İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Triger Değişim Zamanı

Turgay parmaksız

Recommended Posts

Turgay parmaksız

arkadaslar 2009 c max aldım 38 binde acaba bunun triger seti ne zaman değişmem gerek.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Değişmemişse tam zamanı [emoji106] biraz geçmiş ama sıkıntı değil [emoji6] [emoji41]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Turgay Kotil

merhaba  benim aracım da c max 2012    72000 km oldu oldu.Bende okudum 135.000 km yada 4 yıl diyor km için . İçimden hiç değiştirmek gelmiyor . Kimbilir servis kaç para isteyecek .Yahu milletin kıytırık arabaları 180.000 yada 10 yılda  triger değiştiriyor.4  yıl olurmu yahu bizimkisi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Varankaya

bugün servisteydim 1150 tl dediler triger değisimi için.dışarda ne kadar acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

aracı alırken bursa'da aracı gösterdiğimiz ustada aşağı yukarı aynı fiyatlardan bahsetti. bana çok gelmişti, ecoboost olması kaynaklı fiyatın böyle olduğunu belirtti ama detaylı sormadım servisteki fiyatları bilmediğim için. serviste de belirttiğiniz miktarda ise servis kayıtlı olarak yaptırılabilir. 

verdiğim bilgi yanıltabilir, yine de sanayiye uğrarsanız daha kesin bilgi olur. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cemil Kaynak

Benim aracimda 2011 ecoboost 1000 tl ye triger seti v kayisi seti devirdaim ve klima gazini yaptirdim. Maslak oto sanayi...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugün servisteydim 1150 tl dediler triger değisimi için.dışarda ne kadar acaba

Bu fiyata hangi islemler yapilacak onuda ogrenin.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Zafer Coskun

benim araç 2011 cmax dizel trigeri ve v kayışını yeni değiştirdim sanayide. sanayideki özel ford servisi triger kayışının 90 binde değiştirilmesi gerektiğini söyledi.aracım 116000 km de orjinali ile değiştirdiler bir saat falan sürdü işçilik dahil 370 tl tuttu. araçtan çıkan eski triger kayışı pekte yıpranmış gibi görünmüyordu. sağa sola kıvırdım esnettim hiçbir yerinde çatlak vs. yoktu. ama yinede riske girmemek gerek.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halil Yakut

Merhaba,  2012 model, dizel, 64 000 km deki aracın triger ve devirdaim pompası için özel servisten 800 lira fiyat istediler.  Randevu da aldım.  Fakat aracin km sinin az olması nedeniyle triger degisiminin gerekmedigi,  130 000 km ye kadar idare edeceği yönündeki yorumlar üzerine,  değişimi 1_2 sene daha ertelesem olur gibi bir izlenim oluştu.  Sizce ne yapmalıyım?  Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Durhasan Evcek

herkese iyi akşamlar. arkadaşlar yarın triger  kayışı ,devirdaimi ve v kayışını   değiştirmem gerekiyor. bizim burada    dayco ve ina bulunuyor, hangisini alayım.kullanan veya konuyu bilen arkadaşlardan tavsiye bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim,

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
14 dakika önce, Durhasan Evcek yazdı:

herkese iyi akşamlar. arkadaşlar yarın triger  kayışı ,devirdaimi ve v kayışını   değiştirmem gerekiyor. bizim burada    dayco ve ina bulunuyor, hangisini alayım.kullanan veya konuyu bilen arkadaşlardan tavsiye bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim,

İkisi de iyi markadır... 

Dayco alın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Durhasan Evcek
14 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İkisi de iyi markadır... 

Dayco alın.. 

teşekkür ederim. iki parçacımız var, dayconun diş sayıları tutmadı,bir tane fomoco vardı 2015 üretimi, diş sayısı tuttu  141 diş   aldım,  arkadaşım tamirci zaten taktılar.orijinal üstünden çıkanda  fomoco idi  devirdaimi değişecektim çok çok iyi diye arkadaş değişmedi. sadece v kayışı aynı ölçüde bulamadım az bir uzun olanını alıp taktılar sorun yok. 200 tl triger 30 tl v kayış  3 saatte işimiz bitti..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...