İçeriğe Yönlendir

Ka - Direksiyondan Teyp Kontrolü

Doğa Torpil

Recommended Posts

Sani Gerşon

Ses kumanda kolunun aydınlatması var mı? Orijinalinde varsa ve bağlarsan enfes olur.

Orjianlde ford ta boyle bir aydinlatma yok maalesef.
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Her yere koyarlar, gece kullanılanda bir parça enteresan olmuş.

El yordamıyla kullanılır abi :) direksiyon kumandasına da bakacaksak ohoo :)
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Abi o mantıkla hiç aydınlatmaya gerek yok, ezbere biliyoruz ne nerde. :p Ben biraz fazla seviyorum gece ışıklandırma, ambiyans falan. Bugün aracın far anahtarının ampulü yanmıyordu onu değiştirdim, akşam gittim baktım nasıl diye. Öyle yani. :oghk:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Abi o mantıkla hiç aydınlatmaya gerek yok, ezbere biliyoruz ne nerde. [emoji14] Ben biraz fazla seviyorum gece ışıklandırma, ambiyans falan. Bugün aracın far anahtarının ampulü yanmıyordu onu değiştirdim, akşam gittim baktım nasıl diye. Öyle yani. :oghk:

Şu ledleri nasıl led alacağız :) O hastalıklı yeşilden kurtulalım ya ambians demişken
Yorum bağlantısı
Burak Kara

Bitmiş halini de görmek isteriz. :) 

Işık takıntısı bende de var. Sadece ışığı yanmıyor diye sağ cam açma düğmesini yeniledim.  :)  Işık konusunda çakmaklığa bir şey yapmak istiyorum. Nasıl bir şey tavsiye edersiniz ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Bitmiş halini de görmek isteriz. :)

Işık takıntısı bende de var. Sadece ışığı yanmıyor diye sağ cam açma düğmesini yeniledim. :) Işık konusunda çakmaklığa bir şey yapmak istiyorum. Nasıl bir şey tavsiye edersiniz ?

Küllüğü kesip biçip biraz islevsel hale getireceğim henüz bakmadım tam ne yapılır oraya
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Şu ledleri nasıl led alacağız :) O hastalıklı yeşilden kurtulalım ya ambians demişken

Smd led 5730 - 3528 karttaki ledin boyutuna göre alınacak. Her renk var 100 adet geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herşey yolunda asayiş berkemal :)

Plastiklerin boyası biraz daha profesyonel olmalı derim. Bi de teybin tuşuna ne oldu :)

Ellerinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Plastiklerin boyası biraz daha profesyonel olmalı derim. Bi de teybin tuşuna ne oldu :)

Ellerinize sağlık.

Vallahi benden bu kadar :) Teyp kafasını sökerken çıkmıstı şu an yerinde tuş.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

İnsanlık için küçük ama ka için büyük adım olmuş. Miss

Direksiyon kumandası koymayan ford utansın.Ne diim :) Sagol abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kara

Elinize sağlık. Direksiyon dikkatimi çekti baya temiz. Bir işlem vardır sanırım ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Elinize sağlık. Direksiyon dikkatimi çekti baya temiz. Bir işlem vardır sanırım ?

Teşekkür ederim.İşlem yok direksiyonda.Alırken ilk ona baktım km yi anlamak için hatta söktürdüm arabanın orjinal direksiyonu :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Telbakiroğlu

Çok güzel olmuş araba çok daha modern gözüküyor. Güle güle kullanın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Güzel

Herkese merhabalar arkadaşlar konu müthiş bir konu olmuş anladığım kadarıyla 5000 lere kumanda uydurulamadı.kumandanın içerisinden direk tuşlardan kablo çekilerek teybin mesala ses tuşunun olduğu yere lehimleyerek aynı tuşun paraleli gibi bişey yapılabilir diye düşünüyorum.tıbbi cihaz tamircisiyim elektronik bilgim iyi böyle bir şey düşünüşebilir.arkadaşlara yardımım dokunsun 5000 teyp olanlara kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kara

Musa Bey, ön çerçeveyi neyle birleştirdiniz şimdi dikkatimi çekti. Plastik parçalarla başım dertte :) Koltuk yatırma kolu yani. Belki işime yarar.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Musa Bey, ön çerçeveyi neyle birleştirdiniz şimdi dikkatimi çekti. Plastik parçalarla başım dertte :) Koltuk yatırma kolu yani. Belki işime yarar.

Havya ile eriterek araya da kestiğim küçük metal telleri gömdüm oyuklar açarak.tel koymadığım tek yer catladı :)O parça benimde canımı sıkıyor henüz o konuya gelmedim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Azad Mirzade
On 14.09.2016 at 19:18, Musa Değerli yazdı:

8b763e0ff5b928402f0126eb25c2fa34.jpg

Herşey yolunda asayiş berkemal :)

Abi sen napıyorsun ya ! ee canı çekenler ne yapacak şimdi :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
11 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Abi sen napıyorsun ya ! ee canı çekenler ne yapacak şimdi :)

:) Çok takılma gittiğim yol yol değil.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...