İçeriğe Yönlendir

Focus 1 -Torpido Üzeri Deformeler Hakkında

Fatih Sevindik

Recommended Posts

Fatih Sevindik
(düzenlendi)

Arkadaşlar selamlar,

Aracımın benden önceki sahibinin çok tatlı küçücük bir kız çocuğu vardı (rabbim bağışlasın)

sandaletini resimde görünen yerlere vura vura yaralamış.

ben bu kısımlara aynı renk oje ile mudahale ediyim dedim fakat olmadı.

Bu renkte rutüş kalemide bulamadım.

Soyulmaları nasıl yok edebilirim.

Konu hakkında değerli üstadlarımızın tavsiyelerini bekliyorum.

JAjYPQ.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Torpido tamiri yapan döşemecilerle görüşmek lazım. Kaplanabilir de.

Yorum bağlantısı

İsmini vermek doğru olur mu bilmiyorum ama İstanbul'da bir yetkili serviste komple göğüs boyama yapıyolar. Tamamı için 1000 TL fiyat vermişlerdi. 2 sene garantisi vs var. Sadece o bölge için uygun fiyat alınabilir.

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Bencede işin ustası biriyle anlaşıp boyat gitsin en rahatı 

Yorum bağlantısı
Fatih Sevindik

Tavsiyeleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

aksesuarcılar da bulunur mu yoksa yapı marketler vs gibi yerlerden mi temin edicez?

İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Deri boyası olmaz.. çünkü soyulan kısım deri değil..üst siyah kısım olsa denenebilirdi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sevindik

Deri boyası olmaz.. çünkü soyulan kısım deri değil..üst siyah kısım olsa denenebilirdi..

söylediğiniz gibi deri değil o kısım ama farklı bir öneriniz var mıdır? 

Arkadaşlar kapla işi de çok pahalı yahu :s

Yorum bağlantısı
Ertan Şen

söylediğiniz gibi deri değil o kısım ama farklı bir öneriniz var mıdır? 

Arkadaşlar kapla işi de çok pahalı yahu :s

Plasti Dip sökülebilinir sprey boyalar var. İç mekanda çözüm olur mu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Sevindik

forumda, iç mekanda dijital saat çerçevesini sprey boya ile boyayan bir arkadaşımız vardı pütür pütür olmuştu kaldı ki bu kısım cok riskli olur çerçeve 20 lira bu konsolu bilmiyorum bile :D

Yorum bağlantısı
Can Bozkurt

hocam kesinlikle konsolda plasti dip kullanmayın. en ufak bir sıçramada teyp çerçevesini perişan ediyor. tecrübeyle sabittir :D

Yorum bağlantısı
Anıl Çet

Ayni sorun bende de var, carbonfiber kaplama olabilir ama arkadaslarin dedigi gibi isin ehli biri daha saglikli olacaktir. Ben tum bej yerleri acik gri karbonfiber dusunuyorum, ortadaki ahsap yer dahil.

Yorum bağlantısı
Fatih Sevindik

Ayni sorun bende de var, carbonfiber kaplama olabilir ama arkadaslarin dedigi gibi isin ehli biri daha saglikli olacaktir. Ben tum bej yerleri acik gri karbonfiber dusunuyorum, ortadaki ahsap yer dahil.

o zaman vites çerçevesi ve 4 kapı içinde ki maun yerleri de karbon yapmanızı öneririm. fiyat araştırması yapınca paylaşın lütfen ;)

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Mustafa Ünal1987

Arkadaşlar merhaba benim arabanın ön kısmı(göğüs kismi teyip,klima tuşları felan)solmuş çirkin bi görüntü su var boytmak istiyorum piano black boya söyledi arkadaşım sizce adanada kim ne kadara yapar bilgisi olan varmi

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc
13 saat önce, Mustafa Ünal1987 yazdı:

Arkadaşlar merhaba benim arabanın ön kısmı(göğüs kismi teyip,klima tuşları felan)solmuş çirkin bi görüntü su var boytmak istiyorum piano black boya söyledi arkadaşım sizce adanada kim ne kadara yapar bilgisi olan varmi

daha oncede paylasmistim   cizikler vardi vites ve orta konsolda  bu sekilde cozdum  amatorce ilk deneyim oldu ama eminimki 2.de daha iyisini yaparim fakat bu hali bile yetiyor  gerdirme islemi icin 2 kisi olsa daha rahat olur birisi sac kurutma tutacak digeri gerecek   tecrubeyle sabittir:)33w8tww.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Boga

deri boyasını öneririm. direksyonumu boyadım 3 aydır sorunsuz orjinal görüntüsü de bozulmuyor. hemde ucuz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ünal1987

Fiyat hakkında bilginiz varmı kaplama ne kadar olur boyatmak ne kadar olur birde kim yapar bu işi kaportacimi damacilarmi

Yorum bağlantısı
Koray Demir
deri boyasını öneririm. direksyonumu boyadım 3 aydır sorunsuz orjinal görüntüsü de bozulmuyor. hemde ucuz.

Göğüsteki bej renkli bölümler deri değil sert plastik.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Koray Demir yazdı:

sert plastik.

foto olsa daha isabetli fikir yürütülebilinir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sanırım Mustafa bey fatih beyin aracını kullanmıyordur. Kullanıyor da olabilir

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Sanırım Mustafa bey fatih beyin aracını kullanmıyordur. Kullanıyor da olabilir

Ikisine de deri boyası olmaz gibi.
Yorum bağlantısı
Mustafa Ünal1987

Aracim 99 Ford focus sedan fotosunuda gindereyim

Aracim 99 Ford focus sedan fotosunuda gindereyim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...