İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

keyifle özlem-hayrettin atışmalarını izliyorum, bi çekirdeğim eksik.  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Çayımı yudumlayıp kabak çekirdeği yiyerek forumu takip ediyorum. Birde yeni bisiklet alma fikrim var bütçemle neler alabilirim diye araştırıyorum :)

keyifle özlem-hayrettin atışmalarını izliyorum, bi çekirdeğim eksik. :D

Kabak çekirdeği olmaz mı abi [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Harran'ın bir köyünde öğretmenim, anadilleri Arapça bense İngilizce öğretmeye çalışıyorum, Suriye/Tel Abyad'a 4 km, şu an ne mi yapıyorum, hergün olduğu gibi gine elektrik kesik zaten günde en az 10 saat kesik, telefon hattı olmadığı için internetimiz de yok mobil veriyle idare ediyoruz, su çektiğimiz bir kuyumuz var fakat şehre gidecek yolumuz neredeyse yok. Okuldan arta kalan zamanlarda forumda yeni bir başlık açılsın da okuyum diye bekliyorum, ve 7 aylık oğlumun fotoğrafına bakıyorum o da annesiyle, Şırnak / İdil'de eşim orada öğrtmen, yani yaşamaya çalışıyoruz, hayallerimiz de olmasa ölü sayılırız abilerim kardeşlerim, durum bundan ibaret...

• Beğen 24
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Oturmuş mesainin bitmesini bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Abi sen ne yaptığını fotoğrafla yorumla. Seni tanımayanlar hep yanlış anlıyor sonra [emoji12][emoji23]

Her ne yapıyorsa resmini mi çeksin ? Masaüstü pc nin forum ekranıyla birlikte resmi gelir birazdan. 

tarihinde Sami Demirpaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Her ne yapıyorsa resmini mi çeksin ? Masaüstü pc nin forum ekranıyla birlikte resmi gelir birazdan.

Şeffaf olmak lazım. Madem konu açıldı [emoji41][emoji1]
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

House of cards 4.sezonu izliyorum, iyi gidiyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Suan arabamin surtup birazz da gocertilen ve kacilan camurlugunun can sıkıntısını yasiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

2 saattir avm'de magaza geziyorum ve naz cekiyorum. Kendimi atmak istiyorum.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Mantımı yedim ;)

Damla sakızlı orta kahvemi içtim acaba kızım ve eşim başka ne getirir diye bekliyorum

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Land'ı satıp satmadığını nereden öğrenirim diye bakınıyorum.Satınca King unvanı yerine ne koyacaz deye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Çayımı yudumlayıp kabak çekirdeği yiyerek forumu takip ediyorum. Birde yeni bisiklet alma fikrim var bütçemle neler alabilirim diye araştırıyorum :)

Kabak çekirdeği olmaz mı abi [emoji2]

fıstık bile olur

3Lvy24.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Land'ı satıp satmadığını nereden öğrenirim diye bakınıyorum.Satınca King unvanı yerine ne koyacaz deye düşünüyorum.

Kong :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Mesainin bitmesine 3 dk kaldi, onu bekliyorum. Aha 2 dk var [emoji2]

Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız

sobanın üzerindeki güğümün kaynama sesini dinliyorum  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

kaç zamandır uludağ sözlükteki anın görüntüsünü takip ediyorum. böyle bir oluşum forumda olsa nasıl olur diye de uzun zamandır düşünüyordum okan abi sonunda hayata geçirdi.  :good1:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mazland

Kong :)

Sopa?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Mantımı yedim ;)

Damla sakızlı orta kahvemi içtim acaba kızım ve eşim başka ne getirir diye bekliyorum

Afiyet olsun:) 

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Az önce C-Max'ime geniş ekran göstergemi taktım çook güzel oldu. Şimdide üstüne keyif çayımı içiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Tv de aşk yeniden izliyorum ve forumu takip ediyorum.

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Hanımı aradım. Mantı fotoğrafı gördüm canım çekti haberin olsun diye  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

oo akın bey siz de mi kayserilisiniz, sayımız giderek artıyor  ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...