İçeriğe Yönlendir

Fusion - Ön Panel Boyandı, Sonunda..

Sinan Uzundumlu

Recommended Posts

Burak gülten

Merhaba bende fiesta var 2011 model bende piano black yaptrcm ic kisimlari. Onereceginiz seyler varmidir. Boya markasi olsun dikkat edilecek seyler olsun bilgi verirseniz sevnrm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korcan Güneş

Güzel olmuş. bence bu renk daha şık göstermiş. güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

hocam maliyeti ne kadar oldu size çok harika olmuş :)

Tesekkur ederim, maaliyet sadece boyada var tanidik bi kaportaciya boyattim 30 ya da 40TL idi galiba. Sokme takma isciligi bana ait :)

süper olmuş s320 gibi kısık gözle bakınca maun efekti oluyor

Elinize Sağlık gayet güzel olmuş.

Güzel olmuş. bence bu renk daha şık göstermiş. güle güle kullanın

Tesekkur ederim arkadaslar :)

Merhaba bende fiesta var 2011 model bende piano black yaptrcm ic kisimlari. Onereceginiz seyler varmidir. Boya markasi olsun dikkat edilecek seyler olsun bilgi verirseniz sevnrm

Sahsen ben boya konusunda kendime guvenemedigim icin uzaman isi olsun diye kaportaciya boyattim. Forumda kendi boyayan arkadaslar var bildigim kadariyla. Ama iscilige guvendiginiz bir boya ustasi varsa ona boyatmanizi oneririm. Ben boyatali 2 ay kadar oldu herhangi bir deformasyon yok simdilik. Sokme konusunda kendinize guveniyorsaniz boya dahil 2-3 gunluk isi var ;)
Yorum bağlantısı
Burak gülten

Butun parcalari soktum. Birtek boya isi kaldi. Cogu yere piano blck diince anlayamio. Parlak siyah diorum bende. Bunun baska bi tabiri varmidir? Veya kullanilmasi gereken boya in herhangi bi ozelligi varmidir

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Butun parcalari soktum. Birtek boya isi kaldi. Cogu yere piano blck diince anlayamio. Parlak siyah diorum bende. Bunun baska bi tabiri varmidir? Veya kullanilmasi gereken boya in herhangi bi ozelligi varmidir

Aynı problemi bende yaşamıştım :) Umarım aşağıdaki cevabım yeterli olur ;)

Boyaciya piano black dedim, anlamaz ifadeyle yuzume bakti :) Parlak siyaha boya sen abi deyince ha tamam o zaman dedi ve sonuc bu, piano black :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Çağatay Özsoyman
(düzenlendi)

Merhaba çok güzel olmuş bayıldım.Bir sorum olacak bu bluetooth ne işe yarıyor.Bende aux kablosu var telefona baglıyorum.Hem müzik dinliyorum hemde araç mikrofonlarından telefonla konuşabiliyorum.

tarihinde Çağatay Özsoyman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

piano blackte ki püf noktası üstteki boya değil alttaki işlemdir. üstteki boya+vernik gayet normal standarttır. alttaki işlem her biri 8 saat kuruma süreli 3-4 sefer yapılan düzeltme işlemidir.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Merhaba çok güzel olmuş bayıldım.Bir sorum olacak bu bluetooth ne işe yarıyor.Bende aux kablosu var telefona baglıyorum.Hem müzik dinliyorum hemde araç mikrofonlarından telefonla konuşabiliyorum.

Tesekkur ederim. Bluetooth zimbirtisi aracin aux baglantisini kullanarak telefona kablosuz baglanilmasini sagliyor. Sizin kullandiginiz kabonun kablosuz hali yani. Kablo trafiginden kurtulmak icin guzel cozum. Sarj edilme derdi ve telefon gorusmesine yeterli olmayan mikrofonu da eksik yanlari diyebilirim.

piano blackte ki püf noktası üstteki boya değil alttaki işlemdir. üstteki boya+vernik gayet normal standarttır. alttaki işlem her biri 8 saat kuruma süreli 3-4 sefer yapılan düzeltme işlemidir.

Benim ustanin o kadar detayli calistigini dusunmuyorum Caglar abi :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Atagenç

Fotoğraflarını göremiyorum, tekrar ekleyebilir misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Forumda yenileme olunca silinmis resimler. Yukluyorum;

Sony den önce:

r3V33V.jpg

Ja4aaj.jpg

Sony den sonra:

nRgRj5.jpg

W0Z0YQ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Çok güzel olmuş, aynısını kaplamayla olur mu diye düşünüyordum ben de ama kaplama bu kadar güzel olmaz sanırım.

Bunun hakkı yeşil sonymiş :)

Hangi boyayla nasıl boyandı?

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
6 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Çok güzel olmuş, aynısını kaplamayla olur mu diye düşünüyordum ben de ama kaplama bu kadar güzel olmaz sanırım.

Bunun hakkı yeşil sonymiş :)

Hangi boyayla nasıl boyandı?

Yesil mi olsun oval yeni seri mi olsun diye cok dusundum. Hatta photoshop falan yaptim koydum vs :) Ama yesil eski seri cok sade duruyordu, yeni serinin cerceve rengi falan ayri bir konrast katip modern bi hava olusturdugu icin bunu tercih ettim.

Kaplama isi zor, daha dogrusu benim isim degil zira kivrimlar cok. Ben paneli söküp kaportaciya goturdum parlak siyah olsun dedim o kadar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...