İçeriğe Yönlendir

Samsung Gear Vr

Misafir

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Bu alettw her türlü video izleniyor mu yoksa gözlüğe özel video mu olması lazım :)

Youtube'da Cardboard sembölüne basınca her video izleniyor. Ama en keyiflisi şu tarz olanları. :)

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Onur Demir
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bende benzeri var, satarım emoji387.pngemoji387.pngemoji387.pngemoji387.pngemoji387.png

Benzer derken Abi ?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Akşam fotoğraf atayım

Bundan mı :D

DIY-Google-Cardboard-V1-with-Head-Trap.j

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Lütfen bi gidermisin

Gideceğim mekana göre :koskos::mangal:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Forumdan aldım ama kullanmadım. Güncel rakamı bilmem. Ne dersen o dur :)245bf204afac930dbadb3743ccd02014.jpg56ea9d8d1340e7547af2ba88afa24d8a.jpg32c5b7ac209c8dfa42e785284065f1f8.jpg

Abi, Bobo dan sonra 2. Tercih bu marka zaten. Sende varsa 1.siraya cikiyor direk :) Kumandali modelmidir? 

Fiyati sen söyle Abi. Aldigin fiyati bilmem ama zarar etmeyecegin biseyler soyle. Yada buralarda oğlak zamani aç karnina saglikli dusunemezsen dere üstünde çevirme karar vermene yardimci olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kumanda vs hiçbirşey yok bunda. Kurulum dahi yapamadım. Oğlak mevsimi geldi, Ramazan hoş geldi, demekki iftar programı lazımmış acilen

Yorum bağlantısı
Onur Demir
5 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Kumanda vs hiçbirşey yok bunda. Kurulum dahi yapamadım. Oğlak mevsimi geldi, Ramazan hoş geldi, demekki iftar programı lazımmış acilen

Abi topla ekibi gelirken ve Sizin oralardan bildigim kilibik bir arkadas var onuda getirmeyi unutma Baş harfi @Mert Yeldan :)

İftar programida olur onceside olur yeterki gelin. Tandircida söylemiştim daha kaç zaman önce.

Sen yinede gozlukle ilgili birseyler soyle sabirsizin biri bekliyor :)

2rqkftg.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
2 saat önce, Onur Demir yazdı:

Abi topla ekibi gelirken ve Sizin oralardan bildigim kilibik bir arkadas var onuda getirmeyi unutma Baş harfi @Mert Yeldan :)

İftar programida olur onceside olur yeterki gelin. Tandircida söylemiştim daha kaç zaman önce.

Sen yinede gozlukle ilgili birseyler soyle sabirsizin biri bekliyor :)

2rqkftg.jpg

Mesaj düzenleme kaldırılmış sanırım. 

Üst mesajdaki etiketleyememişim burda şansımı denemek istiyorum. Malum verilmek istenen bir mesaj var :)

@Mert Yeldan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Servet galiba 100 liraya almıştı bunu. .yanlış hatırlıyor olabilirim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Doğrudur Abi İnternet sitelerinde de 3 aşağı 5 yukarı fiyatlar o şekilde. Benim ayırdığım bütçe okadar olmadığı için Gear Best'teki modele sulanmıştım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evet öyle birşeydi.

Onur dedim, rakamı sen belirle ben okeyi verdim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Evet öyle birşeydi.

Onur dedim, rakamı sen belirle ben okeyi verdim

Abi Özelden yazdım bilgine,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...