İçeriğe Yönlendir

06 Plaka Araça Neden Yuksek Sigorta Cikar?

halil altan

Recommended Posts

halil altan

58 olan plakayi Ankarada oldugum icin 06 yaptim..sigortaci dediki keşke 58 kalsaydi Ankarada kaza riski fazla yuksek cikar dedi..bu dogrumu?

Mapfre..1.100 cikardi

2012 model citröen c elysee

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
(düzenlendi)

büyük şehir diye.. Evet doğru demiş.. yarı yarıya fark eder hemen hemen. 

tarihinde Erkan Tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Sistemin değiştiği söylendi, artık kişinin TC numarası ikamet adresine göre prim belirlenecekmiş.

Ben 26 plaka araç aldım, plaka değişikliği yaptım eski sigorta 513 TL idi, yenisi 650 TL çıktı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kışın bir gece kaldım Ankara da.. sabahki manzaraya bakınca.. hala sigorta poliçe kesiliyor olması bile mucize.. kaldırım taşı donmuştu :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Her ilin farklı fiyatlaması var. Kriterler ise kazalar. Istatistikler.

Ancak. Plaka değişimi durumları zamanla etkisini yitiriyor. Çünkü : Örnek allianz sigorta 2 yıldır plakaya bakmadan ikamete göre fiyat veriyor. Axa da başladı.

Hepsi bu sisteme geçecek.

Yorum bağlantısı
halil altan

Trafik yoğunluğundan risk orani veriyor heralde...ikamete görede olsa bişi değişmez desene Yenimahallede trafigi fazla..gözümüz. Kasko ile trafik. sigortasi birleşecek diyorlardi onda

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Yeni aldığım araç 17 plaka 59 plaka yapicaktim sigortaci arkadasim sakin yapma tekirdag büyükşehir 800₺ ye yakın cikacak dedi 17 plakayi 410₺ ye yaptirdim

Yorum bağlantısı
halil altan
(düzenlendi)

Yeni aldığım araç 17 plaka 59 plaka yapicaktim sigortaci arkadasim sakin yapma tekirdag büyükşehir 800₺ ye yakın cikacak dedi 17 plakayi 410₺ ye yaptirdim

Bizdemi 06 dan 17 ye cevirsek o zaman plakayı..o zamanda boyuna trafik polisi çeviriyo amaaan..

yabancı plaka diye

tarihinde halil altan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bizdemi 06 dan 17 ye cevirsek o zaman plakayı..o zamanda boyuna trafik polisi çeviriyo amaaan..

yabancı plaka diye

Valla ben herşeyi göze aldim 400₺ fark az degil. Evraklar tam alkollu araç sürmüyorum varsin hergun durdursun polis beni :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

58 olan plakayi Ankarada oldugum icin 06 yaptim..sigortaci dediki keşke 58 kalsaydi Ankarada kaza riski fazla yuksek cikar dedi..bu dogrumu?

Mapfre..1.100 cikardi

2012 model citröen c elysee

Konunuz taşınmıştır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sampo panpa neye göre veriyor Mehmet abim.

Şu an plakaya göre veriyor.

Valla ben herşeyi göze aldim 400₺ fark az degil. Evraklar tam alkollu araç sürmüyorum varsin hergun durdursun polis beni :)

O şirkette 59 pahalıdır bir başkasında 17 pahalıdır.

Her şirkette bu denli fark oluşmaz.

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Büyükşehir. Trafik yoğunluğu . Araç kalabalığı. İnsan nüfüsu. vs. vs.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...