İçeriğe Yönlendir

Süper Ve Ucuz ! Ayna Araç Kamerası Hyundai H100 2K Netlik Ambarellaa7

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Satın Aldığım Link : http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_320204.html

Bu fiyata bu özellikler inanılmaz !!!   :shok:

Abi ben bu kadar netlik ve başarı beklemiyordum bu ürünü alırken, gerçekten beni şaşkına çevirdi. 69 $ fiyatı ve kargo bedava seçeneği ile kaçırılmayacak bir fırsat. Bu ayna kamera modelinin ilk çekimini yaptıktan sonra hemen bu konuyu açıyorum. Örnek çekim + kayıpsız netlik dosyası ekleniyor.

• Şık bir dizayn,
  • İyi bir Marka,
  • Uygun Fiyat,
  • 4.3 Inc LCD Ekran,
  • Çok Güçlü Ambarella A7 İşlemci,
  • Süper Kaliteli 2K çekimler,
  • Kaliteli ses kaydı,
  • 24 saat Park monitör desteği ( Test edeceğim ),
  • Gizlenme konusunda başarılı,
  • Malzeme kalitesi çok çok iyi,
  • Kutuya Parking bağlantı modülü dahil
  • Hareket sensörü - Şerit takip sistemi - Time lapse - desteği

Kayıpsız Netlik Örnekleri  :
Day 01 118 Mb
Day 02 128 Mb
Day 03 141 Mb
Day 04 120 Mb
Day 05 89  Mb
Day 06 400 Mb
Day 07 400 Mb
Day 08 400 Mb
Day 09 400 Mb

Short File  60 Mb

Night 01 138 Mb
Night 02 48 Mb
Night 03  78 Mb
Night 04  150 Mb
Night 05  131 Mb
Night 06  400 Mb

BPW1Np.jpg

9oW33N.jpg

BPW1QL.jpgZkjaB3.jpgo3qaWX.jpgljP8GQ.gifnM9a6N.jpgv5Al2A.jpg1va3WB.jpgLA8Xz0.jpgrMXaka.jpg

7gWpnL.jpg4rW3vq.jpgJA8Myn.jpgOA85pA.jpgz5O174.jpgGRWgO3.jpg

y5JvrN.jpg6PpEL9.jpgWk8yLQ.jpg3LW3np.jpgRk84ln.jpgy5JvON.jpg6PpEz9.jpgWk8yOQ.jpgRk845n.jpgpzMaQn.jpgkB7aP9.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kredi kartına taksit imkanınız var mı?

Ben tanıtım yapıyorum, satış yapmıyorum mlsf :( Yurtdışı alışverişlerde bankalar kredi kartınıza taksit sonradan yapabiliyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Axess yapar yurtdisina taksit. Mesajl actirmak lazim yurtdisi taksitlerine.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ozan Kılıçaslan

Ürün çok kaliteli gözüküyor hayırlı olsun. Bir sorum olacak ayna karartmalı mı?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu abi çok beğendim cihazı, geri vites kamerası bağlanabiliyor mu?

Ya olabilir sanki, çünkü üzerinde Av Out yanında birde Av in girişi var. 3.5 walkmann jack şeklinde.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Alsak kaç günde gelir bu? Veya gelir mi? :)

Benimki 19 günde elime geçti. Gelmeme diye birşey söz konusu değil ki ? Yasaklı ürün değil çünkü. Bu siteden forum ve ben onlarca kamera aldık firmada problem yok.

Alışverişlerinizde Paypal kullanırsanız yurtiçi alışverişten bile güvenli ürün alabilirsiniz.

Ürün çok kaliteli gözüküyor hayırlı olsun. Bir sorum olacak ayna karartmalı mı?

1.5 sene Önceki incelediğim ayna kamerada kendinden karartmalıydı, bu üründe aynı şekilde imal edilmiş görünüyor. Denemesini yapınca tam net cevap verebileceğim.

şerit de takip ediyor galiba , yok artık.

Evet şerit takip sistemi var, menülerde ayrıca kalibrasyon ayarı var.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şerit takip ne işe yarar? Şeride sokmadıktan sonra... Şerit takibi nasıl ayarlıyor ki acaba. Araba solladığında da uyarıyo mu ki?

Yorum bağlantısı
Misafir

Ya olabilir sanki, çünkü üzerinde Av Out yanında birde Av in girişi var. 3.5 walkmann jack şeklinde.

Kameradan gelen adını bilmediğim jak ı stereo jak a çevirebilir miyiz ki  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Şerit takip ne işe yarar? Şeride sokmadıktan sonra... Şerit takibi nasıl ayarlıyor ki acaba. Araba solladığında da uyarıyo mu ki?

Şeride sokan arabalar 150bin lira abi.  :)

Kargo seçeneği var mı bunlarda, 203 TL fatura çıkardı. 

Yorum bağlantısı
GÜRCAN KAYIŞ

olgu bey uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum..araç içi kamera tavsiyeleriniz içinde benimde sıcak baktığım bir ürün bu..kayıt yaparken aynı anda araç içindeyken aynadanda çekimi izleyebiliyormuyuz...navigasyon özelliği varmı...incelemelerinizi en kısa zamanda bekliyorum...selamlar...

Yorum bağlantısı
Misafir

Şeride sokan arabalar 150bin lira abi.  :)Kargo seçeneği var mı bunlarda, 203 TL fatura çıkardı.

Kamera şeride sokmaz tabi. Merak ettiğim sokan nasıl sokuyor :D Solladın mesela yavaşça dur mu diyecek?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Şeride sokan arabalar 150bin lira abi. :)

Kargo seçeneği var mı bunlarda, 203 TL fatura çıkardı.

Kargo bedava.

olgu bey uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum..araç içi kamera tavsiyeleriniz içinde benimde sıcak baktığım bir ürün bu..kayıt yaparken aynı anda araç içindeyken aynadanda çekimi izleyebiliyormuyuz...navigasyon özelliği varmı...incelemelerinizi en kısa zamanda bekliyorum...selamlar...

Evet çok net bir şekilde izleniyor. Navigasyon multimedya bir olan modellerde netlik berbat oluyor bu sadece kamera.

1da13171b19447b16b6f23d9b1ba8a76.jpgef14dac6671f4f09648d053ed61ed95d.jpg

bd1b9f3e52ee280325f5f9facd6a8669.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

inceleme için teşekkürler abi, aynada olması gizlenme açısından güzel, açı da devasa süpermiş.  :good1:

axess kart var ise paypal ile alışverişte 100 tl üstü 3 takside bölüyor. Öncesinde bi numaraya paypal diye mesaj atmak gerekiyordu.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Arka kamera nasıl bağlayacağız beki buna. Sadece önü kaydetmek yeterli olmaz bence. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet gizlenmesi çok güzel, ayrıca parlak nikel olan kamerası siyah boya keçeli kalem siyah bant ile kamufle edilirse çok daha iyi olur

Kablo L şeklinde giriyor onuda iyi düşünmüşler.

Benim diğer kameranın 3 tane kablosu görüntüye girmiş çorba etmiş :)

abi bu arada seni yakalamışken sorayım.

Xiaomi Yi aldım da , aksesuarlar NL post, kamera sweden post ile geliyor. Track17 de göremiyorum nerden sorgulayabiliriz ? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Kamerayı NL ile alaydın :) 45 günde sweden postla gelse iyi. [emoji1][emoji1][emoji1]

yapma be abi :D yıkıldım şuan :D otomatik onu seçti sanırım bilseydim farkını verirdim

Yorum bağlantısı
Misafir

Kamerayı NL ile alaydın :) 45 günde sweden postla gelse iyi. [emoji1][emoji1][emoji1]

Yoo seçme ekranında var :)

O zaman gözden kaçtı :( 

nerden takip edebilirim peki abi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Emeğinize sağlık Olgu Bey güzel inceleme. Ürün de güzel ancak alınıp araç değiştirilse ve karartmalı ayna olan bir araç alınsa kullanım sıkıntılı olur sanki. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...