İçeriğe Yönlendir

Gezdim-Gördüm Yurttan Kareler

Akın Akman

Recommended Posts

Akın Akman
(düzenlendi)

Sık iş seyahati yapan biri olarak gittiğim yerlerde kendime ayırdığım kısa sürelerde o bölgelerin gezilip görülecek yerlerini ihmal etmiyorum. Kendi çekmiş olduğum fotoğrafları bu başlık altında paylaşacağım. Fotoğraflar iPhone 5s ile çekilmiştir. Umarım beğenirsiniz.

Adana-Hatay Yolu Belen Geçidi

WkbZzm.jpg

3LAa50.jpg

Harbiye Şelalesi - Antakya

m6Ez0Z.jpg

tarihinde Akın Akman tarafından düzenlendi
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Akın Akman
(düzenlendi)

Saint Pierre Kilisesi - Antakya

Konumu ve kayalara oyularak yapılan mağaranın görüntüsü ile tarih sevenlerin görmesi gereken yerlerdendir. Hristiyanlığın ilk kiliselerinden olarak kabul edilir.

A73gZX.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Akın Akman
(düzenlendi)

Şanlıurfa Balıklıgöl

PkQBo5.jpg

g8XyA5.jpg

Batman - Hasankeyf

g8Xy8O.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Mardin Gündüz - Mardin Gece ve Mezopotamya Ovası

m6E12R.jpg

21j8Jq.jpg

j3BVyr.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

Akin Bey keyifli gezmeler. Ogrenciyken annemin buldugu bir imkan sayesinde her yil yaz kamplarina giderek Dogu'nun bircok kismini, Dogu Karadeniz'in bir kismini gezme-gorme sansim olmustu.

Ama en etkilendigin yer neresi der iseniz hic dusunmeden, Mardin derim, 10 gun kaldim, bu kadar tarih kokan, bu kadar etkileyen bir yer yok...

Mardin gece gunduz manzarasini yakaladiginiz cok iyi olmus; cunku orada bir soz vardir; "Gunduz mezarlik, gece gerdanlik" derler, hakikaten oyledir.

Deyr-ul Zaferan Manastirini kesin ziyaret etmenizi oneririm, bir de eski postanenin karsisinda cay, iciyorsaniz nargile manzaraya karsi candir.

Cok ozledim ya, isterseniz bana ozelden yazin daha oralardaysaniz size tavsiyerlerde bulunabilirim.

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Çok güzel görüntüler. Ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim

Akin Bey keyifli gezmeler. Ogrenciyken annemin buldugu bir imkan sayesinde her yil yaz kamplarina giderek Dogu'nun bircok kismini, Dogu Karadeniz'in bir kismini gezme-gorme sansim olmustu.

Ama en etkilendigin yer neresi der iseniz hic dusunmeden, Mardin derim, 10 gun kaldim, bu kadar tarih kokan, bu kadar etkileyen bir yer yok...

Mardin gece gunduz manzarasini yakaladiginiz cok iyi olmus; cunku orada bir soz vardir; "Gunduz mezarlik, gece gerdanlik" derler, hakikaten oyledir.

Deyr-ul Zaferan Manastirini kesin ziyaret etmenizi oneririm, bir de eski postanenin karsisinda cay, iciyorsaniz nargile manzaraya karsi candir.

Cok ozledim ya, isterseniz bana ozelden yazin daha oralardaysaniz size tavsiyerlerde bulunabilirim.

Öncelikle vakit ayırıp yazdığınız için teşekkür ederim. Manastırı ziyaret ettim ama fotoğrafları için arşivime bakmam gerekli. Bu fotoğraflar geçen yazdan kalma. Yaklaşık 50 ilimizi gezip görme şansım oldu. Şuan bu mesajı Erzurum-Erzincan karayolunda yazıyorum :) Daha bir çok yerin kendi çektiğim fotoğrafını paylaşacağım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Teşekkür ederim

Öncelikle vakit ayırıp yazdığınız için teşekkür ederim. Manastırı ziyaret ettim ama fotoğrafları için arşivime bakmam gerekli. Bu fotoğraflar geçen yazdan kalma. Yaklaşık 50 ilimizi gezip görme şansım oldu. Şuan bu mesajı Erzurum-Erzincan karayolunda yazıyorum :) Daha bir çok yerin kendi çektiğim fotoğrafını paylaşacağım :)

Yanitiniz icin ben de cok tesekkur ederim, Erzurum da guzeldir keyiflidir, oraya da gittim, en kotu temiz hava alirsiniz [emoji56]

İyi yolculuklar [emoji5]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Yanitiniz icin ben de cok tesekkur ederim, Erzurum da guzeldir keyiflidir, oraya da gittim, en kotu temiz hava alirsiniz [emoji56]

İyi yolculuklar [emoji5]

Teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

Akin Bey Van'a da gittim, kesin biliyorsunuzdur ama yine de soyleyeyim, Van Kahvaltisi yaparsiniz [emoji39][emoji39][emoji39][emoji7][emoji7][emoji7]

Akdamar (Ah Tamara) Adasi'na gidebildiniz mi ben oraya gittim.

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akın bey fotoğraflar için teşekkürler.

Ne satıyorsunuz :)

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Akin Bey Van'a da gittim, kesin biliyorsunuzdur ama yine de soyleyeyim, Van Kahvaltisi yaparsiniz [emoji39][emoji39][emoji39][emoji7][emoji7][emoji7]

Akdamar (Ah Tamara) Adasi'na gidebildiniz mi ben oraya gittim.

Akdamar Ada'sına gittim. Van'dan kahvaltı yapmadan dönülmez

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Akdamar Ada'sına gittim. Van'dan kahvaltı yapmadan dönülmez [emoji2]

Supersiniz [emoji16] Tuttum sizi [emoji1319]

Kestane sekeri Sir [emoji39]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Rica ederim. Beğenilmesene ben seviniyorum Mehmet Bey.

Cam rüzgarlığı üretimi yapan bir firmada çalışıyorum. Sektörde 25. Seneleri ve Türkiye'nin her ilinde sabit müşteriler var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çikolatalı mıymış. [emoji7]
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Teşekkür ederim. Ama yanlış tahmin

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Akin Bey cikolatali kestane sekeri var mi [emoji39]

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tapatalk acil mesaj uyarısı verdi, konu ne?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Teşekkür ederim. Ama yanlış tahmin [emoji23]

Biliyorum ben tamamen Bursa'yi gorunce, gonlumden geceni soyledim [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kesin Bursa'ya da gidiyordur :)
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Bende yok ama getirebilirim sizin için Ankara'ya. Her ay ortası Ankara'dayım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tapatalk acil mesaj uyarısı verdi, konu ne?

Kestane şekeri.

Bende stok tinne. Adres veriyorum....

Kalmamış ki kuzuum.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...