İçeriğe Yönlendir

Fusion - Ön Panel Boyandı, Sonunda..

Sinan Uzundumlu

Recommended Posts

Sinan Uzundumlu

Arkadaslar cumleten merhaba

Aracimi aldigim gunden beri gozume batan on paneldeki boya atmalarini sonunda kokten cozebildim. Bastan karbon kaplamaya niyetlendim fakat ortaya pek guzel bir calisma cikmamisti. Kivrimlar cok olunca beceremedim yani

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

güzel olmuş ellerinize sağlık

Tesekkur ederim Serkan Bey.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Pırıl pırıl olmuş, güzel günlerde kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Cillop gibi olmuş. [emoji16][emoji56]

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

harika olmuş, teyp almışken kuga'larda falan olan kare çerçeveli yeni tip oval sony'lerden almak lazım bence, onun da gri kare çerçevesini parlak siyah kaplayınca mükemmel olur. (imzamdaki araçta var, güzel bir işçilikle güzel oluyor kaplaması.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
(düzenlendi)

Pırıl pırıl olmuş, güzel günlerde kullanın...

Cillop gibi olmuş. [emoji16][emoji56]Sent from my iPhone using Tapatalk

çok güzel olmuş, dediğiniz gibi sony teyp ile nefis olur :good1:

Cok tesekkur ederim hepinize. ☺

harika olmuş, teyp almışken kuga'larda falan olan kare çerçeveli yeni tip oval sony'lerden almak lazım bence, onun da gri kare çerçevesini parlak siyah kaplayınca mükemmel olur. (imzamdaki araçta var, güzel bir işçilikle güzel oluyor kaplaması.)

Evet haklisiniz. Aklimda cikma kuga teypte var. Bi arkadasimin kugasi var, double din bi cihaz alsin diye gaz veriyorum ki sony si bana kalsin :) Bu arada imzanizda ki araci goruntuleyemedim.

Harika olmuş. Orjinal gibi. Hayırlısı olsun.

Cok tesekkkur ederim Kerem Bey.

tarihinde Sinan Uzundumlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Çok güzel olmuş,güle güle kullanın.

Fren pedal lastiği de yenilenmek istiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Evet haklisiniz. Aklimda cikma kuga teypte var. Bi arkadasimin kugasi var, double din bi cihaz alsin diye gaz veriyorum ki sony si bana kalsin :) Bu arada imzanizda ki araci goruntuleyemedim.

tanıdıktan daha iyi olur tabi. 

aracın motor arıza konusunu açtık çok şükür bismillah demeden ama sabit konusunu açmaya fırsat olmadı. araç bende de değil şu an için, önümüzdeki günlerde açarım herhalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

çok güzel olmuş sony ile daha iyi olur 6000 cd folyo ile kaplayabilirsiniz bu arada yapan arkadaş vardı güzel durmuştu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Jilet gibi derler ya, elinize sağlık.

Tesekkur ederim Erdem Bey. Fena parliyor, zarar gormesin diye bunun uzerinide mi kaplasam diye dusunuyorum :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Güle güle kullanın.

Parlak iç mekanın tek sıkıntısı, güneşte tozların kabak gibi ortaya çıkması ve inanılmaz parmak izi bırakması. Silinince ama görüntü şahane :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Çok güzel olmuş,güle güle kullanın.

Fren pedal lastiği de yenilenmek istiyor.

Tesekkkur ederim Muharrem Bey. Fren pedal lastigi hic dikkatimi cekmemisti, caresine bakacagim ;)

tanıdıktan daha iyi olur tabi. 

aracın motor arıza konusunu açtık çok şükür bismillah demeden ama sabit konusunu açmaya fırsat olmadı. araç bende de değil şu an için, önümüzdeki günlerde açarım herhalde.

Tamamdir, sizlere de kolay gelsin

çok güzel olmuş sony ile daha iyi olur 6000 cd folyo ile kaplayabilirsiniz bu arada yapan arkadaş vardı güzel durmuştu

Cok tesekkurederim. Folyo isine bulasmaya hic niyetim yok zira beceremiyorum :)

Çok beğendim,güle güle kullanın.

Tesekkur ederim Hakan Bey.

Güle güle kullanın.

Parlak iç mekanın tek sıkıntısı, güneşte tozların kabak gibi ortaya çıkması ve inanılmaz parmak izi bırakması. Silinince ama görüntü şahane :)

Tesekkur ederim Sani Bey. Evet haklisiniz. Tozu belli edecegini bildigim icin kapi cebinde mikrofiber bez bulunduruyorum, hevesim gecene kadar her araca bindigimde tozunu alirim artik :) Asil endisem zamanla goze batan kilcal ciziklerin olusmasi, umarim olmaz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tesekkur ederim Sani Bey. Evet haklisiniz. Tozu belli edecegini bildigim icin kapi cebinde mikrofiber bez bulunduruyorum, hevesim gecene kadar her araca bindigimde tozunu alirim artik :) Asil endisem zamanla goze batan kilcal ciziklerin olusmasi, umarim olmaz.

Şirketteki lodgy'mizin de parlak plastik. Ama daha hiç çizik görmedim. İnşallah sizde de sorun olmaz :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sefa Şenyurt

Keşke orjinal renginde boya bulunabilse idi, ama yine de güzel olmuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
(düzenlendi)

Şirketteki lodgy'mizin de parlak plastik. Ama daha hiç çizik görmedim. İnşallah sizde de sorun olmaz :nazar:

Insallah Sani Bey :)

Keşke orjinal renginde boya bulunabilse idi, ama yine de güzel olmuş :)

Tesekkur ederim. Orijinal boya nasil bir boyaysa tirnakla kazinabiliyor, uzak kalsin mumkunse :) Fumeye boyatmami kastediyorsaniz ayni tonu tutturamamaktan korktum. O yuzden piano black boyatmaya karar verdim.

Edit: Harf hatasi.

tarihinde Sinan Uzundumlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Harika olmuş güle güle kullanın

Elinize sağlık. Çok güzel olmuş.

Tesekkur ederim arkadaslar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Boyayan ustanın ellerine sağlık .. Yaptığı iş eline bulaşmamış helal olsun . Güzel günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Fabrikasyon olsa bu kadar olurdu. Çok güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...