İçeriğe Yönlendir

Gazzmania :)

Eray Alicikoğlu

Recommended Posts

Misafir

Makineleri araştır almadan önce konuşalım, temiz 2.el satanlar oluyor merakla başlayıp 1 araç bile yapmadan satanlar, aynı bütçeyle orta sınıf bişey bakarız ;)

Havalandırma ile ilgili bol köpüklü çalışma bekliyorum Eraydan bu konuya ;)

Abi süper olur valla bu konuda yardımcı olursan [emoji8] [emoji106]
Yorum bağlantısı
Misafir

Ozaman tavsiye olacak makina linklerini bekliyorum çünkü polisaj hakkında hiç tecrübem yok [emoji20]

Doğru yerde,doğru kişi ile temastasın [emoji41]

Yorum bağlantısı
Misafir

Temas iyidir [emoji1] yanlışı önler
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Helal olsun valla kardeşim, tebrik ediyorum seni iyi iş çıkartmışsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu
(düzenlendi)

Aynen polisaj sürekli kullanmam ayda bir normal cila için ( parlatma ) senede bir pasta için sarsma sirkeleme yapıyor mu makina birde pedi Vs kolay bulunuyor mu ?

makina iş görüyor sıkıntı yok pedleri bulunuyo rahatça Hakan abiye de danışabilirsin senelerdir polisaj kullanır o da yanında stajyer kalırız biz Köksal abi de gerekli açıklamayı yapmış zaten yardım eder 

:blush: cilalara fısıldayan adam 

Helal olsun valla kardeşim, tebrik ediyorum seni iyi iş çıkartmışsın :)

teşekkür ederim adaş :) sök sen de acıma içi mis gibi kokuyor şuan arkadaşa koklattım benimki ahır gibi kokuyo dedi bunun yanında  :D

Elinize sağlık. Tertemiz olmuş. Maşallah 

teşekkürler abi

Makineleri araştır almadan önce konuşalım, temiz 2.el satanlar oluyor merakla başlayıp 1 araç bile yapmadan satanlar, aynı bütçeyle orta sınıf bişey bakarız ;)

Havalandırma ile ilgili bol köpüklü çalışma bekliyorum Eraydan bu konuya ;)

Köksal abi yapacaktım ama inan yarım saat 45 dk çalıştırma işi var ya klimayı şimdi çalıştırıcam garajda egzoz gazı toz kaldıracak koltuklarım araba içi tozlanır diye yapmadım  :D  :D  ama ulaşabildiğim kadar temizledim 

tarihinde Eray Alicikoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/skil-polisaj-makinasi-180-mm-3-adet-ped-hediye-217131997?gclid=CLyVtoLm9ssCFa0V0wodQ_IE4Q&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253847*22324027767*58375879287*pla**pla-79002907527&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

benimki bundan tek kullanıcı için güzel art arda yapmaya gelmez ısınma zarar görme açısından tetik kilidi var sürekli tuşa basmak gerekmiyor içinden çıkan pedler çöp yeni pedler almak gerek 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Perşembe akşamı benden fırçayı yedin tabi hafta son temizlik.

Çok güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/skil-polisaj-makinasi-180-mm-3-adet-ped-hediye-217131997?gclid=CLyVtoLm9ssCFa0V0wodQ_IE4Q&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253847*22324027767*58375879287*pla**pla-79002907527&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

benimki bundan tek kullanıcı için güzel art arda yapmaya gelmez ısınma zarar görme açısından tetik kilidi var sürekli tuşa basmak gerekmiyor içinden çıkan pedler çöp yeni pedler almak gerek

Sağol kardeşim bakalım Köksal abi az bekle dedi olmadı Bundan alırım bide ped almak lazım tabi yorumlarını okudum akşam gayet olumlu sadece devir azalması falan yazıyor onda da çok bastırmadan kaynaklı sanırım
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Sağol kardeşim bakalım Köksal abi az bekle dedi olmadı Bundan alırım bide ped almak lazım tabi yorumlarını okudum akşam gayet olumlu sadece devir azalması falan yazıyor onda da çok bastırmadan kaynaklı sanırım

evet abi ben de çok araştırmıştım az bayılma yapıyor sonuçta fiyat ortada makita performansı beklemiyo insan :D

Perşembe akşamı benden fırçayı yedin tabi hafta son temizlik.

Çok güzel olmuş.

:D  :D  leşti artık kendimden utanıyodum 

Yorum bağlantısı
Misafir

evet abi ben de çok araştırmıştım az bayılma yapıyor sonuçta fiyat ortada makita performansı beklemiyo insan :D

:D:D leşti artık kendimden utanıyodum

Kaportaya zarar vermesin de hep korkarım [emoji1]
Yorum bağlantısı
Misafir

Kesinlikle :)

makina iş görüyor sıkıntı yok pedleri bulunuyo rahatça Hakan abiye de danışabilirsin senelerdir polisaj kullanır o da yanında stajyer kalırız biz Köksal abi de gerekli açıklamayı yapmış zaten yardım eder

:blush: cilalara fısıldayan adam

Eyvallah kardeşim,gözümüz arkada kalmayacak inşallah.bu işlere gönül verenleri görmek çok güzel.[emoji8]

Yorum bağlantısı
Tanfer Katırcı

ellerine sağlık hocam MAŞALLAH 

koltukları sökerken kullandığın tork kaç acaba  bende sökecemde  koltukları komple temizliyecem T45 mi yoksa T50 Mİ ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

ellerine sağlık hocam MAŞALLAH 

koltukları sökerken kullandığın tork kaç acaba  bende sökecemde  koltukları komple temizliyecem T45 mi yoksa T50 Mİ ?

teşekkür ederim set olarak vardı hiç dikkat etmedim ama en büyüğüydü bendeki 50 sanırsam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ellerine sağlık :bravo: Ben şanslıyım bu konuda. Buğraya vereceğim aracı.Altından girip üstünden çıksın bakalım :)

Tabi 3 mahalle ötede buğra var nasısa
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

yahu şöle yapmayın fırsat bulamıyoz olmuyo bakıyoz ciğere bakar gibi Rabbim nazardan saklasın kardesım :nazar:  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Maşallah, millet bahar temizlğine girişiyor. Suçlusu Buğra tabii :)

Millete yeni hastalığı vericem emre bekle

yahu şöle yapmayın fırsat bulamıyoz olmuyo bakıyoz ciğere bakar gibi Rabbim nazardan saklasın kardesım :nazar::nazar::nazar:

Ben parlatıp sana paslıcam [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Millete yeni hastalığı vericem emre bekle

Ben parlatıp sana paslıcam [emoji41]

Hacı bi leonu alayımda bende yapıstırcam vallaönce seramik sonra kabut filmi yaptırcam

Yorum bağlantısı
Misafir

yahu şöle yapmayın fırsat bulamıyoz olmuyo bakıyoz ciğere bakar gibi Rabbim nazardan saklasın kardesım :nazar::nazar::nazar:

Az gez yap [emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi geziyom geziyomda iş için hep keyfe gezsem senin araç parlaklıkta yanaşamaz yanıma  :biggrin:  :biggrin:   mesela bunun gibi  :biggrin: GRWLpb.jpg

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hacı bi leonu alayımda bende yapıstırcam vallaönce seramik sonra kabut filmi yaptırcam

Bazı markalar var onların haricinde yaptırabilirsin
Yorum bağlantısı
Misafir

zaten seramik kaplamada seni rahatsız edicem kardesım ben bu konuda cahilcüheylayım  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi geziyom geziyomda iş için hep keyfe gezsem senin araç parlaklıkta yanaşamaz yanıma :biggrin::biggrin: mesela bunun gibi :biggrin:GRWLpb.jpg

Buna bixenonla sello yapsak geri bize seker ya [emoji23]
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

yahu şöle yapmayın fırsat bulamıyoz olmuyo bakıyoz ciğere bakar gibi Rabbim nazardan saklasın kardesım :nazar:  :nazar:  :nazar:

sağolasın abicim artıkın fr a yaparsın en kırmızısından  :D  :D

Buna bixenonla sello yapsak geri bize seker ya [emoji23]

:D  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...