İçeriğe Yönlendir

Clio 4 1. Yıl Bakımı

Yusuf Aycibin

Recommended Posts

Yusuf Aycibin

Ustalık yağı filtreyi değiştirmekte değil, bunları değiştirirken aracın genel durumunu kontrol etmekte.

Bunu yapabilecek güvendiğiniz birileri varsa, eyvallah. Yoksa kasaplara emanet.

150gr daan kasıt, balans ayarında 150gr'lık kurşun koyulmasından falan bahsedilmiştir. Sanıyorum biraz yuvarlak anlatılmış ki böyle soru işaretleri kalmış.

yok o balanstan bahsetmiyor direksiyona bağlanacak ağırlıktan bahsetti saçmaladı sanki biraz o yüzden dedim bende zati :s 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Cihan Yaşar
Merhabalar;

Aracım 13500 kmde fakat 1 yılı doldurduğu için bakım zamanı geldi gerçi ben daha 1 buçuk ay oldu alalı ama bendne öncesi vardı haliyle şimdi serviste bu yıllık bakımına götürsem ne kadar fiyat çıkar? garantisi devam etsin diye yoksa kendim yapsam daha mı iyi olur ? :s karar vermedim açıkçası gereksiz yere servis e o kadar para vermekte istemiyorum sonuçta aynı şeyleri yapacaklar motor yağı filtreler tamam ben yapsam 250 tl serviste kim bilir ne kadar a çıkıcak 500ü geçer tahminim ayrıca bakımı ben yapsam garantiden çıkartsam yada 20 binde servis e götürsem nasıl olur fikirlerinizi bekliyorum 
2013 dci clio sportourer 75000 km dizel aracıma petronas 5w30 acea c4 sartnameli yag uyarmı
beb2e5a131b56f5ccbceef25afc9ca84.jpg511872ba44d66bfb885a4a4baceb562d.jpg

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...