İçeriğe Yönlendir

Koltuk Arkası Monitor-Tablet

Batuhan Vural

Recommended Posts

Batuhan Vural

Merhabalar

Ford connect aracıma koltuk arkası monitör ve tablet bakıyorum.

Düşüncem 25tl ye 2 tane koltuk arkası tablet tutucu ve toplam 300tl civarında 2adet tablet alımayı düşünüyorum.Kafalıklar hoşuma gitmedi böyle aracı olan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemil Kaynak

Kafalıklarda henüz adroid ve dokunmatik ekran tam gelişmedi. Olan varsada iyi bir fiyattır. Benim aracımda kafalıklarda ekran var. USB den flim klip izleyebiliyor çocuklar. kumandası var ve kulaklıklarıyla bir birlerinden bağımsız dinleme yapabiliyorlar.

Koltuk kafalarında tablet in amacı nedir? filim izlemek mi? yoksa cocuklar için oyun olsun mu istiyorsunuz.

Koltuk kafalıklarının oyunlu olanları var. kablo kontrollü kumandaları var basit Atari oyunları nı oynayabiliyorlar.

Oturdukları yerden koltuğa yaslandıklarında çocukların tablete erişimi zor olur. araç hareket halkindeyken de dokunmatik ile tableti kontrol zor olur.

Yorum bağlantısı
Yildirim Karaca

hırsızlara ekmek hazırlamayın bırakın herkes evde seyretsin hem camınızı patlatırlar hende bir ton iş çıkar temizlemisi v .s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taha Bayraktar
(düzenlendi)

Merhabalar

Ford connect aracıma koltuk arkası monitör ve tablet bakıyorum.

Düşüncem 25tl ye 2 tane koltuk arkası tablet tutucu ve toplam 300tl civarında 2adet tablet alımayı düşünüyorum.Kafalıklar hoşuma gitmedi böyle aracı olan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..

Merhaba;

Ben aynı sistemi geçen yıl 7" 2 adet tablet ile uyguladım. Aracıma kafalık uygunsuzluğu nedeniyle..Tatile giderken ve dönerken hiç sıkıntı çekmedim. Herkes kafasını dinledi. Sizin ve onların rahatsız olmasını engellemek için 2 adette http://urun.n11.com/kulaklik/mp3-kulaklik-katlanabilir-mp3-kulaklik-ense-tipi-mp3-kulaklik-P46606806 kulaklık alın derim.

Bizim tabletler ömrü tamamlandı bu sene 9" alacağız. Eğer alırsanız 9" ve üstü (kesinlikle kulaklıkları kulak içi tip almayın..) tavsiyemdir.

Saygılarımla...

hırsızlara ekmek hazırlamayın bırakın herkes evde seyretsin hem camınızı patlatırlar hende bir ton iş çıkar temizlemisi v .s

Merhaba;

Neden herşeye karşıyız ki! Koltuk arkası tablet tutucu nedir, biliyormuyuz? Zaten koltuk arkası tablet tutucuları kimse çalmaya tenezzül etmez. Çünkü üzerinde zaten tableti bırakmıyorsunuz, araçtan inerken saniye içinde alıp iniyorsunuz.

İyi günler.

tarihinde Taha Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Kaliteli bir tablet olmayacaksa hiç almayın. Çin tabletleri açık havada ultra vasat aydınlatma verir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...