İçeriğe Yönlendir

Gezdim-Gördüm Yurttan Kareler

Akın Akman

Recommended Posts

Guest Misafir

Bende yok ama getirebilirim sizin için Ankara'ya. Her ay ortası Ankara'dayım. [emoji4]

Aaa cok naziksiniz :) Soyle yapalim hem misafir ederiz sizi, hem de kestane sekerimi alirim[emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Tapatalk acil mesaj uyarısı verdi, konu ne?

Cevaplara yetişeyim derken aynı uyarı bana da geldi. Sizi de benim için uyarmıştır. Apple bu yazma hızı ile plaket vermeli bana

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bende stok tinne. Adres veriyorum....

Kalmamis [emoji23][emoji23][emoji23]

Cevaplara yetişeyim derken aynı uyarı bana da geldi. Sizi de benim için uyarmıştır. Apple bu yazma hızı ile plaket vermeli bana [emoji41]

Yazma hizi konusunda ben de plaket isterim [emoji23]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Aaa cok naziksiniz :) Soyle yapalim hem misafir ederiz sizi, hem de kestane sekerimi alirim[emoji23][emoji23][emoji23]

Anlaştık. Ama şuan turda olduğum için bu şans yok maalesef. Birdahaki ay Bursa'dan çıkarken yanıma alacağıma söz verebilirim ama

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cevaplara yetişeyim derken aynı uyarı bana da geldi. Sizi de benim için uyarmıştır. Apple bu yazma hızı ile plaket vermeli bana

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Anlaştık. Ama şuan turda olduğum için bu şans yok maalesef. Birdahaki ay Bursa'dan çıkarken yanıma alacağıma söz verebilirim ama [emoji4]

Anlastik [emoji39] Tur rotalarinizi yazabilir misiniz bakalim baska gittigim yer var mi. Simdi Erzurum, Erzincan, sonra ?

Özlen Hanım 10 parmak yazar.

Plaketi var.

Ahahahahah :) Evet FordClub plaket verdi [emoji39]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Anlastik [emoji39] Tur rotalarinizi yazabilir misiniz bakalim baska gittigim yer var mi. Simdi Erzurum, Erzincan, sonra ?

Ahahahahah :) Evet FordClub plaket verdi [emoji39]

Artık Karadeniz bölgesine bakıyorum.

Bursa, Adapazarı, Düzce, Bolu, Ereğli, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu, Merzifon, Havza, Samsun, sahilden Hopa'ya kadar. Erzurum, Erzincan, Sivas, Tokat, Amasya, Çorum, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Bursa.

Yazarken yoruldum ama her ay rota bu

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel gezi olmuş. Kolay gelsin size...[emoji4]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Güzel gezi olmuş. Kolay gelsin size...[emoji4]

Teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Artık Karadeniz bölgesine bakıyorum.

Bursa, Adapazarı, Düzce, Bolu, Ereğli, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu, Merzifon, Havza, Samsun, sahilden Hopa'ya kadar. Erzurum, Erzincan, Sivas, Tokat, Amasya, Çorum, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Bursa.

Yazarken yoruldum ama her ay rota bu [emoji23][emoji23][emoji23]

Size ozelden yazacagim tavsiyeler icin. Ama

Rota saglammis kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Şimdi bir dakika, Çukulat yoksa kimi dövüyoruz ?

Tabiki Mehmet Bey'i hepsini o yedi [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Şimdi bir dakika, Çukulat yoksa kimi dövüyoruz ?

Tapatalk bir halt etmiş abi bu seferlik es geçelim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tabiki Mehmet Bey'i hepsini o yedi [emoji23][emoji23][emoji23]

Emmiden başlayıp.....

Özlem ile devam edelim derim. Evet evet dövelim

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Emmiden başlayıp.....

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Güzel fotoğraflar. Gittiğiniz yerlerde yemek yediğiniz yerleride paylaşırsanız güzel olur bence (reklama girmiyorsa). Devamını bekliyoruz. Bende eşimle didimden kıyıları gezerek edirneye, ordanda ankaya geçmiştik. Sizin yazdıklarınızda bu tip gezen insanlara rehber olabilir, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Emmiden başlayıp.....

Cik:) Dovemezsiniz bizi [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Güzel fotoğraflar. Gittiğiniz yerlerde yemek yediğiniz yerleride paylaşırsanız güzel olur bence (reklama girmiyorsa). Devamını bekliyoruz. Bende eşimle didimden kıyıları gezerek edirneye, ordanda ankaya geçmiştik. Sizin yazdıklarınızda bu tip gezen insanlara rehber olabilir, teşekkürler.

Teşekkür ederim. Yemek konusunda çok fazla fotoğraf çekmiyorum ama tavsiye yerler verebilirim. Zaten belli başlı yöresel yiyecekler artık çoğu kişi tarafından bilinmekte. Onun haricinde özel pek bilinmeyen yerler konusunda tavsiye olabilir ama.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mükemmel yerler.

Malatya Elazığ görmüştüm ben de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Resimlerin hepsi birbirinden güzel . Ellerinize sağlık :bravo:

Teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Mükemmel yerler.

Malatya Elazığ görmüştüm ben de.

Görmek lazım abi. Paşabağı Peribacalarına ilk defa 28 yaşımda gittim. 18 yaşında Japon'ların gezmeye geldiklerini görünce imkanım olduğu halde bu kadar yakınımda olan bu güzellikleri görmeye niye daha önce gelmedim diye kendimi sorguladım. Yurdumuzda gezilmeyi görülmeyi bekleyen güzellikler çok. Ama biz millet olarak alışmışız kışın dağa yazın sahile gitmeye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Paşabağı Peri Bacaları Nevşehir

ljEp9J.jpg

VaEN6Z.jpg

nMEpmV.jpg

v5ZV8z.jpg

1vNBDj.jpg

LAQNgo.jpg

rMEp8m.jpg

7gAdXY.jpg

PkQN65.jpg

g8XpV5.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

En güzellerini görmüşün.

Paşabağları, akşam güneşinde öyle güzel poz verir ki. Sonuca şaşar kalırsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...