İçeriğe Yönlendir

Yurtdışı Alışverişlerde 7$ Para Kazanın + (Gearbest %6) Indirim Alın

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Topcashback referansla üye olunması durumunda hesaplara 7$ ( Yani 5£Pound  )tanımlıyor. Anlaşmalı olduğu sitelerden de en az 0,1$ alışveriş yaparak o sitelerden aldığınız iade oranı ve 7 doları Paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz. 1Pound £ = 1.5 $ ediyor ingiliz para birimi.

Üye olacağınız link  ( 7 $ hesabınıza tanımlanıyor yani 5£Pound ) : http://www.topcashback.co.uk/ref/member431058362509

bDznLV.jpg

Şu ana kadar : 7 $ ilk üyelik +31$ yaptığım alışverişten indirim aldım = 39 $ kazandım ( Güncellenecek )

Alışveriş yapabileceğiniz tanınmış siteler ve iade oranları:

%6 geri ödeme accountunuza yansıyor ve bir süre sonra bankanıza paranızı isteyebiliyorsunuz. 
Extra indirimi alabilmeniz için indirim tutarında geri ödemeyi biriktiriyoruz. Örnek, 50 $ lık bir üründe 2 $ iade aldığımızda o iadeler 7$'ı geçince extra bir 7$ hesaba tanımlı ödemeyi almaya hak kazanıyoruz ( 5 Paund ediyor )

pzZaQq.jpg

Topcashback’te bulunan kodları da kullandığınızda sitelerden büyük bir indirim sağlayabiliyorsunuz.

1 – İsim soy isim ve mail adresi ile üye oluyorsunuz.

2 – Alışveriş yapacağınız siteyi arayıp buluyorsunuz

3 – İsterseniz alt taraftaki kodlardan da işinize yarayan indirimler bulabilirsiniz

Sitenin kullanımı hakkında bilgi verecek olursak üye girişi yaptıktan sonra üstteki arama çubuğundan alışveriş yapacağınız siteyi arıyorsunuz ve alışveriş sitesinin sayfasına gidiyorsunuz.

XkQjXR.jpg

Daha sonra cashback butonuna basıp alışveriş bölümüne geliyorsunuz.

rMlaJN.jpg

Daha sonra Get CashBack Now butonuna bastığınızda sizi alışveriş yapacağınız siteye yönlendiriyor ve alışverişinizi yapıyorsunuz.

WkMy72.jpg

Yıllık ücreti olmayan para iade platformu Topcashback, referansla üyeliğe 7$ tanımlıyor. Alışveriş ödemesini tamamdıktan sonra birkaç saat içinde alışveriş tutarınız, alacağınız geri iade ve geri iadenin ne kadar sürede geleceği sitede görünecektir. Geri iadeniz onaylandığında 0.01$ dahi olsa PayPal hesabınıza paranızı çekebilirsiniz.

Sırası ile sonra : Account kısmından, 

Navigation

m6Yag8.jpg

Üye olduğunuzda hesapta doğrudan 7$ ile başlıyorsunuz, yaptığınız alışverişten de örneğin GearBest'te %6$'lik bir iade tanımlanacak. Girişinizi yaptıktan sonra Gear Best'e yönlendirme yapılacak olan sayfaya bağlanıyorsunuz: 

Bu aşamadan sonra sepetinize ürünleri ekleyip doğrudan ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi başka bir yere değil, doğrudan siteden alışverişinizi nasıl yapıyorsanız ödemenizi o şekilde gerçekleştireceksiniz. Bize geri ödemeyi sağlayacak olan sitede yapmanız gereken Settings kısmından Paypal'ı seçerek Paypal hesabınıza aktarım yapılmasını istemeniz. 

BEnim toplam aldığım iade :  ( 39 $  ) Parayı bankaya aktardım bile.

Mpnboa.jpg

1vQ335.jpg

ZkbavA.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Abi daha sabah alışveriş yaptum 50$ lık.kaçırdık indirimi.

Sağlık olsun 6 $ + 5 $ toplamda 11 $ gitti :p

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Üyelik için sadece mail adresi ve şifre verdim. Sadece bu kadar mı? bir de hani ref alarak üye olacaktık. O kısım nasıl oluyor? Sizin verdiğiniz link referas olarak mı geçiyor.?

Yorum bağlantısı

Buna benzer bi site daha var bonusbay, aliexpressde geçerli sanırım ama oranlar düşük. Güzelmiş bu :) xiaomi için monopod alayım :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Üyelik için sadece mail adresi ve şifre verdim. Sadece bu kadar mı? bir de hani ref alarak üye olacaktık. O kısım nasıl oluyor? Sizin verdiğiniz link referas olarak mı geçiyor.?

Aynen [emoji106]

Buna benzer bi site daha var bonusbay, aliexpressde geçerli sanırım ama oranlar düşük. Güzelmiş bu :) xiaomi için monopod alayım :)

valla bende 168$ lık birşeyler aldım 20 $ iade etti yani akmasada damlar :)

Yukarı resmini koydum.

Yukarı resmini koydum.

Yorum bağlantısı

Aynen [emoji106]

Yukarı resmini koydum.

Yukarı resmini koydum.

Phantom u alırken denk gelse iyi olurmuş abi :D
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Phantom u alırken denk gelse iyi olurmuş abi :D

Onda da topcashback kullandım 30 $ iade :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yahu Olgu, İzmir'e gelip arabandaki kamerlara hareket yapıcam, 6 aydır kamera alamadım, o kadar seçenek koydun ki ortaya, ne alacaz arkadaşım şimdi? :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Yahu Olgu, İzmir'e gelip arabandaki kamerlara hareket yapıcam, 6 aydır kamera alamadım, o kadar seçenek koydun ki ortaya, ne alacaz arkadaşım şimdi? :)

A118c al geç miss Ama hele bir kamera geliyor ki... efsane olacak  :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

A118c al geç miss Ama hele bir kamera geliyor ki... efsane olacak  :p

Bak bunu dedin, hep böyle yapıyorsun, artık kendinden kameralı araba alıcam. :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bak bunu dedin, hep böyle yapıyorsun, artık kendinden kameralı araba alıcam. :)

Abi o hep öyle zaten atıyıyor fişni delirtiyor. hop puf kaçıyor sonra

Yorum bağlantısı
Erdoğan Gül

Olgu bey gearbest geri ödeme olayı yeni üyelikte mi geçerli, mevcut üyeliklere nasıl tanımlama yapılıyor?

mobilden

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey gearbest geri ödeme olayı yeni üyelikte mi geçerli, mevcut üyeliklere nasıl tanımlama yapılıyor?

mobilden

Site üzerinden alışverişi yapınca oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Dediğiniz linki tıkladım üye oldum mail şifre vs.

sonra gearbeste ordan bağlandım sepete ekledim alacağım kamerayı ve paypalla ödeme yaptım.

%12 indirim falan yapmadı 68 dolar neyse o oldu :)

ayrıca bu 5 doları nereye ne zaman yatıracaklar bunun kontrolunu nereden yapacağız...

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Dediğiniz linki tıkladım üye oldum mail şifre vs.

sonra gearbeste ordan bağlandım sepete ekledim alacağım kamerayı ve paypalla ödeme yaptım.

%12 indirim falan yapmadı 68 dolar neyse o oldu :))

ayrıca bu 5 doları nereye ne zaman yatıracaklar bunun kontrolunu nereden yapacağız...

Daha sonra o %12 yi iade ediyorlar paypaldan alıyorsun ortalama 60 gün henüz banada yatmadı. Bir süre sonra mail gelecek. [emoji1]

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu
(düzenlendi)

b92ca360a16a68a7368cc5a791c9c8a7.jpg

8 kusur dolar kazanmisim... 68 dolarlık harcamam da... Ama nasıl kullanacaz :))

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tarihinde Bahattin Öztoklu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

b92ca360a16a68a7368cc5a791c9c8a7.jpg

8 kusur dolar kazanmisim... 68 dolarlık harcamam da... Ama nasıl kullanacaz :))

Miss, [emoji1][emoji1]

60 gün sonra paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Oradan banka hesabına.

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Şimdi sıra geldi class 10 32gb hafıza kartına tavsiye edebileceğiniz sağlam bir link var mı? Sahte olmayan

Ve

Focus 3 um için bir geri görüş kamerasına ihtiyacım var

http://m.n11.com/yeni-ford-focus-3-2012-2013-uyumlu-geri-gorus-kamerasi-P70160305

gibi acaba bunun yurtdışını bulabilirmiyiz uyumlu olur mu. Bunun çıkışı 3 kablolu aynaya bağlantısını yapabilirlerlermi

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İlk 5 dolar alışverişten sonra mı paypala gidiyor Olgu ? Ayrıca settingsten yüzde 80 e 20 mi yapıcaz?

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İlk 5 dolar alışverişten sonra mı paypala gidiyor Olgu ? Ayrıca settingsten yüzde 80 e 20 mi yapıcaz?

Paypal mail adresinizi belirliyorsunuz oraya aktaracak, settings te kazanılan gelirden bağış yapmak istenirse değiştiriliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...