda mavcut 50 tl'ye. Nakit 7300 verne neresiymiş ya :( ben nakit 8.100'e aldım :'( 

bDb080.jpg

NAEoYY.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Tam uzunca açıklama yazmıştım ki olay çözülmüş :) Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin :D internette ns'e göre branda mavcut 50 tl'ye. Nakit 7300 verne neresiymiş ya :( ben nakit 8.100'e aldım :'( 

bDb080.jpg

NAEoYY.jpg

Teşekür ederim.Brandayı aldım motocarda.Sabah aradım alanya acenta nakit 7350-tl veriyor.

Çok teşekür ederim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Kazasız belasız.

çok teşekür ederim saolun.

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Maşallah nazar değmesin :) 2015 mi 2016 mı bu? 2016'larda orta sehpa ile koruma demiri gelmediydi henüz :)

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

2016 lar bende var satıyorum.

hayırlı satışlar abi bizim buraya geç gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...