İçeriğe Yönlendir

Gezdim-Gördüm Yurttan Kareler

Akın Akman

Recommended Posts

Guest Misafir

Biraz daha iyiyim Özlem Hanım teşekkürler. Bir söz vardır grip için "ilaçla 7 gün ilaçsız 1 hafta sürer" diye. Ben ilaç pek sevmediğim için genelde bir haftada atlatırım [emoji4]

Sevindim:) İyilesin bir an once de yeni fotolar gelsin [emoji56]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Sevindim:) İyilesin bir an once de yeni fotolar gelsin [emoji56]

Bunlar zaten hep önceden çekmiş olduklarım. Çoğunluğu geçen yazdan. Fırsat bulamadığım için yükleyemedim. Yarından itibaren devam ederim paylaşmaya. Daha Karadeniz bölgesi var

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bunlar zaten hep önceden çekmiş olduklarım. Çoğunluğu geçen yazdan. Fırsat bulamadığım için yükleyemedim. Yarından itibaren devam ederim paylaşmaya. Daha Karadeniz bölgesi var [emoji6]

Bol yesil fotolar bizleri bekliyor o zaman.[emoji6]

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Bol yesil fotolar bizleri bekliyor o zaman.[emoji6]

Gezdiğim yerler arasında en beğendiğim yolu atayım birazdan

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Gezdiğim yerler arasında en beğendiğim yolu atayım birazdan [emoji4]

Tamam bekliyoreee[emoji5]

Yorum bağlantısı
Akın Akman
(düzenlendi)

Bartın-Karabük yolu. Diğer adı ile Aşıklar Yolu.

Sağlı sollu doğal çınar ağaçlarının oluşturduğu eşsiz görüntü yaz aylarında görülmeye değer.

21n9yL.jpg

BPvAEV.jpg

ZkMELg.jpg

o30kAQ.jpg

tarihinde Akın Akman tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Canberk Eken
(düzenlendi)

Aşıklar yolu deyince ikinci memleketimin aşıklar yolunu atmadan edemedim;

170632ca90ebf0d8b4dd847677ed2b55.jpg

Eski Marmaris-Gökova karayolu. Yolun sonunda bir de meşhur Akçapınar Tostçusu vardır hatta  :dribble:

tarihinde Canberk eken tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Eski Marmaris-Gökova karayolu. Yolun sonunda bir de meşhur Akçapınar Tostçusu vardır hatta :dribble:

Güzelmiş tam benlik :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bartın-Karabük yolu. Diğer adı ile Aşıklar Yolu.

Sağlı sollu doğal çınar ağaçlarının oluşturduğu eşsiz görüntü yaz aylarında görülmeye değer.

Guzelmis... Hanimi buraya goturun siz [emoji56]

Eski Marmaris-Gökova karayolu. Yolun sonunda bir de meşhur Akçapınar Tostçusu vardır hatta :dribble:

Burasi da guzelmis, simdi burda olsam yavas yavas Kara Kuzumla gezsem, ohh huzur..

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Yaaaaa cok giciksiniz [emoji23][emoji23][emoji23] Hatta en gicik unvamini size verebilirim [emoji23]

Teşekkür edip yeni ünvanımı gururla kabul ediyorum. :)

Bu arada Ankara'mıza 630 km kadar uzak sadece, şimdi çıksanız sabah 6-7 gibi Kara Kuzunuzla yavaş yavaş gezer, üstüne de Akçapınar'da tost yersiniz. Hem çiçekler de açmıştır, hava da güzeldir, öğleden sonra da denize girersiziniz. Imm nası özlemişim :(

Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

Teşekkür edip yeni ünvanımı gururla kabul ediyorum. :)

Bu arada Ankara'mıza 630 km kadar uzak sadece, şimdi çıksanız sabah 6-7 gibi Kara Kuzunuzla yavaş yavaş gezer, üstüne de Akçapınar'da tost yersiniz. Hem çiçekler de açmıştır, hava da güzeldir, öğleden sonra da denize girersiziniz. Imm nası özlemişim :(

Ya cok kotusunuz bu unvan daha iyi en kotu [emoji48] [emoji23][emoji23][emoji23]

Direk kanima girdiniz biz ancak yakin yerlere kacabiliriz; Abant, Akcakoca, Amasra vs. [emoji17]

Bi' dakika ya siz de burdaymissiniz [emoji23] Ankara'da ben de oralardan hava atiyorsunuz sanmistim [emoji23]

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Imm nası özlemişim :(

Ya cok kotusunuz bu unvan daha iyi en kotu [emoji48] [emoji23][emoji23][emoji23]

Direk kanima girdiniz biz ancak yakin yerlere kacabiliriz; Abant, Akcakoca, Amasra vs. [emoji17]

Bi' dakika ya siz de burdaymissiniz [emoji23] Ankara'da ben de oralardan hava atiyorsunuz sanmistim [emoji23]

Boşuna özledim deyip ağlamadım mesajımda, aynı kaderi paylaşıyoruz. Hele ki şu günler son olaylar derken iyice kaçıp ikinci memleketim Marmaris'e yerleşesim var

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Boşuna özledim deyip ağlamadım mesajımda, aynı kaderi paylaşıyoruz. Hele ki şu günler son olaylar derken iyice kaçıp ikinci memleketim Marmaris'e yerleşesim var

Ayni sekilde :( Bugunlerde tadi kalmadi. Dun Cepadaydim nasil bostu ya inanamadim, terk edilmis gibiydi [emoji17]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Guzelmis... Hanimi buraya goturun siz [emoji56]

.

Götürdüm

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bartın-karabük aşıklar yolu gerçekten muazzam, geçen yaz bende geçmiştim oralardan..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...