İçeriğe Yönlendir

Lpg Beyin Değişimi

Uğur Kaya

Recommended Posts

Uğur Kaya

lpg atiker marka beyin değişmesi gerekiyor 250 tl istendi

muayenede problem çıkarsa da 50 tl proje için isten di gerekmeyebilirmiş

bu fiyatlar normal midir 

proje için muayeneyi beklemek mantıklı mı

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Önceki aracımda böyle bir şey olmuştu, garantiden değişti, ne soran ne bakan oldu...

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

değiştiginde hemen muayeneye gidersen sistem eski motor pis ama beyin yepyeni o zaman bakar proje ister ama o sekilde aracı biraz kullan beyinde yağ kir olursa o zaman istemezler bunuda lpg ci demişti ama kimse bişey sormadı haletmiştim

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

değiştiginde hemen muayeneye gidersen sistem eski motor pis ama beyin yepyeni o zaman bakar proje ister ama o sekilde aracı biraz kullan beyinde yağ kir olursa o zaman istemezler bunuda lpg ci demişti ama kimse bişey sormadı haletmiştim

aynen mantıklı muayeneye 4 ay daha var fiyat konusunda bilgin var mı

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

fiyat konusunda bigim yok ama çok faza oynama yapamazlar aşağı yukarı beidir +20 -20 oynar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Çok para istemişler beyin 100 tl civarı takmak da öyle zor bir iş değil.Ben Atiker yerine Landi taktım sıkıntı yok.Projeye de gerek yok çünkü Atikerin 6 yıldır regülatörü aynı zaten.50 tlden fazla işçilik vermeyin.Benim muayene kağıdında sistem Atiker regülatör Landi yazıyor.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

garantiden regülatörü değiştirmiştim bende 

ellerinde hazır varmış, garantiye gidip gelmesiyle uğraşmayıp

hemen takalım dediler, el emeği için 20 tl aldılar.

yeniden proje alınması gerekiyor o zaman da 30 tl ye veririz demişlerdi.

projeyi almadım. sorarlarsa alırız. :fiuw:  

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

lpg atiker marka beyin değişmesi gerekiyor 250 tl istendi

muayenede problem çıkarsa da 50 tl proje için isten di gerekmeyebilirmiş

bu fiyatlar normal midir 

proje için muayeneyi beklemek mantıklı mı

Beyin dediğiniz regülatör ise fiyatı çok fazla. Örnek; http://www.lpgkablo.com/atiker-sirali-regulator--filtre.aspx?pageID=18&PID=4932&CatID=72

Yorum bağlantısı
Semih Saner

Ankarada hangi LPG ciye gitseniz, aynı fiyat söylüyorlar..Atiker Beyin 250 TL dir.

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

Ankarada hangi LPG ciye gitseniz, aynı fiyat söylüyorlar..Atiker Beyin 250 TL dir.

piyasası bu demek ki sıkıntı yok o zaman 

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Regülatörün numarasının okunamaması muayenede hafif kusur olarak geçiyor.

Muhtemelen gold serisinin kullandığı regülatördür, fiyatları 250 TL civarında.

Ben yine de mevcut regülatörü kontrol eder öyle araştırırdım  :)

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

bugün sızdırmazlık için mmo istasyonuna gittim benimki yeni zaten hemen geçti arkada şahin vardı adama dedi sonradan bişeyini değiştirdinmi oda yok dedi zaten araba çamur içindeydi geçirdi proje falan sormadı ama lpg toplamaydı :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Beynin nesi var? İç tamir takımı değişiyor diyafram patlak ise. 50 lirayı geçmez masrafı eliniz yatkınsa.

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

Beyin artik tamir olayindan cikmis degisim sart yarin sabah degistiricez insallah proje olayinada muayeneye takilirsak bakacagiz

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

Beynin nesi var? İç tamir takımı değişiyor diyafram patlak ise. 50 lirayı geçmez masrafı eliniz yatkınsa.

250 verdim değiştirdim hocam kafamız rahat olsun :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Evcin

Konuyu hortlatmış olacağım ama yeni konu açmamak için buraya yazıyorum. 

Araç pc bağlandığı zaman lpg basıncı 1.87 çıkıyor bunun 1.07 olması lazımmış ve regülatör değişmek gerekiyormuş ? Rolenti ve fazla yakıt nedeni de buymuş maliyeti 200 tl 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Lpg yedek parça diye bir site var. 120 tl civarı fiyatı var ve filtre ısı müşürü vs parçalar da mevcut. Değiştirdim bugün,1.0 değerlerde geziyor. Pc ye bağlandı sıkıntı yok on numara çalışıyor. Elinizde geliyorsa 200 250 liralara yazık günah. Kendiniz Değişin bence

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

elimden gelir ama uğraşamadım 200 tl değiştirdim. Ama arabada bi gaz kokusu var gibime geliyor dğeişim sonrası

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Bir saat önce, Fatih Evcin yazdı:

elimden gelir ama uğraşamadım 200 tl değiştirdim. Ama arabada bi gaz kokusu var gibime geliyor dğeişim sonrası

En iyisini yapmışsınız. Rakam çok yüksek değil. En azından muhattabınız olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...