İçeriğe Yönlendir

Süper Ve Ucuz ! Ayna Araç Kamerası Hyundai H100 2K Netlik Ambarellaa7

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mehmet Ali Karakaya

Olgu Bey arka kameraya bağlanıp bağlanmadığı netleşti mi acaba.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu Bey arka kameraya bağlanıp bağlanmadığı netleşti mi acaba.

Kameram olmadığı için deneyemedim mlsf :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Kameram olmadığı için deneyemedim mlsf :(

Olgu Bey, elimde bir adet arka kamera var. Göndereyim size, deneyin olursa ayna araç kamerası ile geri gönderirsiniz :p

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu Bey, elimde bir adet arka kamera var. Göndereyim size, deneyin olursa ayna araç kamerası ile geri gönderirsiniz :p

Ama şimdi düşünüyorum üzerinde 1 Lcd ekran var ve arka kamerayı takınca o görüntüyü aktaracak yeri yada ayarı yok nasıl olacak ki ?

RAw Files : Yeni Kayıpsız netlikler
Day 01 118 Mb
Day 02 128 Mb
Day 03 141 Mb
Day 04 120 Mb
Day 05 89  Mb
Day 06 400 Mb
Day 07 400 Mb
Day 08 400 Mb
Day 09 400 Mb

Short File  60 Mb

Night 01 138 Mb
Night 02 48 Mb
Night 03  78 Mb
Night 04  150 Mb
Night 05  131 Mb
Night 06  400 Mb
Yorum bağlantısı
Misafir

Av in girisi var ise adaptorle kabloyu 3.5 luk jaka cevirip geri gorus kamerasi baglanabilir sanki. Geri görüş baglanan ekranlarda ekran isigi rengi disinda bir ayar yok zaten Olgu bey.

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Olgu bey ; ben 3-4 ay önce Aliexpress sitesinden aynalı araç kamerası ve geri görüş kamerası satın almıştım . Beraberinde gelen kamerayı kullanmayıp daha iyi bir geri görüş kamerası satın almıştım. Ürünü taktım sorun yok ama her nedense bazen geri görüş kamerası görüntü vermiyor. Kamera kablosu çıkmış gibi gidiyor ama geri geliyor. Gidip geliyot arada. Bazen hiç çalışmayıp bazen sürekli devrede sorunsuz çalışıyor. Kablolar sağlam. Temas problemi olduğunu düşündüm ama şunu farkettim araç çalışırken çalışmadığı anlarda (arka stop lambasından enerji aldığım halde stop lambası Çalışıyor ken ) arabayı stop ettiğimde park konumunda devreye giriyor. Arabayı çalıştırıyorum görüntü gidiyor. Sorun ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Olgu bey ; ben 3-4 ay önce Aliexpress sitesinden aynalı araç kamerası ve geri görüş kamerası satın almıştım . Beraberinde gelen kamerayı kullanmayıp daha iyi bir geri görüş kamerası satın almıştım. Ürünü taktım sorun yok ama her nedense bazen geri görüş kamerası görüntü vermiyor. Kamera kablosu çıkmış gibi gidiyor ama geri geliyor. Gidip geliyot arada. Bazen hiç çalışmayıp bazen sürekli devrede sorunsuz çalışıyor. Kablolar sağlam. Temas problemi olduğunu düşündüm ama şunu farkettim araç çalışırken çalışmadığı anlarda (arka stop lambasından enerji aldığım halde stop lambası Çalışıyor ken ) arabayı stop ettiğimde park konumunda devreye giriyor. Arabayı çalıştırıyorum görüntü gidiyor. Sorun ne olabilir?

En sağlıklısı geri vitesten almak değil mi ? Eski aracımda öyleydi. Geri vitese takınca görüntü geliyordu.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Açıkçası geri görüş kamera sistemlerinden kullanmadım, pek anlamıyorum :(

önce konu sürekli takip edilir, kameralar arasında kıyaslamalar yaparken biranda sipariş girilmiş buluyor insan kendini,

laf aramızda çevremde 3-4 kişi istiyor bundan ticarete mi döksek işi :D:)

Ürün çok güzel, netlik güzel, açı geniş, kendinden karartmalı :)

Yani aynı adres ve isme aynı anda sipariş geçilmez ise sıkıtı olmaz - farklı adres ve isimlere sipariş geçmeli :)

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Kablosunun uzunluğu ne kadar. Gizleyerek cakmakliga götürme şansımız var mı acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kablosunun uzunluğu ne kadar. Gizleyerek cakmakliga götürme şansımız var mı acaba?

Aşırı uzun sıkıntı yok :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Bahattin Öztoklu

Cihaz çalışmamaya başladı. Megerkim kablosun da sorun varmış. Yeni bir kablo yu nereden nasıl temin edeceğiz ? Var mi fikriniz.

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Cin işi japon işi yani yine. Oda aynı duruma gelirmi acaba :(

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Ben 68 dolara almıştım. Çekim kalitesi müthiş ama

Cihaz çalışmıyor diye yeni ürün talep ettim bakalım cevap olarak ne gelecek?

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Arabanin orijinal aynasinin ustune gectigi icin aynada sarsinti, titreme, ses vb. seyler oluyor mu?

Hayır olmuyor.

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

32a9ae4671dcf76af789a44be2d2bb77.jpg

Burada tam olarak ne demek istiyor. Hangi seçeneği seçmem daha mantıklı lütfen yardımcı olun.

8f2099bf0b8722d0eb93f143e4ad6ac0.jpg

Anlayamadım

Yorum bağlantısı

Ürün sizde kalsın, ürünün yüzde 50 ini gb credisi ve biraz ödül puan verelim diyor yani 34 dolar , yada yenisini için siz 34 dolar ödeyin onu gönderelim diyor. Sanırsam

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Ürün için 34 dolar gb vermişler. Sanırım yeni alışverişim de o dolarları kullanacağım

Yorum bağlantısı

Aynı zamanda geri görüş kamerası olarak kullanılıyormuş. Siteden (gb) sordum, üreticiyle temasa geçip bilgi verelim dediler. Bugün mesaj atmışlar. Gearbest ilanında da soru cevap kısmında yazıyor.

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

İncelemem lazım. Ama malum ingilizce:)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bahattin Öztoklu

Aynı zamanda geri görüş kamerası olarak kullanılıyormuş. Siteden (gb) sordum, üreticiyle temasa geçip bilgi verelim dediler. Bugün mesaj atmışlar. Gearbest ilanında da soru cevap kısmında yazıyor.

Üstad nasıl yapıldığı hakkında bir dokümana falan ulaşabildiniz mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...