İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 2001 Model Lpg Kit

Mehmet Fatih Bayrak

Recommended Posts

Mehmet Fatih Bayrak

Merhaba arkadaslar bi arkadaşımıza 2001 mondeo ghia arac aldık malesef aracta tüp yok hangi lpg kiti taktirmaliyiz yardimlarinizi bekliyoruz.

1.prins

2.Brc turbo kit

3.Lavato

4.Atiker gold serisi

5.zavoli

Sizce mondeo mk3 icin rn uygun kit hangisi.tesekkurler

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
İlker Yüksel
(düzenlendi)

Bende BRC MY10 vardı 2012 yılında takılmış 1 senede doğru düzgün binemedim. Ya geç çalışır yada ateşleme sıkıntısı olurdu. Söktürüp Prins taktırdım. Çok da memnun kaldım.

tarihinde İlker Yüksel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Feriz AY

Mehmet bey aracınız hayırlı olsun.bendede 2002 trend x paker var.normal atiker sıralı sistem mevcut.3 yıldır mondeo kullanıyorum ve atiker lpg li.memnunum.

Discovery cihazımdan gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Bayrak

benim kendi aracımdada prins lpg mevcut ama benim şansızlıgım herhalde ilk taktırdığım yıl çok sorunlar çıktı artık montaj hatasıda olabilir bilmem.ama son 6-7 aydır sıkıntı çekmiyorum  arkadaşımda çektiğim sıkıntıları bilerekten baska kit  araştırmaya basladık.

Yorum bağlantısı
Samet Düzgün

Mehmet abi öncelikle hayırlı olsun. Benim aracımda Prins LPG mevcut çok memnunum ve aracım çok az yakıyor inanmazsınız belki ama geçen gün 20 liraya 133 km gitti depo tamamen bitmişti ama içinde 2-3 liralık kaldığını varsayıyorum. Prins kesinlikle öneririm ama yaptıracaksanız iyi bir ustada yaptırın ben memduh ustada yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Merhaba arkadaslar bi arkadaşımıza 2001 mondeo ghia arac aldık malesef aracta tüp yok hangi lpg kiti taktirmaliyiz yardimlarinizi bekliyoruz.

1.prins

2.Brc turbo kit

3.Lavato

4.Atiker gold serisi

5.zavoli

Sizce mondeo mk3 icin rn uygun kit hangisi.tesekkurler

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atiker gold tavsiye ederim fiyat performans açısından. 10 gün önce taktırdım memnunum, uzun vadede ne olur bilmiyorum yakıtı ve performansı  hoşuma gitti.  

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Prins derim.bende 2004 GHİA otomatik vardı.prins silver modelini taktırmıştım.gayet memnundum.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...