İçeriğe Yönlendir

Samsung Gear Vr

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bunların hepsi filmlerde vardı.. Yakında makineler ele geçirecek bizi.. Ruhumuz olmadan hepimiz birer makine olcaz.. Julyetta gibi..  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

İlk gördüğümde hayran kalmıştım ama sonradan Samsung'un ticari oyunlarından dolayı çok kızmıştım. Şöyle ki, bu VR serisi ilk Note4 için çıktı, sonrasında VR2'ler daha güncel modeller için çıktı. Ancak örneğin VR2 alan bir kullanıcı, eğer Note4 kullanıyorsa maalesef telefonunu VR2 gözlüğün içine takamıyor. VR2'nin VR'ye göre daha gelişmiş olduğunu düşünürsek, daha gelişmiş bir gözlük kullanmak için telefonun bir sonraki modelini almak da zorunlu oluyor.

Sonuçta Samsung güzel bir ürün yapmış olsa da, görevin çoğunu kullanmakta olduğunuz telefon yaptığı için, VR ve VR2 serisinin fiyatını yüksek buluyorum.

Özetlersek, Çin sitelerinde bu gözlüklerin aynı anda farklı bir sürü telefona uygun modelleri mevcut. Ben de denemek istediğimden, linkteki ürünü aldım ve bir aydır gelmesini bekliyorum.

http://www.gearbest.com/virtual-reality/pp_264721.html

Bu ürün aynı zamanda yanında bir de Bluetooth kumanda ile geliyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bunların hepsi filmlerde vardı.. Yakında makineler ele geçirecek bizi.. Ruhumuz olmadan hepimiz birer makine olcaz.. Julyetta gibi..  :D

Skynet is coming  :seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Skynet is coming  :seytan:

2723935244_f893024672_b.jpg

bende bundan var, 2 ye ayırıp kendim yaparım, yada merceklerini söküp şundan yapayım bari  :D

model-g-dan-reels.jpg

http://www.gearbest.com/home-gadgets/pp_202874.html

içinede uyduruk bir alet takmışlar, kartonla uyum tam olmuş  :D

1435164632564-P-2762622.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

satışını yaptığım ve bizzat kendim kullandığım bi ürün bence çok güzel bi ürün ama ticari satışlar söz konusu elbette mustafa abinin de dediği gibi vealsınkerim bi çok artı yönleri var film seyret oyun oyna youtube a girip video seyret özel bölüm açılıp 360 derece izleyebiliyorsun oyunları şimdilik orta düzeyde ama bi crysis bi cod şekline dönerse müthiş ötesi olur 

eksi yönleri ise illa ki wifi istiyor ve wifi yavaşsa videolarda kare kare görünüyor donmalar falan bütün zevk kaçıyor bi dieri de delidana gibi döndüyor insanı :) döner koltuk şart 360 olduğu için insan arkada ne oluyor diye merak ediyor paso dönüyorsunuz hele ki oyunlarında eyvah eyvah yerinizde duramıyorsunuz acayip eğlenceli ve yorucu bişi tavsiye ederim hatırladığım kadarıyla da vr2 son modellerine uyum sağlıyor (s6-s6edge-note5 gibi) 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Rıdvan Ergün

Son zamanlarda çokça duyulmaya başlandı. Hatta Vodafone'dan Samsung Galaxy s7 alana yanında gözlük hediye diyorlar.

Biraz baktım, çok farklı model ve fiyat seçenekleri var. ŞU an alınır mı, alınmaz mı karar veremedim.

Kullanan var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=ty3xoG3u2hc

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

telefonu taktığınız kutu ise alabilirsiniz. Bu yöntem ucuz ve yaygınlaşacak. keyfini sürün. ama kısa sürede daha iyileri çıkacak.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

VRBOX diye satılan bir ürün var onu alın en azından bir çok telefona uyuyor sanırım birde yanında kumanda var. Çin sitelerinden daha ucuza temin edebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Son zamanlarda çokça duyulmaya başlandı. Hatta Vodafone'dan Samsung Galaxy s7 alana yanında gözlük hediye diyorlar.

Biraz baktım, çok farklı model ve fiyat seçenekleri var. ŞU an alınır mı, alınmaz mı karar veremedim.

Kullanan var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=ty3xoG3u2hc

Geçen ay bir alışveriş merkezinde benzer bir cihazı denedim. Sizin dediğiniz ev içi kullanım amaçlı telefonun konulduğu ve oldukça pratik bir şey ancak verdikleri hissiyat birbirlerine çok yakın. 

Bir uçuş simülasyonu gösteriyordu. Başınızı nereye çevirirseniz oraya uçuyorsunuz. Böyle birşey olamaz. 2 kişi arka ve önünüzde duruyor muhakkak yoksa direkt olarak sırt üstü kendinizi yere atıyorsunuz. O derece gerçek yani :) Ben 3. dakikadan sonra direkt olarak başlığı çıkardım zira baş dönmesi ve mide bulantısı oldu ve yaklaşık yarım saat devam etti.

Netice olarak güzel bir deneyim. Bahsettiğiniz üründen de almayı düşünüyorum. Fiyat olarak da makul seviyede sayılır. Arkadaşların da dediği gibi oldukça gelişecek gibi görünüyor...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende mevcut, VR BOX diye geçen ele alınca kaliteli bir malzemesi var. Android ile daha uyumlu aletler, android üzerinde "cardboard" diye geçen uygulamalar var onlardan indirdikçe bahsettiğiniz keyifli uygulamaları kullanabiliyorsunuz gözlüğe hemen her boyutta telefonu takıp kullanabiliyorsunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu
(düzenlendi)

Google Cardboard V2 var, sadece 7$, her telefona da uyumlu :)  :good1:

tarihinde Ahmet Nalbantoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Bende denemedim ama çok çeşit ve markası var çoğu arkadaşım allexpress'den ucuza alıyor alıcaksanızdan ordan araştırıpda alın derim

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ben telefon bayiinde Samsung S7 için olan gözlüğü denedim. Muhteşem bir şey.

Fakat S5 e uyumlu değil, dediğiniz gibi her telefona uyumlu olan bir model seçmek lazım.

3D televizyonu da bir heves almıştım, fakat sürekli izlenmiyor. Hevesim geçti. VR gözlükte de böyle mi olur acaba diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Vrbox denedim gayet başarılı. Bence alınabilir. Ama acele etmemek lazım, henüz yeni gelişme aşamasında...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Denemeden olmaz, alayım en iyisi.

Hakan senin yukarıda bahsettiğin model çok aşırı pahalı.. Aynıları 6-10 dolar arası.. Ben 7 dolara aldım henüz gelmedi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...