İçeriğe Yönlendir

The Boogeyman (Yeni Sahip)

Tamer Topaç

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı

Hayırlı olsun kardeşim, ailede kalması çok güzel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı olsun kardeşim, ailede kalması çok güzel

Eyvallah, saolasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı uğurlu olsun çok doğru bir seçim olmuş.Kıymet bilene gitmesi çok güzel. :good1::nazar:

Teşekkürler. Seçim keyfi yapıyorum bu aralar.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı olsun

Saolasın Abi.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı olsun

Saolasın Abi.

Yorum bağlantısı

Saolasın Abi.

Tamerciğim tapatalk imzanı kapatırmısın ? :)

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Tamerciğim tapatalk imzanı kapatırmısın ? :)

Hımm. Tamamdır, anladım Abi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sami Demirpaz

Guzel olmus abi.

Bi ara stepne yerinde krikonun resmini ceker misin babamin mondeo nunki yanlis duruyor sanki.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Guzel olmus abi.

Bi ara stepne yerinde krikonun resmini ceker misin babamin mondeo nunki yanlis duruyor sanki.

Tabi ki, çekip gönderirim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sanirim aracin ilk alindigi gunu hatirliyorum.Serhan Abi Sabri Abiden bahsedince bi yazisinda jeton düştü.

Güle güle kullan foto lazim ama ben anlamadim son halini. İlk gunku hali aklimda hala :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Sanirim aracin ilk alindigi gunu hatirliyorum.Serhan Abi Sabri Abiden bahsedince bi yazisinda jeton düştü.

Güle güle kullan foto lazim ama ben anlamadim son halini. İlk gunku hali aklimda hala :)

Çok sağolasın. Bu aralar işler çok yoğun. En kısa zamanda çekimlerini yapıp yükleyeceğim.
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Guzel olmus abi.

3bb5a5b6cb0f543d2beda8c6e3561968.jpg

b2bbb7e04698ce638c7aab2eed24445b.jpg

83e82cda74892e22363b2cd5847d3c27.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tamer Topaç

Bayram tatilinde İstanbul-İzmit-Yalova-Sakarya-Bolu Abant-Bursa-Balıkesir biraz gezme dolaşma sonucu 1700 km. civarı yol katettik. Kullanım otoban, şehir içi, virajlı asfalt köy yolları. Ara sıra 40' ı da geçtiğim olmuştur :fiuw: .

İstanbul' a geldiğimde yol bilgisayarı 4,8 gösteriyordu. 

3c40c5184afab9483960e6741ffd7996.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

değer müthiş ben 1.5 dizel era ile aynı değeri ancak yakalıyabiliyordum kasarsam eğer.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

değer müthiş ben 1.5 dizel era ile aynı değeri ancak yakalıyabiliyordum kasarsam eğer.

Aracı ilk aldığım zamanlar şehirdışı 7 lt, şehiriçi 9 lt. civarlarıydı. Alıştıktan sonra şehiriçi 7, şehirdışı 4,5-5,5 lt. arası dolaşmaya başladım.

Genel olarak sakin kullanırım, öyle aman aman çok da kasmam. Hızlı kullanmak istediğimde çekinmem. Sadece ilk kalkış ve hızlanma yavaş, sonrası zaten hep 120 km. hızla gidiyorum. Kurum oluşmasın diye de yüksek devir sabit gitmeyi de ihmal etmem.

Yolda çok taciz edenler oluyor. Aracına göre davranıyorum. Güçlü bir araç ise çekinmeden gaza basıyorum, daha güçsüz bir araç ise, yol veriyorum.

Rampa aşağı inişlerde bir üst vitese alıp araç süzülüyor. Rampa çıkışlarında da gaz pedalı sabit çıkıyorum, kolay kolay devirden düşmüyor düşer ise, vites küçültüp pedala abanmıyorum. Gaz pedalına turbo göstergesine bakarak basmaya çalışıyorum.

Zaten neredeyse herhafta sonu İstanbul - İzmit arası giderim. 4 ayda 8 bin Km' ye yakın yol yapmışım. 

Araçta 225/40/18 lastikler var.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mk3 2.0 tdci ford un en az yakan en seri ve en sesli motorudur.. her güzelin bir kusuru olmalı...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

bu forumu gerçekten çok seviyorum.. hayırlı uğurlu olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

mk3 2.0 tdci ford un en az yakan en seri ve en sesli motorudur.. her güzelin bir kusuru olmalı...

Evet ses konusu, Çağlar Abi bu konuyla ilgili de senden görüş alacağım.
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Big turbo big enjektör ve 230+ olunca km ye 1 tl yaktigi günleri hic unutamiyorum Çağlar abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Güçte sıkıntı yok. Aynı zamanda yakıt ta yeterince ekonomik. Basarsan yakıyor ama, o da yine çok makul seviyelerde. En fazla 9-9,5 lt. gördüm şehiriçi denemeleriydi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...