İçeriğe Yönlendir

Kaymaz Telefon Tutucu

Eren OZEN

Recommended Posts

Eren OZEN

Merhaba arkadaşlar. Bi sitede bi şekil araç tutucu fark ettim ilk defa dizaynı biraz değişik bir tutucu gördüm. 2 Adet var fiyatları farklı ama görünüşte aynı. Aracıma navitech taktırmayı düşünüyordum ama bu araç içi tutucuyu gördükten sonra şöyle birşey düşündüm, bunu alıp göstergenin etrafına yerleştirsem telefonuda oraya tuttursam bana multimedia tarzı bi iş görebilir. Telefon tutucunun linkini paylaşıcam baktığınız zaman aklımdaki fikri anlayacaksınız. Rahat bi şekilde telefonu şarjada takabiliyoruz bunda. Benim sorum aranızda bu aleti kullanan varmı? Verim alan varmı? Fiestanın eğimli göğsünde rahat duruyormu? Gibi gibi sorular. Ya da buna benzer fikir olarak paylaşabileceğiniz telefon tutucularını görmek isterim. İşte linkler;

http://www.hepsiburada.com/cover-me-remax-arac-tutucu-ve-sarj-manyetik-pad-p-TELARACARESRT236?magaza=Ares&&utm_source=sm&utm_medium=facebook&utm_campaign=dpa-all-1&utm_content=dpa&utm_term=kategori-genel&wt_sm=facebook.dpa.kategori-genel.dpa-all-1

http://www.hepsiburada.com/case-4u-arac-tutucu-ve-sarj-manyetik-pad-p-TELARACC4UMNYTPAD

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Bi sitede bi şekil araç tutucu fark ettim ilk defa dizaynı biraz değişik bir tutucu gördüm. 2 Adet var fiyatları farklı ama görünüşte aynı. Aracıma navitech taktırmayı düşünüyordum ama bu araç içi tutucuyu gördükten sonra şöyle birşey düşündüm, bunu alıp göstergenin etrafına yerleştirsem telefonuda oraya tuttursam bana multimedia tarzı bi iş görebilir. Telefon tutucunun linkini paylaşıcam baktığınız zaman aklımdaki fikri anlayacaksınız. Rahat bi şekilde telefonu şarjada takabiliyoruz bunda. Benim sorum aranızda bu aleti kullanan varmı? Verim alan varmı? Fiestanın eğimli göğsünde rahat duruyormu? Gibi gibi sorular. Ya da buna benzer fikir olarak paylaşabileceğiniz telefon tutucularını görmek isterim. İşte linkler;

http://www.hepsiburada.com/cover-me-remax-arac-tutucu-ve-sarj-manyetik-pad-p-TELARACARESRT236?magaza=Ares&&utm_source=sm&utm_medium=facebook&utm_campaign=dpa-all-1&utm_content=dpa&utm_term=kategori-genel&wt_sm=facebook.dpa.kategori-genel.dpa-all-1

http://www.hepsiburada.com/case-4u-arac-tutucu-ve-sarj-manyetik-pad-p-TELARACC4UMNYTPAD

Eren Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

navigasyon için belki olabilir ama sürekli kullanılacaksa ortalıkta kablo kirliliği oluşturur

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

telefon tutucu olmasın?

Bence telefon tutucu ve bu para edecek bir şey değil, kocaman tabanı var, kablolu, ayrı soketli, o ney la?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Gerçeekten kullanacaksanız güzel duruyor. Ama 2 gün sonra sıkılırsanız yada kablo karmaşasından dolayı çıkarıp atarsanız gereksiz masraf olur size.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

http://urun.n11.com/diger-ipad-tablet-aksesuarlari/arac-ici-izgaralik-miknatisli-telefon-tutucu-P105407497?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwrte4BRD-oYi3y5_AhZ4BEiQAzIFxn4R_78b_JZsknOCDaiArnvGJDSE_FBSz8cxBS0r3Ft8aAgvf8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

birde bunu incele isterseniz bugünler be bizim mağaza çok hızlı giden bir üründür gerçi bu bizim sattığımız değil biraz daha kalitesizi ama mantıkğı aynı araştırın isterseniz işine yarayacaktır kablo derdi ve öyle ortalarda durma derdi de yok hem 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bu ürünü ben de almayi düsünüyorum. Üzerindeki tutucularin yeri degistirilebiliyor, ihtiyaca göre ayarlanabiliyor. üstteki kablo cikatrilabiliyor. sanirim alttaki de cikartilabiliyor. hem android hem apple icin. tasarimi da güzel

Wish isimli uygulamada daha ucuz olmasi lazim ama gec geliyor tabi ki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren OZEN

http://urun.n11.com/diger-ipad-tablet-aksesuarlari/arac-ici-izgaralik-miknatisli-telefon-tutucu-P105407497?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwrte4BRD-oYi3y5_AhZ4BEiQAzIFxn4R_78b_JZsknOCDaiArnvGJDSE_FBSz8cxBS0r3Ft8aAgvf8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

birde bunu incele isterseniz bugünler be bizim mağaza çok hızlı giden bir üründür gerçi bu bizim sattığımız değil biraz daha kalitesizi ama mantıkğı aynı araştırın isterseniz işine yarayacaktır kablo derdi ve öyle ortalarda durma derdi de yok hem 

Evet bunu görmüştüm ama tercih etmeyi düşünmüyorum. Çünki aracım fiesta ve fiestanın klimalarına tam anlamıyla oturmaz bu. Ben multimedia oem taktırmayı düşünüorum ama onun yerine bu bahsettiğim tutucuyu alsam digital ekranın önüne koysam hem telefonu şarj etmiş olurum hemde multimediaymışcasına kullanırım oradan :) kolaya kaçmayı düşünüyorum :D ama bilmiyorum bu üründen kullanmış olan varsa eğer  yorumunu beklerim

Gerçeekten kullanacaksanız güzel duruyor. Ama 2 gün sonra sıkılırsanız yada kablo karmaşasından dolayı çıkarıp atarsanız gereksiz masraf olur size.

Kablo karmaşasının beni çok etkileyeceğini düşünmüyorum. Tutucuyu fiestamın digital ekranının önüne koyarım kablolarda çakmaklıktan uzanacaksa eğer vitesin sağ tarafından yukarı doğru uzanır elimin altında dolaşmaz yani.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Çağatay Özsoy
Eren Gökmen

bir de video var.

Tek eksigi sanirim kablonun ucunda cakmaklik girisi olmamasi. usb üzerinden sarj cok gec olur. bunun yanina bir de 2A lik usbli cakmaklik alinirsa süper olur

Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Hımmm cd girişine takılan hoşmuş düşündüm de şimdi yakışabilir. Dediğiniz gibi daha derli toplu durabilir. Teşekkür ediyorum seçenekler için aralarından değerlendirip alacağım.

Yorum bağlantısı

Hımmm cd girişine takılan hoşmuş düşündüm de şimdi yakışabilir. Dediğiniz gibi daha derli toplu durabilir. Teşekkür ediyorum seçenekler için aralarından değerlendirip alacağım.

Eren bey selam bende 2 adet cd girişine giren tutucu mevcut söğütözü vatan bilgisayardayım buraya yolunuz düşerse yada haftaya kokoreç buluşmasında bakıp görerek beklemeden uygun fiyatla alabilirsiniz.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Haftaya kokorec bulusmasi mi var :) bak bunu bilmiyordum iste. Eger o vakit musait olursam kesinlikle gelirim hem o cd girislilere bakarim. O zamana size haber ederim o zaman

Yorum bağlantısı

Haftaya kokorec bulusmasi mi var :) bak bunu bilmiyordum iste. Eger o vakit musait olursam kesinlikle gelirim hem o cd girislilere bakarim. O zamana size haber ederim o zaman

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...