İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Erkan Tekin

Beşiktaş maçına bakıyodum gol olunca kapattım :D 

Yorum bağlantısı
Akın Akman

oo akın bey siz de mi kayserilisiniz, sayımız giderek artıyor  ;)

Yok ben Manisa'lıyım ama mangal ve mantıya karşı zaafım var  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

an itibariyle tükkanı kapama aşamasındayım,bugünüde bitirdik allah bereket versin,herkese iyi geceler.....

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

2ce606f6b4894dc054d6f88f1438332b.jpg

Ders çalışıyoruz. Yarın fenden yazılımız var[emoji23][emoji23]

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Murat bey, masallah. Bir ogul bir babaya bukadar benzer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

whatsapp facebook instagram fordclubtr haber siteleri arasinda dolaniyorum :-)

Yorum bağlantısı
Misafir

Spordan geldim, 5.5 km yol teptim. Göz ucuyla kasede duran kaju fıstığı ile kesişiyoruz şuan :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Murat bey, masallah. Bir ogul bir babaya bukadar benzer.

Çok teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

İşler çok yoğundu 21.55 de eve gelebildim.Yemek yedim,şimdi forum zamanı.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Top oynadık bebeyle, çayı devirdik masanın üstüne, fırçamızı yedik bebe uyudu.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Oğlan uyandı, karşılıklı şarkı söylüyoz şimdi [emoji4]

Yorum bağlantısı
Misafir

Harran'ın bir köyünde öğretmenim, anadilleri Arapça bense İngilizce öğretmeye çalışıyorum, Suriye/Tel Abyad'a 4 km, şu an ne mi yapıyorum, hergün olduğu gibi gine elektrik kesik zaten günde en az 10 saat kesik, telefon hattı olmadığı için internetimiz de yok mobil veriyle idare ediyoruz, su çektiğimiz bir kuyumuz var fakat şehre gidecek yolumuz neredeyse yok. Okuldan arta kalan zamanlarda forumda yeni bir başlık açılsın da okuyum diye bekliyorum, ve 7 aylık oğlumun fotoğrafına bakıyorum o da annesiyle, Şırnak / İdil'de eşim orada öğrtmen, yani yaşamaya çalışıyoruz, hayallerimiz de olmasa ölü sayılırız abilerim kardeşlerim, durum bundan ibaret...

Allah yardımcınız olsun, çok kutsal bir görev yapıyorsunuz.. Yaptığınız bu kıymetli görevin karşılığını kat ve kat alırsınız inşallah..

ben de şuan gece vardiyasındayım, sabah 07:00'e kadar  :bi:

Yorum bağlantısı
Misafir

Harran'ın bir köyünde öğretmenim, anadilleri Arapça bense İngilizce öğretmeye çalışıyorum, Suriye/Tel Abyad'a 4 km, şu an ne mi yapıyorum, hergün olduğu gibi gine elektrik kesik zaten günde en az 10 saat kesik, telefon hattı olmadığı için internetimiz de yok mobil veriyle idare ediyoruz, su çektiğimiz bir kuyumuz var fakat şehre gidecek yolumuz neredeyse yok. Okuldan arta kalan zamanlarda forumda yeni bir başlık açılsın da okuyum diye bekliyorum, ve 7 aylık oğlumun fotoğrafına bakıyorum o da annesiyle, Şırnak / İdil'de eşim orada öğrtmen, yani yaşamaya çalışıyoruz, hayallerimiz de olmasa ölü sayılırız abilerim kardeşlerim, durum bundan ibaret...

Atanali bir sene olmamis ama hergun bana aglama duvari mantigiyla yaklasan ogretmenlerime okutacagim bir anlik iletidir. Biz de zor sartlarda görev yapiyoruz diye geciniyoruz. Tek sorunumuz 44 km bozuk yolda gitmek gelmek. Allah uar ve yardimciniz olsun, sizleri korusun. Saygilar hocam.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Foruma ara ara vakit pek ayırmam, akşamları vaktim var ise açar sadece buraya odaklanırım başka iş olmaz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kalan son 37 dakikanın nasıl geçeceğini hesap ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Kızım yanımda uyuyor ben tv seyrediyorum [emoji1]

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hayrettin abinin mesajlarının neden silindiğini sorgulayan servet abinin ne yapmak istediğini düşünürken zaferden gelen alıntı bildirimine bakıyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...