İçeriğe Yönlendir

Ufak Bir Kaza..boya Işlemi Olmadan Nasıl Kurtarabiliriz..?

Ferdi DOĞAN

Recommended Posts

Yasin Kahveci

Geçmiş olsun.Bu bölge boyasız düzelir mi ? Bilemiyorum .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferdi DOĞAN

Saolun çarpmadım ama farkına varmadan yaslanma olmus yani düzeltebilirim bilmiyorum.tek isteğim boyasız bir şekilde düzeltme işlemi yapmak.olmazsa bu şekilde bırakmak zorunda olucam :(

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Göçüktimi diye bir firma onu bir araştırın.Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Ataşehirde Pars boyasız onarım yeri var. Facebookda araştırın sayfasını hasarlı yerin fotoğrafını çekip whatsapp numaralarına atın. Yardımcı oluyorlar hemen fiyat felan veriyorlar anında. Bilginiz olsun. Danışmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Plaka üstünde sanırım çatlak yok. Boyasız düzelme şansı var.  Son fotoğrafta ki çatlak sebebi ile boyasız düzeltme pek mümkün değil. Belki işin ehli biri boyayı dökmeden kabuklaştırmadan düzeltebilir.  Çatlağa da ufak bi rötuş uygulanırsa kalıcı olur.

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim puntoda cok daha buyuk bir cokuntuyu boyasiz duzelttik ama gocuk alani buyudukce birim alana uygulanan baski dusuk oldugundan catlama olmuyor ve arkadan bastirarak duzelme sansi buyuk. Siz de tam cizgiye denk gelen bolum yuzundan kasma ve boyada catlama olmus. Semih'in dedigi gibi boyasiz zor gibi.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ferdi DOĞAN

İnşallah hallederim.biraz moralim de bozuk yeni aldık aracı nazarlık diyerek teselli arıyorum ama napalım kader ve kısmette bunu görmek varmış :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

geçmiş olsun boyada çatlama olmuş. boyasız göçük düzeltme bile yapsanız, zamanla ve basınçlı suyla falan yıkama yaptığınızda orası açılacaktır. aklınızda olsun.

benim arabadan bir örnek, bagaj kapağı sol alt köşe:

LAD3pJ.jpg

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Tamam da boyasiz hallolmayacak ise neden bu sekilde birakmak zorunlulu var? Kopun su boya fetisizminden, araci daha yeni almissiniz keyif ile kullanin. Kendiniz icin yasamayi ogrenin, baskalarinin dusunceleri icin degil.

Yorum bağlantısı
Misafir

Tamam da boyasiz hallolmayacak ise neden bu sekilde birakmak zorunlulu var? Kopun su boya fetisizminden, araci daha yeni almissiniz keyif ile kullanin. Kendiniz icin yasamayi ogrenin, baskalarinin dusunceleri icin degil.

Yurtdışı ile Türkiye'de anlayışlar farklı. Araç bir yatırım enstruamanı. Piyasaya göre değerini düşürecek herşey yatırımın değerini düşürüyor. Satarken zarar ettirmek bir yana satış süresi uzuyor şu küçük hasarı anlatmakla uğraşırken. Hümanist yaşamak için Türkiye son ülkelerden biri. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ferdi DOĞAN

Evren bey öncelikle sizi tebrik ediyorum.Derdi bilen yaşayan anlar..

İkinci olarak benim arabamin kaskosu da mevcut böyle bir mesele önem vermeseydim çoktan yapılmış ve bu resim de burda olmamış olurdu..Bakış açıları,Hayaller & Hayatlar.. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Maslakta Hakan Ustamız var,kendisi ile mutlaka görüşün.bu konularda uzmandır ustamız 535 256 07 36

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

İyi bir usta bunu rahatlıkta boyasız düzeltebilir çatlak olan yerde ise onarım sonrası hafif bir dalgalanma olabilir.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

boyasız göçük onarımı yapıyorlar babamın dacia da yaptırmıştı göçük düzeldi ama boya kalktığı için izi kaldı sizde iz kalmaz pek fazla sanırım denemeye değer bence geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Ferdi DOĞAN

Sağolun teşekkürler.Verilen iletişim ve bilgileri uygulayacağım.inşallah umduğumuz olur.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun. Çatlak olan kısım düzeltme sırasında atacaktır. Boyasız zor gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Fatih itfaiyesinin orada Metin Usta var. Techturkey forumda efsane bilinir bu işte.

Yorum bağlantısı
Ferdi DOĞAN

Adresi veya numarası varsa iletişime geçmek isterim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Boya çatlağı var gibi duruyor. Buda işlemi riske sokacaktır. İlk etapta usta dener, eğer boya daha çok atmaz ise hafif rötuş yapılır, mis gibi olur. Ama boya atarsa boyanmadan olmaz sanırım. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Ankara'da göçüktimi var Balgat'ta. Tabi sizin gelme durumunuz yoktur onu bilemiyorum. Ama ne göçükleri boyasız hallettiler bir görseniz şaşmamak elde değil. Resmini çekip kendilerinden tavsiye alabilirsiniz telefon yoluyla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...