İçeriğe Yönlendir

Xiaomi'den Araç Çakmak Usb'lerin En Iyisi ( Kalite Süper )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Bu çok özel Araç çakmak şarj cihazını paylaşmak istedim arkadaşlar. Kutu açılım videosu eklendi.

Specifications
General
Brand: XiaoMi 
Mainly Compatible with: Samsung Note 5,Samsung Galaxy S6 Edge Plus,HTC One M9,iPhone 5,Ipad Mini,Universal,Samsung S6,iPhone 6,iPhone 6 Plus,iPhone 6S,iPhone 5C,iPhone 5S,iPhone 6S Plus,iPad Air (iPad 5) 
Type: Car Chargers
Cable
Color: Silver 
Material: Metal
Car Charger
Input: DC 12 - 24V 
Output: DC 5V / 2.4A; 5V / 3.6A Max ( Total )
Dimensions and Weight
Product weight: 0.037 kg 
Package weight: 0.116 kg 
Product size (L x W x H): 6.00 x 2.10 x 2.20 cm / 2.36 x 0.83 x 0.87 inches 
Package size (L x W x H): 11.00 x 6.00 x 4.00 cm / 4.33 x 2.36 x 1.57 inches

1vW2QA.jpg

LAzYVj.jpg

rMkml7.jpg

7gnV05.jpg

PkWYL9.jpg

9o19Jk.jpg

g80433.jpg

qMkmo5.jpg

MpGPnN.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çok şık duruyor resimlerde. Uyumluluk sıkıntısı yoksa bence gayet güzel.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

2.4 Amper? bizim cihazlar için accık yüksek olmuyor mu?

Hızlı şarj işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Hızlı şarj işte :)

huuuuhuuuwwwww. cihazlar hız delisi olacak desene. 4.5g den sonra şarjlar yavaş kalmıştı zaten :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Bende sipariş verdim teşekkür ederim umarım memnun kalmışssınızdır sizde :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

1A ile şarj olan telefonunuzu 2.4A ile şarj etmek bataryanızın ömrünü kısaltır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

fazla düşük olduğu zaman navigasyon kullanırken şarja takılı olsa bile telefonun gittikçe batarya azalıyor, yüksek amper candır,, en aşağı 1.5A olmalı, bende nokia nın orjinal 1A modeli var idare ediyorum ama düşük geliyor.

Yorum bağlantısı
Efe Özer

1A ile şarj olan telefonunuzu 2.4A ile şarj etmek bataryanızın ömrünü kısaltır.

İsterse sarj cihazı 5 amper olsun telefon ne kadar cekerse adaptor onu verır.Mesela resimdeki adaptor 2.1 amper telefonun orjınali ise 1 amper.Ama yine ıhtıyacı olan akımı cekıyor.

v5289p.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

1 dolar fazlasına Bluetooth ve FM olan modeli aldım, kaliteli fakat çift USB arasında 3.6 amperi ayırmada cihaz ve kablo seçiyor. ( her kanal max 2.4 veriyor) benin tel normalde 1000ma çekiyor ama xiaomi ile 700 de kalıyor.

Farklı iki cihazı birlikte bağladım 2000 bile veriyor)

20f5edba550f4c80e21e217daf8a2f01.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Xiaomi don yapsa alıp giyerim :D

Çok kaliteli ürünleri var, belkin marka kaliteli çift çıkışlı bir cihazım var, biri 2A biri 1A çıkışlı o da. İhtiyacım olsa alırdım :)

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Belkin gerçekten çok kaliteli.

Xiaomi'nin methini duydum ama kullanmak nasip olmadı henüz.

Yorum bağlantısı

Xiaomi mi3 - mi4 ve mi note pro telefonlarını da bayağı detaylı kurcaladım kullandım, hatta bi arkadaşımdan mi3 ü kız arkadaşıma aldık, yazılım konusunda bile acayip adamlar. Telefonu alıp kurcalayın standart bir Android ile alakası yok tamamen kendi farklı arayüzleri var ve çok kullanışlı

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

İsterse sarj cihazı 5 amper olsun telefon ne kadar cekerse adaptor onu verır.Mesela resimdeki adaptor 2.1 amper telefonun orjınali ise 1 amper.Ama yine ıhtıyacı olan akımı cekıyor.v5289p.jpg

Tamam sen 5A kullan.

Amperin yüksek olması şiddeti arttırır.. Yani daha hızlı şarj edeyim diye 1-1.5A aralığına uygun batarya hücrelerine zarar verirsiniz.. Hızlı dolmuş gibi görünen batarya bir süre sonra verimsiz hale gelir %20 şarjım vardı birden kapandı niye diye cevap ararsınız.. Apple'ın Samsung'un mühendislerinin kafası sizin kadar çalışmıyor mu ki telefonun yarım saat bir saat içerisinde %100 yapacak yüksek amperli sarj aleti koyabilecekken 3 saatte dolduran 1A'i koyuyor?

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Tamam sen 5A kullan.

Amperin yüksek olması şiddeti arttırır.. Yani daha hızlı şarj edeyim diye 1-1.5A aralığına uygun batarya hücrelerine zarar verirsiniz.. Hızlı dolmuş gibi görünen batarya bir süre sonra verimsiz hale gelir %20 şarjım vardı birden kapandı niye diye cevap ararsınız.. Apple'ın Samsung'un mühendislerinin kafası sizin kadar çalışmıyor mu ki telefonun yarım saat bir saat içerisinde %100 yapacak yüksek amperli sarj aleti koyabilecekken 3 saatte dolduran 1A'i koyuyor?

Sen dedıgımı anlamamıssın ki abi.Ben dedimki telefon ıhtıyacı neyse o akımı ceker.Hızlı sarj olmaz.Yani 2.4 amperlık arac sarj cıhazına baglayınca telefon daha hızlı dolmayacak ki,orjınal yanında gelen adaptoru ne kadar surede dolduruyorsa o surede dolacak.Ordakı amper degerı max verebılecegı akım.Bir telefonun en hızlı sarj suresi zaten orjınal adaptoruyle sarj oldugu sure.Su bufelerdekı 1 tl atıp calısan aletler soklayıp bataryayı olduruyor.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Xiaomi don yapsa alıp giyerim :D

Çok kaliteli ürünleri var, belkin marka kaliteli çift çıkışlı bir cihazım var, biri 2A biri 1A çıkışlı o da. İhtiyacım olsa alırdım :)

Yemin ederim evde 3 tane çakmak adaptörü var aynı bu şekil Xiaomi görünce aldım :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Tamam sen 5A kullan.

Benim tel 1amper çekiyor 2 saatte şarj oluyor, 2.4 adaptör bağlıyorum yine 2 saatte doluyor, 10 amper adaptör bağlasan yine 1a çeker 2 saatte şarj olur, fizik kuralı bu ( v= i*r) pil 1980 mAh.

500ma lık USB de 4 saatte şarj oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

1 dolar fazlasına Bluetooth ve FM olan modeli aldım, kaliteli fakat çift USB arasında 3.6 amperi ayırmada cihaz ve kablo seçiyor. ( her kanal max 2.4 veriyor) benin tel normalde 1000ma çekiyor ama xiaomi ile 700 de kalıyor.

Farklı iki cihazı birlikte bağladım 2000 bile veriyor)

20f5edba550f4c80e21e217daf8a2f01.jpg

1 dolar fazlasına aldığınız Bluetooth ve fm li olan model xioami mi? Link verir misiniz?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Ben bluetooth fm transmitterlısını alıp corsamda fm özelliği iphonela çalıştıramayıp ilan açmıştım. Şarj cihazı olarak çalışıyor. Fm transmitter özelliği corsada androidle, babamın kuga sony teypte hem ios hem androidle çalışıyor.

Bir ay beklemek istemeyen olursa zaten aliexpressden sipariş ettiğim fiyata satıyorum.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/281276-xiaomi-roidmi-bluetooth-fm-transmitter-usb-%C5%9Farj-cihaz%C4%B1/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...