İçeriğe Yönlendir

Lpg Dönüşüm

Serdar Sağlamlı

Recommended Posts

Serdar Sağlamlı

S.a aranıza yeni katıldım 2001 focus 1.6 ambient hb araba aldım benzinli Lpg taktırmak istiyorum hangi marka daha uyumlu olur teşekkürler

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Bence brc iyi bir alternatif

Yorum bağlantısı
Serdar Sağlamlı

ustam merak ettığim sey mesele atıkerın en ucuz kıtını taktırsam bıde brc nın en kalıtelı kıtını taktırsam arasında yakıt sarfıyatı degısır mı

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Vw polo aracimda 1 yil mimgas kullandim inanin hic sorun yasamadim kit ile ilgili ustelik yerli malı. Montaji ve ayari yapan usta bulursaniz atikerde olur fazla para vermeye bence gerek yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Bektaş

Bence hiç taktırmayın focusların yakıt tüketimi bence ideal

Yorum bağlantısı
Murat Coşkun

Bence hiç taktırmayın focusların yakıt tüketimi bence ideal

Yakıt tüketimi ideal de benzin fiyatı ideal değilki, uzun yolda 25 lira benzin yakarken lpg de 14 lira gidiyor 100km de. 

Benim araçta atiker var uyum konusunda sorun yok, benzinden gaza , gazdan benzine geçerken alaşılmıyor bile.

Yorum bağlantısı
Halit Demir

Atiker ustasi iyi ise ariza lambasi yakmayan en ucuz tipini taktirin. Baska marka kitlerle yakit farki cok olmaz. ama mutlaka taktirin saygilar

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

ustam merak ettığim sey mesele atıkerın en ucuz kıtını taktırsam bıde brc nın en kalıtelı kıtını taktırsam arasında yakıt sarfıyatı degısır mı

Yakıt sarfiyatınız değişmez. Şu an aracınız kaç litre benzin yakıyorsa örneğin şehir içi 10 lt olsun lpg daha yanıcı olduğundan aynı kullanım ve yol şartlarında yaklaşık 12 lt lpg sarfiyatı olur. Sadece lpg fiyat açısından ucuz olduğu için cebinizden çıkan para azalmış olur.

Kitlere gelince atmosferik motor için üretilen kitler üç aşağı beş yukarı aynıdır. Değişen kiti takan firmanın işçilik kalitesidir. Sonrasında ise gerekli bakımların yapılmasıdır.

Yorum bağlantısı
Serdar Sağlamlı

cevaplarınız için cok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Murat Demirsen

Diğer arkadaşlarında dediği gibi birinci öncelik usta. Ustan kaliteli iş çıkartırsa sistemin pek bir önemi yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

2004 cmax ıma arkafaşımında 2007 focus ina izmir bölge müdürlügünde ayrıca toplamda vesilem ile 7 araca aynı uerde BRC taktırdım. Hiç biri sorun yaşamadı oglumun c max ında ise aldıgımızda atiker var idi küllün sorun çıkardı mesela arıza lambası bizde uanmaz iken oğlumun kinde söndürmek sorun oldu ( lpg den ötürü )hani derler ya bence brc ancak karar sizin jayırlısı olsun

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Murat Demirsen
(düzenlendi)

Tamamen montaj hatalarından kaynaklı aksaklıklar.

Madem ben de kendi örneğimi vereyim. Cruze aracıma Prins LPG sistemi taktırdım hem de yağ hazneli tam 3000 tl para verdim. Allaha şükür uzun yıllar hiçbir sorun olmadan kullandım. Bir kere bile arıza ışığı yanmadı. Sadece filitre bakımları yapıldı.

Daha sonra bir sebepten dolayı arabayı değiştirmek zorunda kaldım ve aldığım megane 2 aracımda atiker sistemi vardı. Öğrendimki sistemi aynı yer takmış. Allaha şükür onda da hiç bir sorun yaşamadım. Sadece filitre bakımları yapıldı. Reklam olmaz derseniz montaj yerini de memnuniyetle söylerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

tarihinde Murat Demirsen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...