İçeriğe Yönlendir

A.mköv 7000S Bulanıklık Sorunu Düzeltme

Recommended Posts

Misafir

Herkese hayırlı günler biliyorsunuz olgu abi sayesinde çoğumuz bu kameranın sahibi olduk kamera elime ulaştıktan sonra sorunsuz bir şekilde çalıştığını ve bütün parçalarının elime ulaştığını söylemek isterim anncaakk su altı kutusuna kamerayı koyup kayıta başladığınızda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi tam merkez noktasında bir buğu görünüyordu önce kameradan sandım canım sıkıldı ama ayrı ayrı denedimde kutudan kaynaklı olduğunu gördüm önceleri önemsemedim bugün aklıma bir çözüm geldi ve yine resimlerde görüldüğü gibi kutu içersinde kameranın köşelerine denk gelen süngerleri düz olanları tamamen kesip aldım köşelerdeki yuvarlak olanlarıda yarı yarıya kesmeye çalıştım önce içinde göbek atar sandım ama aynı şekilde içinde sallanmadan duruyor merkezde görünende meğer buğu değilmiş kamera merceğinin tam merkezi kutu camına dokunuyor buda görüntünün kaybolmasına sebep oluyormuş neyse çok uzattım biraz araştırdığımdada bütün gelen kameralarda aynı sorun varmış boşa can sıkmaya gerek yokmuş iki dk da halletim artık sorunsuz şimdi resimler yazıda kusur ettiysem affola

7gDVYm.jpg

PkDYpv.jpg

g864nL.jpg

rM1mjB.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

ben almadım ya bundan ona yanıyom

Yan valla okan abi fena kaçırdın gerçekten süper bi makina :) ama hergün sabah akşam hala takip ediyorum ozamandan beri 79$ dan aşağı hiç düşmedi bi düşse direk arıcam seni :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Yan valla okan abi fena kaçırdın gerçekten süper bi makina :) ama hergün sabah akşam hala takip ediyorum ozamandan beri 79$ dan aşağı hiç düşmedi bi düşse direk arıcam seni :D

aynen vallaha 

Yorum bağlantısı
Misafir

sevgili kardeşim yanlış yazdın galiba :) çünkü ben ellerimle para kazanan sanatkar bir kişiyim ;)

El becerin geliştiği için çok duygulanıyor, yer yer gözyaşı döküyorum :D :D

Yorum bağlantısı
Misafir

sevgili kardeşim yanlış yazdın galiba :) çünkü ben ellerimle para kazanan sanatkar bir kişiyim ;)

Bu çok ucu açık oldu, her yere çekerim ben bunu  :crazy:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu çok ucu açık oldu, her yere çekerim ben bunu  :crazy:

sol tarafta meslek ibaresi var pislik kuaförüm ben düğün zamanın gelince her yere çekmeni hatırlatırım ona göre   :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

sol tarafta meslek ibaresi var pislik kuaförüm ben düğün zamanın gelince her yere çekmeni hatırlatırım ona göre   :fiuw:

:D :D    :vroom:

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan
(düzenlendi)

bende var bir tane fazla kullanmıyorum, güncelleme yaparken brick olmuştu ilgili firmadan dosyaları istedim mailime göndermişler birde resimlerle açıklamışlar brick olan makinayı kurtardım, tüm aparatları naylonda geldiği gibi duruyor sadece kamerayı deneme amaçlı açıp birkaç video çektim. güncellemeden sonra nedendir bilinmez wifi çalışmıyor ve wifi butonuna basıldığında makina kilitleniyor pili çıkartarak kapanmasını sağlıyorum. pili tekrar takıp çalıştırıyorum wifi  butonuna basılmadığı sürece sorun yok. bu şekilde isteyen olursa PM.

@ Okan Tansel
@ Yasin Şahin

tarihinde Hüseyin Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Guzel firsat kotu olmus arizalanmasi

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

aynen vallaha 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben olgu abinin tavsiyesi uzerine guncelleme yapmadim iyikide yapmamisim daha fazlasinda gozum yok boyle dursun :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bende var bir tane fazla kullanmıyorum, güncelleme yaparken brick olmuştu ilgili firmadan dosyaları istedim mailime göndermişler birde resimlerle açıklamışlar brick olan makinayı kurtardım, tüm aparatları naylonda geldiği gibi duruyor sadece kamerayı deneme amaçlı açıp birkaç video çektim. güncellemeden sonra nedendir bilinmez wifi çalışmıyor ve wifi butonuna basıldığında makina kilitleniyor pili çıkartarak kapanmasını sağlıyorum. pili tekrar takıp çalıştırıyorum wifi  butonuna basılmadığı sürece sorun yok. bu şekilde isteyen olursa PM.

@ Okan Tansel

@ Yasin Şahin

Abi öm attım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...