İçeriğe Yönlendir

Anka Kuşu

Oğuzhan Çakır

Recommended Posts

Aydın Perçem

Çakır ailesine hayırlı olsun..  :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah, kazasız belasız kullanın inşallah Oğuzhan ve Adnan Çakır  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin.

Ben bu arabanın datlısından datmadım haberiniz olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Hey Maşallah ikinize de Oğuzhan. arabanın maşallahı var rabbim kaza bela vermesin inşallah.  :nazar:

bu arada sende baya büyümüşsün uzun zaman oldu seni görmeyeli. sana maşallah.  :nazar: profil resmini hemen değiştirmelisin bence

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun :nazar:  valla Adnan abi bir whatsapptan fotoları attı o kadar, konusu ne zaman açılacak diye bekliyorduk   :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Hayırlı olsun.. Allah hata kaza göstermesin..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı uğurlu olsun Adnan abi.Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin İnşallah. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Ohoooo Hem focus hem yeni kasa hem Tit-x birde Tekno paket Daha ne olsun ? Adnan abi Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın!!! :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Maşallah.. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın..Çok yakışıklı duruyor :nazar:  :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güzel günlerde kazasız belasız kullanın inşallah. :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Baktım gördüm inceledim plakasınıda aldım ama beğenmedim :p

:nazar: İyi günlerde kullanın. Dizel ve sessiz olmayı başarabilmiş bir Ford :wub:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Baktım gördüm inceledim plakasınıda aldım ama beğenmedim :p

:nazar: İyi günlerde kullanın. Dizel ve sessiz olmayı başarabilmiş bir Ford :wub:

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Koceeli de arabalar Mert den soruluyor zahir :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Canım kardeşim Oğuzhan hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız cezasız ağız tadı ile binin inşallah. ilk etap ta spor pedal takımı değişimi ile ilk modifiye işlemine başlayabilirsin. Ayrıca araç hangi motor onuda belirtir misin ;)

:nazar:

Babana kalsa hiç konusu geçmeyecek. Tatlısını epey ekşınlı bi akşamda yedik :)

Biz ne bir konu gördük nede bir tatlı yedik abi, bilmem anlatabiliyor muyum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin.

Ben bu arabanın datlısından datmadım haberiniz olsun.

Abi istediğin tatlı olsun, Hemen ayarlayalım bi toplantı özel olarak   :good1:

Hey Maşallah ikinize de Oğuzhan. arabanın maşallahı var rabbim kaza bela vermesin inşallah.  

bu arada sende baya büyümüşsün uzun zaman oldu seni görmeyeli. sana maşallah.   profil resmini hemen değiştirmelisin bence

Amin abi çok teşekkür ederim,Evet abi çok uzun zaman oldu görüşmeyeli en kısa zamanda görüşmek isterim :) Audi'de çok yakışıklı Maşallah.

Hayırlı olsun valla Adnan abi bir whatsapptan fotoları attı o kadar, konusu ne zaman açılacak diye bekliyorduk   

Teşekkürler abi :) Uzun bi aradan sonra açabildik konuyu,toplantıya seni de beklemişler ama gelmemişsin.

Baktım gördüm inceledim plakasınıda aldım ama beğenmedim 

İyi günlerde kullanın. Dizel ve sessiz olmayı başarabilmiş bir Ford 

Emeklerin için çok teşekkürler abi D'nin yanına bi O bulamamışsın ama neyse 0 ı kabul ediyorum  :fiuw: />

İlk çalıştığında her ne kadar Traktör gibi de olsa,izolasyonu başarılı  :good1:

Canım kardeşim Oğuzhan hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız cezasız ağız tadı ile binin inşallah. ilk etap ta spor pedal takımı değişimi ile ilk modifiye işlemine başlayabilirsin. Ayrıca araç hangi motor onuda belirtir misin ;)

Biz ne bir konu gördük nede bir tatlı yedik abi, bilmem anlatabiliyor muyum 

Çok teşekkürler abi.Hiç gerek yok abi spor pedal takımına araç hediyesi olarak  :fiuw:   Abi motor 1.6 TDCi 115 hp Manuel

En kısa zamanda görüşmek üzere,canın sağolsun abi sen iste  :flowers:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Teşekkürler abi :) Uzun bi aradan sonra açabildik konuyu,toplantıya seni de beklemişler ama gelmemişsin.

Gelemedim malesef Oğuzhan bir dahaki sefere inşallah  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...