İçeriğe Yönlendir

Çocuk Kilidi Aktif Kapının Kolu Kırılırsa Nasıl Açılır

Misafir

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Bir işten de anlama be kardeşim, esnaf para kazansın biraz  :D  Şaka bir yana ellerine sağlık kardeşim, bu tür çözümleri insanın kendi uygulaması gerçekten para ile kazanılamayacak zevk veriyor insana. Kocaman   :bravo:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bir işten de anlama be kardeşim, esnaf para kazansın biraz  :D  Şaka bir yana ellerine sağlık kardeşim, bu tür çözümleri insanın kendi uygulaması gerçekten para ile kazanılamayacak zevk veriyor insana. Kocaman   :bravo:

Eyvallah abim.

abi adam pandizotu kesmekten bahsediyor:) diğeri pançla delmekten, bir diğeri kapı kolunu kırıp müdehale edelim macun boya kaportacı halleder sonra gerisini diyor, İş bazen başa düşer  ;)

Helal.

Ama tehlikeli adamsin :)

Bende seni seviyorum :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bir de araç çalışır vaziyette dışarda kalınca nasıl stop ettirilir ile ilgili bir çalışma konusu açılsa iyi olur aslında. Neyse vardır belki başına gelen konu açar 

:fiuw:  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bir de araç çalışır vaziyette dışarda kalınca nasıl stop ettirilir ile ilgili bir çalışma konusu açılsa iyi olur aslında. Neyse vardır belki başına gelen konu açar 

O ne özgüven o, konuyu açacak olan daaaatmasın seni :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

karikatur-tarihci-ve-padisah-3281-I4-600

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

seni hiç dövmedi yada dövdürmedi ozaman:)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şimdilik sövüyor :D Yakında dövecek ama az kaldı :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Gerçekten sizi çok taktir ettim,ellerinize sağlık. ustaların bu imkansız çözümlerine hayranım mutlaka çekiçle dalacaklar.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Demek ki ne yapıyoruz? Arabayı çalıştırıp istikamet Malatya diyoruz. Çay çorba muhabbet derken kapımız açılıyor, kafamız rahat ediyor. [emoji4]

Ellerine sağlık [emoji122] [emoji122]

Yorum bağlantısı
Misafir

Demek ki ne yapıyoruz? Arabayı çalıştırıp istikamet Malatya diyoruz. Çay çorba muhabbet derken kapımız açılıyor, kafamız rahat ediyor. [emoji4]

Ellerine sağlık [emoji122] [emoji122]

Ali bahane ye gerek yok sen gel .Beklerim herdaiim.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

:fiuw::fiuw:

Beyninin pekmezini akıtır, sonrada yediririm sana

Bak atminim eczacım hipokratım.. böyle bir durumda ya iletiyi sil, yada olacaklara ortak ol

Eşşek sudan geliyor, az kaldı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Beyninin pekmezini akıtır, sonrada yediririm sana

Bak atminim eczacım hipokratım.. böyle bir durumda ya iletiyi sil, yada olacaklara ortak ol

Eşşek sudan geliyor, az kaldı

Kaç kere dedim kafasına vurma diye ....Sonra böyle oluyor. Unutuyor[emoji12]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Beton presi olan bi arkadaş var. Onun fabrikasına gideceğim bu vatandaş ile

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Güzel bir çalışma olmuş, bir sürü masraftan kurtarmışsın arkadaşını. Benim naylonun en çok sevdiğim özelliği elektronik çocuk kilidinin olması.

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Çağlar Bayur
cenkbilir yazdı:

çelik kapı kolu araçlarda nasıl oluyor

marstaki limon ağacı gibi diyebiliriz, araçta çelik kol olmuyır yani?

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...