İçeriğe Yönlendir

Vitesin Üstüne El Konulmalı Mı?

Eren OZEN

Recommended Posts

Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Abi konfor üçlüsü otomatik vites+cc+dijital klima [emoji4]

"cc" yerine "Acc" desek. Adaptif cruise control yani. Şerit takip sistemiyle birlikte olunca yok böyle bir konfor :)

Bir zamanlar ben sağ elimi çok fazla vites kolunun üzerinde tutardım. Toyota Corolla'da senkromeç dişlisi bozulmuştu. Bu sebepten olabileceğine dair yorum yapmışlardı serviste.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

"cc" yerine "Acc" desek. Adaptif cruise control yani. Şerit takip sistemiyle birlikte olunca yok böyle bir konfor :)

Bir zamanlar ben sağ elimi çok fazla vites kolunun üzerinde tutardım. Toyota Corolla'da senkromeç dişlisi bozulmuştu. Bu sebepten olabileceğine dair yorum yapmışlardı serviste.

Künefe üstüne kaymak olur abi(henüz tadına bakamadım :blush: )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

abi henüz o kadar zengin olamadık  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Otomatik bir de hiz sabitleyici varsa corabini bile degistirirsin: :)

Saygilarimla.

Şerit takip ve buna bağlı direksiyon yoksa o iş biraz zor yalnız  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Vites üzerinde dururken oraya ne kadar yük binebilir ki ? Kol dayama yoksa bilemiyorum ama kol dayama varsa hiç bir yük binmez diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Dirsek kolcakta el viteste, tek elle direksiyon kullanmak çok keyifli. Uzun yol harici iki elle kullandığım çok nadir. Ya uzun yol olacak ya da spor mode ☺

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şerit takip ve buna bağlı direksiyon yoksa o iş biraz zor yalnız  :tongue:

Sen de tek elle değiştir Ali Bey. Araçda o kadar maharet var. Sen de gaza basmıyorsun, vites atmıyorsun, direksiyonu çift elle değil de tek elle tutarsın olur biter.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sen de tek elle değiştir Ali Bey. Araçda o kadar maharet var. Sen de gaza basmıyorsun, vites atmıyorsun, direksiyonu çift elle değil de tek elle tutarsın olur biter.

Saygılarımla.

Illa genesis mi alalım abi, Hyundai marka rakiplerine göre ucuz olur az da olsa [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

dün full üstü full focus kullandım şerit ortalayınca ekranda hemen şerit işaretleri çıkıyor bilerek şerit dışına bıraktım hemen şeride sokuyor :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...